Zapisy oraz informacje techniczne

Rezerwacja miejsc

MALOKA Staniątki
Koordynacja Szkoleń

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. +48 577 658 888
 

Aby zarezerwować miejsce na wybrane wydarzenie prześlij zgłoszenie mailem - zwrotnie otrzymasz wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i zadatku. 
Wszelkie pozostałe płatności (kwota uzupełniająca zadatek) będą przyjmowane przed samym wydarzeniem, gotówką (na miejscu spotkania).


Ważne! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 

 


-------------
INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE POTRZEBUJĄ FAKTURĘ:
Aby otrzymać fakturę VAT za dane szkolenie, należy zgłosić to w momencie zapisów, podając dokładne dane do faktury. NIE WPŁACAJ ZADATKU, ponieważ opłatę należy wówczas dokonać w całości, na podstawie dokumentu wysłanego mailem. Pamiętaj, że podane w opisie ceny szkoleń to kwoty NETTO (faktura opiewa na kwotę netto + 23% VAT).


************************************

Zaplecze warsztatowe - MALOKA Staniątki

 

Maloka jest dla was dostępna zawsze pół godziny przed danym wydarzeniem - warto bowiem przybyć trochę wcześniej, aby przygotować sobie miejsce, herbatkę ziołową itp. 

Sala warsztatowa mieści się na piętrze (drewnianymi schodami z boku domu - do góry).

Wyposażona jest w maty, koce, poduszki, pufy do siedzenia, stół, a także wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne, łącznie z kuchenką.

Sala posiada również zaplecze sanitarne (łazienka z prysznicem).

 

W trakcie szkoleń jest możliwość zrobienia ciepłego napoju, na miejscu są dostępne zioła i herbaty. W czasie całodziennych wydarzeń robimy przerwę obiadową i zamawiamy wspólnie catering (wegetariańskie posiłki).

 

W czasie większości wykładów siedzimy i pracujemy na podłodze (zabierz strój, który Ci to umożliwi). Na sali znajdują się karimaty, koce i poduszki do siedzenia, a także krzesła i wyższe pufu dla osób z problemami z kręgosłupem.

Nie nagrywamy zajęć, prosimy o przestrzeganie tej zasady.

WAŻNE
NA TERENIE CAŁEJ MALOKI STANIĄTKI OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, GPS, ZEGARKÓW ELEKTRONICZNYCH O SILNYM PROMIENIOWANIU itp.

MALOKA ZACHOWUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ PRZESTRZENI, UTRZYMUJĄC ZDROWY EKOSYSTEM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ENERGETYCZNĄ. Dlatego też, wchodząc na teren MALOKI Staniątki wyłącz cały sprzęt elektroniczny (przechowujemy telefony z specjalnej skrzynce), a jeśli konieczne będzie wykonanie przez Ciebie pilnego telefonu - musisz na ten czas opuścić teren Maloki.
Dziękujemy za szacunek do tej zasady i o to, że zadbasz z nami o wysoką jakość miejsca naszej wspólnej pracy.


 

************************************
NOCLEG

 

Dla osób biorących udział w szkoleniach, ceremoniach, kręgach, istnieje możliwość skorzystania z noclegu w MALOCE Staniątki, w nowej, wyremontowanej części noclegowej. Opłata 55 zł/noc (wyżywienie we własnym zakresie).

 

Na miejscu dostępne są dla was:

- zamykany pokój 3 osobowy (plus 1 osoba)

- otwarty pokój z aneksem kuchennym - 2 osobowy (plus 1-2 osoby)

- w aneksie kuchennym są niezbędne akcesoria i pełna infrastruktura kuchenna

- łazienka + toaleta (osobna)

- pościel, koce, ręczniki, zioła, przyprawy, podstawowe kosmetyki.

 

Zapraszamy - będziecie mieć blisko na warsztaty :)

Jeśli planujesz skorzystać z noclegu - zgłoś to w trakcie zapisów i podaj w jakim terminie.

WAŻNE
NA TERENIE CAŁEJ MALOKI STANIĄTKI, ŁĄCZNIE Z PRZESTRZENIĄ NOCLEGOWĄ, OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA (RÓWNIEŻ PAPIEROSÓW ELEKTRONICZNYCH)! 

MALOKA ZACHOWUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ PRZESTRZENI, UTRZYMUJĄC ZDROWY EKOSYSTEM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ENERGETYCZNĄ. 
Dlatego też, jeśli koniecznie będziesz "potrzebować" zapalić papierosa - musisz na ten czas opuścić teren Maloki.
Dziękujemy za szacunek do tej zasady i o to, że zadbasz z nami o wysoką jakość miejsca naszej wspólnej pracy.
 

************************************


Polityka prywatności
RODO

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) informuję, że: 

- Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych jest firma Izabela Paletko HARMONICA z siedzibą w: Staniątki 58, 32-005 Niepołomice; osoba odpowiedzialna: Izabela Paletko, e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rezerwacji miejsca i uczestnictwa w danym szkoleniu;
- dane będą przetwarzane w celu organizacji warsztatów, spotkań (grupowych i indywidualnych), wykładów, zajęć i innych szkoleń, zgodnie z formami działalności firmy Izabela Paletko HARMONICA oraz w celu przesyłania wiadomości związanych z organizacją tych przedsięwzięć;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;

- Administrator danych osobowych może powierzyć przetwarzanie zebranych danych osobowych klientów innemu podmiotowi na podstawie zawartej z nim umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych będą: upoważnione do tego na podstawie odrębnych przepisów organy państwowe, biura rachunkowe dla celów rozliczeń finansowych, operatorzy płatności oraz osoba zajmująca się koordynacją szkoleń i zapisów;
- posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- dane osobowe będą przechowywane w bazach Administratora na zabezpieczonych dyskach, przez czas funkcjonowania baz danych, chyba że wcześniej zrezygnujecie Państwo z otrzymywania wiadomości, co spowoduje usunięcie danych z listy mailingowej;
- macie Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wskazuję również dane organu nadzorczego, do którego możecie Państwo złożyć skargę w razie uznania, że przetwarzam Państwa dane w sposób niezgodny z przepisami prawa: Generalny Inspektor Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie.

 
 
 
 
P1290099
P1290099
press to zoom
P1290098
P1290098
press to zoom
P1290096
P1290096
press to zoom
P1290067
P1290067
press to zoom
P1290042
P1290042
press to zoom
P1290039
P1290039
press to zoom

Indi pracuje tylko dla ludzi NIEzaszczepionych, w ramach ich psychoterapii
w czasach aktualnego podziału społecznego (oraz duchowego). Dlatego też:
OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE/PRZEBYWAJĄCE Z OSOBĄ ZASZCZEPIONĄ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIACH MALOKI STANIĄTKI

no_injection-512.png