WSPÓŁPRACA

Dla Dobra Wszystkich Istot Czujących

 

Aby tworzyć lepszą rzeczywistość warto współpracować ze sobą. Tworzyć wspólne przedsięwzięcia, spotkania, współorganizować swoje szkolenia itp. Razem szerzyć wiedzę, pracować dla dobra ludzi i kultywować świadomość.
Pamiętając jednak o tym, że ciągle funkcjonujemy w świecie zasad i zobowiązań - warto bardzo dokładnie określić wszelkie formalne oraz techniczne sprawy współpracy, aby ten poziom był jasny i nigdy nie stanął na drodze szlachetnym działaniom.

Poniżej znajdują się propozycje wspólnych działań - szczegóły ustalimy już wspólnie, kiedy zdecydujemy się na wspólne przedsięwzięcie.

Jeśli czujesz, że pomysł wspólnego działania jest Ci bliski i masz w sobie wartości, wiedzę, czy umiejętności, które chcesz zaoferować innym Istotom Czującym i są one kompatybilne ze ścieżką, jaką podąża Maloka - zgłoś się do mnie bezpośrednio:


MALOKA Staniątki
Indi Paletko

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

tel. +48 796 871 888 (pn, śr, pt, 11-16)

************************************FORMY WSPÓŁPRACY:

- MALOKA jako organizator Twoich kursów/warsztatów
Maloka jest otwarta na współpracę w ramach poszerzania świadomości, przekazywania cennej wiedzy, organizacji wartościowych ceremonii, spotkań i warsztatów. Ważne, aby nasz ścieżki wiodły w tym zbliżonym kierunku i miały na celu Dobro Wszystkich Istot Czujących. Istotnym jest również szacunek i przyjacielskie stosunki pomiędzy nami.
Wszystko, co dzieje się Maloce ma charakter rozwojowy, z dużym szacunkiem do planety (eko), zwierząt (wege) i ludzi.

Zobacz WIĘCEJ
 


- Ty jako organizator kursów/warsztatów MALOKI
Jeśli któryś warsztatów/ceremonii/kursów prowadzonych przeze mnie szczególnie Ci się spodobał i chcesz zorganizować takie wydarzenie na swoim terenie - jestem otwarta, w miarę moich możliwości czasowych i technicznych.
Zobacz WIĘCEJ