top of page

WSPÓŁPRACA

Dla Dobra Wszystkich Istot Czujących

 

Aby tworzyć lepszą rzeczywistość warto współpracować ze sobą. Kreować wspólne przedsięwzięcia, spotkania, ceremonie i wspólnie modlić się o ochronę i prowadzenie duchowe w tych Czasach Przełomu. Razem szerzyć wiedzę, pracować dla dobra ludzi i kultywować świadomość.
Pamiętając jednak o tym, że ciągle funkcjonujemy w 3D - warto wcześniej określić wszelkie techniczne sprawy współpracy, aby ten poziom był jasny i nigdy nie stanął na drodze szlachetnym działaniom.

Poniżej znajduje się ogólny zarys tego, czym chętnie podzielimy się z istotami w różnych częściach naszej pięknej Polski - szczegóły ustalimy już wspólnie, kiedy zdecydujemy się na wspólne przedsięwzięcie.
Jeśli czujesz, że pomysł wspólnego działania z energiami Maloki jest Ci bliski i znajdziesz w sobie gotowość - zgłoś się do nas bezpośrednio:


MALOKA Staniątki
Indi Paletko i Wodan Ryszytyło

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

tel. 577658888

************************************

Oto co możemy przywieźć do Ciebie, na Twój teren, do Twojego ośrodka, do Twojej Przestrzeni:

CEREMONIE Z MEDYCYNĄ RAPEE
Krąg Duchowy z Medycyną Repee, prowadzony przez Indi, przy współpracy i pomocy technicznej Wodana.

Spotkanie trwa około 5-7 godzin (zależnie od ilości uczestników) i składa się zarówno z prowadzonego Kręgu Spirytualnego (ukierunkowanego na Przebudzenie, rozszerzenie Świadomości, wsparcie duchowe w różnych osobistych i ogólnoświatowych problemach oraz zasilenie spirytualne dla każdego z uczestników), jak i wspólnej Modlitwy z Medycyną Tytoniu (intencja tej Modlitwy zależy od energii grupy oraz sytuacji na świecie) oraz samego procesu indywidualnej pracy z Medycyną Rapee. Więcej informacji o Rapee znajdziesz tutaj:
Zobacz więcej informacji

 

Kręgi z Medycyną prowadzone przez Indi są całkowicie inne, ich cechą charakterystyczną jest bowiem szczególne połączenie duchowe, jakie Indi posiada ze Światami Wyższymi (ze względu na swoje pochodzenie i poziom Wybudzenia oraz Prowadzenie), które przynosi bardzo silną energię transformacji.
Spotkania są bardzo głębokie, a Medycyna Rapee podana przez Indi, sięga do wewnętrznych pokładów wymagających uzdrowienia, oczyszczenia i uwolnienia.
Efektem tej pracy jest zmiana, jaka zachodzi w uczestnikach, w ich strukturze energetyczno-duchowej oraz oczyszczenie poziomu mentalnego i emocjonalnego.

Indi ma szczególne połączenie z Medycyną Tytoniu - została wybrana do podawania tej Medycyny i zainicjowana oraz prowadzona przez starożytne energie, które z nią w tej pracy współdziałają.
W świecie 3D pracowała również z uzdrowicielami Medycyny Tytoniu z rdzennych kultur, dzięki czemu jej Duch połączył się z Tytoniem, a techniczne aspekty tej pracy scaliły się z polem energii Indi.


INFORMACJE TECHNICZNE:
- uczestnicy muszą być przygotowani energetycznie i psychicznie do tego doświadczenia, więc konieczne jest udzielenie im wcześniej podstawowych informacji. Znajdziesz je tutaj: informacje techniczne

- sala musi być odpowiednio przygotowana, aby zapewnić uczestnikom komfort i dobre samopoczucie w trakcie procesu. Potrzebne będzie dla każdego uczestnika: siedzisko w Kręgu, miejsce do leżenia z kocem i poduszką, miseczka, papier toaletowy.

Przestrzeń sali musi być ciepła, spokojna, cicha.
- uczestnicy muszą mieć nieskrępowana i łatwy dostęp do toalety
- w trakcie kręgu można spożywać TYLKO świeże owoce, żywą wodę oraz ziołowe napary
Więcej szczegółów ustalimy już telefonicznie :)

 


 

bottom of page