top of page

Intensywna Gimnastyka HARMONY + Trening z Kijem

Ogólnorozwojowe, intensywne treningi w plenerze

 

Intensywna Gimnastyka HARMONY to ogólnorozwojowe treningi usprawniające i wzmacniające, dla tych, którzy chcieliby mocniej popracować ze sprawnością ciała, wytrzymałością i ogólną kondycją. 
Ta metoda treningowa jest moim autorskim programem, który stworzyłam w oparciu o wieloletnie doświadczenia w pracy ciało/umysł/duch, dopasowując stare systemy treningowe Kung Fu i Tai Chi do potrzeb i możliwości człowieka Zachodu.

 

Trening z Kijem składa się z kilku elementów, rozwijających się w ramach kolejnych miesięcy treningów:
- podstawowe ćwiczenia siły rąk (ładnie modelujące muskulaturę), pleców, tułowia, palców i nadgarstków;
- indywidualne ćwiczenia chwytu i poruszania kijem;
- trening w parach: techniki kontaktowe, samoobrona, dynamika ruchu;
- jeśli zawiąże się stała grupa pasjonatów tego treningu: nauka formy ręcznej z kijem (bojowy układ ruchowy Kung Fu stylu Białego Żurawia).

 

Zajęcia podzielone są na trzy moduły:
1. trening Intensywnej Gimnastyki HARMONY (ok. 45-60 minut)

2. trening KIJA (ok. 30-45 minut)

3. kąpiel PO TRENINGU (przygotowanie do morsowania).

Możesz wybrać dowolny układ modułów i uczestniczyć w całości, lub wybranych elementach.

Intensywność i znaczenie czwartkowych treningów w plenerze

Z jednej strony są to zajęcia intensywne, lecz zwróć uwagę, że prowadzi je KOBIETA W WIEKU 50 lat... Dlatego nawet jeśli początkowe zajęcia mogą być dla Ciebie mocnym doznaniem, to z każdym kolejnym treningiem Twoje ciało i energia zaczną dopasowywać się do tego typu aktywności, stając się silniejszymi i sprawniejszymi.


Zajęcia kończymy wspólną kąpielą (dla chętnych), która w okresie jesiennym będzie od razu praktyką wstępną do morsowania - kąpiel pomoże wyrównać energetykę, zregenerować mięśnie i doskonale uzupełni i zamknie cały proces treningowy.


Cały układ zajęć służy odbudowaniu naturalnej sprawności człowieka dorosłego, zarówno kobiety, jak i mężczyzny, osoby młodej, jak i dojrzałej. Dodatkowym atutem jest nauka samoobrony kijem, co w czasach obecnych zmian może stać się niezbędną umiejętnością w razie całkowitego upadku systemu - przygotuje każdego do prostej obrony najłatwiej dostępnym narzędziem: KIJEM.

 

Odwagi! Wyjdź z domu i spotkaj się z Naturą, usprawnij ciało, wzmocnij odporność, odbuduj siłę i energię. Dołącz do nas, aby stać się człowiekiem zdrowym, sprawnym i zdolnym do przetrwania w każdych warunkach!


 

TERMINY / GRAFIK

REZERWACJA MIEJSCA

bottom of page