Zapisy oraz informacje techniczne

Kontakt w sprawie warsztatów, kursów, szkoleń:

MALOKA Staniątki
Koordynatorka Szkoleń: Anna Lorenc-Duda

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

Sala warsztatowa mieści się na piętrze (drewnianymi schodami z boku domu - do góry).
 

************************************

Kilka informacji technicznych

Zapisy i opłaty
Aby zarezerwować miejsce na wybrane wydarzenie prześlij wiadomość mailową na adres: maloka.szkolenia@gmail.com
 

Zwrotnie otrzymasz wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i zadatku. 
Ważne! Rezerwacja jest aktywna dopiero po przesłaniu maila zwrotnego z niezbędnymi informacjami oraz wpłacie zadatku!
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 

 

PRACUJEMY W GRUPACH DOPUSZCZALNYCH PRZEZ OBECNE ROZPORZĄDZENIA.



Jeśli masz kłopot z przelaniem zadatku, a bardzo zależy Ci na danym wydarzeniu - zadzwoń lub napisz o tym, znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Wszelkie pozostałe płatności (kwota uzupełniająca zadatek) będą przyjmowane przed samym kursem, gotówką (proszę, nie rób przelewu).
-------------

INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE POTRZEBUJĄ FAKTURĘ:
Aby otrzymać fakturę VAT za dane szkolenie, należy zgłosić to w momencie zapisów, podając dokładne dane do faktury. NIE WPŁACAJ ZADATKU, ponieważ opłatę należy wówczas dokonać w całości, na podstawie dokumentu wysłanego mailem.
Pamiętaj, że podane w opisie ceny szkoleń to kwoty NETTO (faktura opiewa na kwotę netto + 23% VAT).

-------------

Zaplecze warsztatowe
Dom jest dla was dostępny zawsze pół godziny przed danym wydarzeniem. Warto przybyć trochę wcześniej, aby przygotować sobie miejsce, herbatkę ziołową itp. 

Sala wyposażona jest w maty, koce, poduszki, pufy do siedzenia, stół, a także wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne, łącznie z kuchenką elektryczną i lodówką.

Sala posiada również zaplecze sanitarne (łazienka z prysznicem).

 

W trakcie szkoleń jest możliwość zrobienia ciepłego napoju, na miejscu są dostępne zioła i herbaty. W czasie całodziennych warsztatów/kursów robimy przerwę obiadową i zamawiamy catering (wegetariańskie posiłki).

 

W czasie większości warsztatów siedzimy i pracujemy na podłodze (zabierz strój, który Ci to umożliwi). Na sali znajdują się karimaty, koce i poduszki do siedzenia, a także krzesła i wyższe pufu dla osób z problemami z kręgosłupem.

Nie nagrywamy zajęć, prosimy o przestrzeganie tej zasady.
-------------

NOCLEG

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w MALOCE Staniątki, w nowej, wyremontowanej części noclegowej (opłata 55 zł/noc).

Wyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu dostępne są wszystkie niezbędna akcesoria i pełna infrastruktura (łóżka, pościel, kuchnia, łazienka).
 

Jeśli planujesz skorzystać z noclegu - zgłoś to w trakcie zapisów i podaj w jakim terminie.

 

-------------

INDYWIDUALNE KONSULTACJE PO WARSZTATCH

Dzień po JEDNODNIOWYCH warsztatach (w niedzielę) dostępne są indywidualne konsultacje dla uczestników.

W niedzielę, w godzinach 9:00-16:00 będzie można zgłosić się na konsultację/zabieg/poradę w zakresie tematyki związanej z danym Warsztatem lub każdej innej, jaka jest dla Ciebie istotna.
 

Konsultacje odbywają się w gabinecie MALOKA Staniątki, po wcześniejszym ustaleniu godziny.

Osoby, które odbywały Szkolenie mogą nocować na terenie MALOKI (55 zł/nocleg), aby następnego dnia odbyć konsultację indywidualną.
 

Jeśli planujesz taka konsultację - zgłoś to w trakcie zapisów i podaj proponowaną godzinę.

Inwestycja: https://www.maloka.pl/inwestycja

************************************

Firma prowadząca/organizująca Warsztaty i Kursy: Izabela Paletko HARMONICA, jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.
Numer wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych: 2.12/00218/2017
Wpis można sprawdzić w rejestrze instytucji szkoleniowych województwa małopolskiego - TUTAJ


Aby sprawdzić, czy możesz skorzystać z dofinansowania na wybrany Kurs  z Funduszy Unijnych, skontaktuj się z lokalnym Urzędem Pracy, bądź instytucją zajmującą się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

************


Polityka prywatności
RODO

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) informuję, że: 

- Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych jest firma Izabela Paletko HARMONICA z siedzibą w: Staniątki 58, 32-005 Niepołomice; osoba odpowiedzialna: Izabela Paletko, e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rezerwacji miejsca i uczestnictwa w danym szkoleniu;
- dane będą przetwarzane w celu organizacji warsztatów, spotkań (grupowych i indywidualnych), wykładów, zajęć i innych szkoleń, zgodnie z formami działalności firmy Izabela Paletko HARMONICA oraz w celu przesyłania wiadomości związanych z organizacją tych przedsięwzięć;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;

- Administrator danych osobowych może powierzyć przetwarzanie zebranych danych osobowych klientów innemu podmiotowi na podstawie zawartej z nim umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych będą: upoważnione do tego na podstawie odrębnych przepisów organy państwowe, biura rachunkowe dla celów rozliczeń finansowych, operatorzy płatności oraz osoba zajmująca się koordynacją szkoleń i zapisów;
- posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- dane osobowe będą przechowywane w bazach Administratora na zabezpieczonych dyskach, przez czas funkcjonowania baz danych, chyba że wcześniej zrezygnujecie Państwo z otrzymywania wiadomości, co spowoduje usunięcie danych z listy mailingowej;
- macie Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wskazuję również dane organu nadzorczego, do którego możecie Państwo złożyć skargę w razie uznania, że przetwarzam Państwa dane w sposób niezgodny z przepisami prawa: Generalny Inspektor Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie.

 
 
 
 
 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now