Wykłady, Seminaria, BLOG (Wiedza, Przekazy Indi)

"Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE.
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co robisz"

Les Giblin

Wykłady

 

Każdy z nas ma swoje przeznaczenie. Może nie wszystkim się to podoba i nie wszyscy się z tym zgadzają, lecz taka jest właśnie konstrukcja tej rzeczywistości - życie każdego z nas ma określoną ścieżkę i każdy niesie ze sobą swój własny plan duchowy. Nawet jeśli wydaje nam się, że życie jest przypadkową układanką nieprzewidywalnych doświadczeń, to przekonanie takie wynika wyłącznie z braku świadomości o tym, co jest naszym zadaniem na daną inkarnację. 
W czasach obecnych nie kultywuje się już rozpoznawania przeznaczenia danego dziecka. Rodzimy się i wychowujemy wśród ludzi, którzy zapomnieli tradycyjne techniki weryfikacji losu. Nikt nie odkrywa naszych talentów, potencjału, darów i nie ułatwia nam odkrycia naszej duchowej trasy. Musimy tego dokonać sami, nierzadko przez lata popełniając błędy i chaotycznie podążając za systemowym programowaniem umysłów.

A system chce nas jednakowych, nie wyodrębnionych, chce klonów, którymi łatwo sterować i łatwo przewidzieć ich działania.

Byłam w podobnej sytuacji. Jeszcze jako dziecko pamiętałam co tu robię, jaki jest powód moich narodzin i co jest moim celem. Ale potem, w ramach edukacji i społecznych uwarunkowań - zapomniałam o tym, wyparłam jako nierealną mrzonkę i dziecięce urojenia.
Potem narodziłam się na nowo. Po latach chaosu, cierpienia i niespełnienia, w końcu stanęłam na swojej ścieżce i spotkałam swoje przeznaczenie. Kolejne lata zajęło mi przyjęcie mojego losu i akceptacja tego, co ze sobą niesie. Teraz - staram się podążać za czuciem, aby być lepiej prowadzoną. Oto mój obecny trening.


I oto jestem. Urodziłam się jako Istota Przekazująca Wiedzę, Informację, Wgląd, która przebudza ludzką Świadomość. Nigdy nie miałam innego zadania i wszystkie Dary, jakie mi ofiarowano, służą tylko tej misji.
I ponieważ już stoję na tej ścieżce (cały czas z szacunkiem ucząc się jej przebiegu i odkrywając nowe jej poziomy), mogę pomóc innym zwrócić się w kierunku swoich własnych ścieżek duchowych.
Moja służba tutaj, w tej Przestrzeni, to Wybudzanie Świadomości Ludzkiej (w tym - własnej) z systemowej hipnozy - co w efekcie jest w stanie przynieść SAMOUzdrowienie i Wyzwolenie.
Więc zapraszam Cię na wykłady, medytacje i relaksacje, w czasie których będę spełniać swoje przeznaczenie :)

Indi Paletko


****************
 

TERMINY WYKŁADÓW:

"Oczyszczanie Organizmu i Regulacja Ukł. Nerwowego"
(usuwanie metali ciężkich, kuracje oczyszczające, regulacja ukł. nerwowego)

MALOKA ONLINE, wkrótce...
 

 

"Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej"

MALOKA Staniątki, wkrótce...

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"

(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)

Część III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE: MALOKA ONLINE, 31 października 2021
Część IV, POMIĘDZY ŚWIATAMI - JAK PRZEJŚĆ DALEJ: MALOKA ONLINE, wkrótce... (2022)​

"Wstęp do Wyzwolenia" - cz. II
Cykl wykładów dla osób NIEZASZCZEPIONYCH

MALOKA Staniątki, lub ONLINE - wybierz opcję, zaproponuj termin i prześlij zgłoszenie
Zbieram grupę chętnych do spotkania - czy już jesteście gotowi na dalszą Wiedzę?Jeśli jesteś gotowa/y, i masz w sobie tęż potężną WOLĘ WYZWOLENIA, wyjścia z tej iluzji, tak bardziej poważnie podchodząc do tematu - to jest to spotkanie własnie dla Ciebie.
 


ZAPISY

MALOKA Staniątki

Koordynacja Szkoleń

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888

************************************

BLOG - Ukrywana Wiedza, Przekazy Indi, RESET

Zapraszamy Cię na naszego Bloga - znajdziesz tu ciekawe i wartościowe artykuły, potrzebne w tych czasach każdej świadomej Istocie, aby uporządkować posiadane informacje, odkryć Wiedzę, która została zamaskowana, a także zapoznać się z Przekazami z Wyższego Poziomu Istnienia, które kanalizuje i udostępnia Indi.


Wiedza Zmienia Wszystko - oby ta dewiza przyświecała Ci w każdym aspekcie życia i prowadziła Cię we właściwym kierunku. Rozpowszechniaj ją i udostępniaj dalej, aby wzrastała świadomość w całej społeczności człeczej.

BLOG: zajrzyj TUTAJ
 

S1230001
S1230001
press to zoom
ob_878cbc_livre-3
ob_878cbc_livre-3
press to zoom
IMG_1241
IMG_1241
press to zoom