Wykłady, Medytacje, Relaksacje

"Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE.
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co robisz"

Les Giblin

Wykłady

 

Każdy z nas ma swoje przeznaczenie. Może nie wszystkim się to podoba i nie wszyscy się z tym zgadzają, lecz taka jest właśnie konstrukcja tej rzeczywistości - życie każdego z nas ma określoną ścieżkę i każdy niesie ze sobą swój własny plan duchowy. Nawet jeśli wydaje nam się, że życie jest przypadkową układanką nieprzewidywalnych doświadczeń, to przekonanie takie wynika wyłącznie z braku świadomości o tym, co jest naszym zadaniem na daną inkarnację. 
W czasach obecnych nie kultywuje się już rozpoznawania przeznaczenia danego dziecka. Rodzimy się i wychowujemy wśród ludzi, którzy zapomnieli tradycyjne techniki weryfikacji losu. Nikt nie odkrywa naszych talentów, potencjału, darów i nie ułatwia nam odkrycia naszej duchowej trasy. Musimy tego dokonać sami, nierzadko przez lata popełniając błędy i chaotycznie podążając za systemowym programowaniem umysłów.

A system chce nas jednakowych, nie wyodrębnionych, chce klonów, którymi łatwo sterować i łatwo przewidzieć ich działania.

Byłam w podobnej sytuacji. Jeszcze jako dziecko pamiętałam co tu robię, jaki jest powód moich narodzin i co jest moim celem. Ale potem, w ramach edukacji i społecznych uwarunkowań - zapomniałam o tym, wyparłam jako nierealną mrzonkę i dziecięce urojenia.
Potem narodziłam się na nowo. Po latach chaosu, cierpienia i niespełnienia, w końcu stanęłam na swojej ścieżce i spotkałam swoje przeznaczenie. Kolejne lata zajęło mi przyjęcie mojego losu i akceptacja tego, co ze sobą niesie. Teraz - staram się podążać za czuciem, aby być lepiej prowadzoną. Oto mój obecny trening.


I oto jestem. Urodziłam się jako Istota Przekazująca Wiedzę, Informację, Wgląd, która przebudza ludzką Świadomość. Nigdy nie miałam innego zadania i wszystkie Dary, jakie mi ofiarowano, służą tylko tej misji.
I ponieważ już stoję na tej ścieżce (cały czas z szacunkiem ucząc się jej przebiegu i odkrywając nowe jej poziomy), mogę pomóc innym zwrócić się w kierunku swoich własnych ścieżek duchowych.
Moja służba tutaj, w tej Przestrzeni, to Wybudzanie Świadomości Ludzkiej (w tym - własnej) z systemowej hipnozy - co w efekcie jest w stanie przynieść SAMOUzdrowienie i Wyzwolenie.
Więc zapraszam Cię na wykłady, medytacje i relaksacje, w czasie których będę spełniać swoje przeznaczenie :)

Indi Iza Paletko
 

TERMINY:
"Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej"

MALOKA Staniątki, wkrótce...

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"

(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)
część I, PODSTAWOWE INFORMACJE: MALOKA Staniątki + ONLINE, 25 marca 2021
część II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH: MALOKA Staniątki + ONLINE, 26 marca 2021

Wstęp do Wyzwolenia - cz.I

MALOKA Staniątki, wkrótce...

ZAPISY

MALOKA Staniątki

Koordynatorka Szkoleń: Anna Lorenc-Duda

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

PRACUJEMY W GRUPACH DOPUSZCZALNYCH PRZEZ OBECNE ROZPORZĄDZENIA.

************************************

Medytacje i Relaksacje ONLINE

Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i będzie trwać dalej, kiedy ciało już dawno obróci się w pył.
Dlatego niezwykle ważną częścią naszej codziennej egzystencji powinna być aktywność, która "karmi" nasz pierwiastek duchowy, stanowi pokarm Duszy. Może to być modlitwa, medytacja, intonacja mantr, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa z Bogiem, Duszą, a nawet głęboka relaksacja.

Medytacje to lek na współczesną toksynę: chaos i pęd.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczny umysł, reguluje jego procesy, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.


Pamiętaj też, że Twoje ciało, zwane Świątynią dla Ducha, posiada swoją własną, pierwotną inteligencję. Pracuje niezależnie od Twej woli, bez kontroli Twojego umysłu, a kiedy mu nie przeszkadzasz niepotrzebnymi emocjami i destrukcyjnym jedzeniem, czy zanieczyszczeniem elektromagnetycznym - potrafi wspaniale samooczyszczać się, harmonizować i działać sprawnie przez dziesięciolecia. Ciało bowiem jest Boskim, doskonałym tworem, kreacją, która została stworzona w sposób kosmicznie perfekcyjny. Posiada coś, co zwane jest Duchem Cielesnym, świadomością, która pozwala mu istnieć samodzielnie.

Człowiek współczesny utracił 90% kontaktu ze świadomością ciała. Nie rozumie, jak ono działa, nie potrafi go kontrolować, uzdrawiać, ani nawet właściwie ODCZUWAĆ. Natomiast potrafi go poważnie uszkadzać.
A wszystko za sprawą nieokiełznanego umysłu.

Relaksacja jest DAREM DLA CIAŁA.
Naprawia je, przywraca homeostazę i pozwala cielesnej świadomości wyregulować wszystko, przywracając ciało do pierwotnej równowagi.
Relaksacja jest też DAREM DLA UMYSŁU.
Wycisza go, balansuje, pozwala zregenerować się całemu układowi nerwowemu, może pomóc kontrolować umysł na co dzień i dbać o jego harmonię.
Relaksacja jest DAREM DLA DUSZY.
Ponieważ w ciszy umysłu, w spokoju i harmonii ciała - masz szansę spotkać się z energią swojej Duszy, posłuchać jej subtelnej "opowieści", poznać jej potrzeby i doświadczyć tego, jak bardzo dobrze jej w ciszy, którą jej właśnie ofiarujesz. W tej ciszy bowiem może przemówić Dusza.

 

TERMINY:

WTORKI, godz. 21:30 (2x w miesiącu)
MEDYTACJE dla Dobra Wszystkich Istot Czujących

PIĄTKI, godz. 21:30 (2x w miesiącu)
RELAKSACJE Uzdrawiające

ZAPISY:

MALOKA Staniątki
e-mail:
maloka.online11@gmail.com

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
medytacje_online