top of page

"Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawianie sportu, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę."
Edward Stanley

 

SZKOLENIE TYLKO DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (szkół, przedszkoli, placówek opieki, ośrodków rozwojowych, grup wspólnotowych itp)

 

Nasze codzienne życie, wypełnione po brzegi zawodową lub rodzinną bieganiną, daleko odbiega od ideału człowieka zdrowego, sprawnego i szczęśliwego. Zaniedbujemy swoje ciało, ufając, że „jakoś to będzie”, a kiedy ból dopada nas znienacka – najchętniej sięgamy po tabletki przeciwbólowe. 
Warsztaty, na które was zapraszamy, można określić jako „autentyczne lekarstwo”, które ma szansę skutecznie wyeliminować przyczynę problemów z kręgosłupem. Jedyne wymaganie, to otwarty umysł uczestników i ich gotowość na łagodną modyfikację codzienności, poprzez wprowadzenie prostego treningu kręgosłupa oraz zmianę szkodliwych nawyków. 

Na warsztatach wykorzystujemy różne ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, uzupełnione o nowoczesne metody korekty sylwetki. Uczestnicy poznają również sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia).
Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi, które powodują jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efektem jest eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruchomość kręgów, korekta sylwetki (zlikwidowanie złych nawyków) oraz większa witalność i lepsze samopoczucie.

 

************************************
 

Jak przebiegają warsztaty:
- wykład na temat zaburzeń w obrębie kręgosłupa;
- informacja o przyczynach zaburzeń;
- omówienie sposobów korekty sylwetki i ogólnej profilaktyki;
- ćwiczenia rozluźniające i rozgrzewające, przygotowujące do pracy z kręgosłupem;
- indywidualny trening kręgosłupa: zestaw ćwiczeń usprawniających poszczególne strefy kręgosłupa;
- ćwiczenia mające na celu odprężenie, rozluźnienie, oraz regenerację obszaru pleców;
- nauka prostego masażu poprawiającego funkcjonowanie kręgosłupa;
- omówienie zestawu ćwiczeń indywidualnie dopasowanych.

Efektem warsztatów będzie:
- wiedza na temat czynników wpływających na nieprawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa;
- wiedza na temat profilaktyki i ochrony kręgosłupa przez zwyrodnieniami;
- nauka technik, ćwiczeń i zestawów terapeutycznych pomagających zarówno w codziennych dolegliwościach, zmęczeniu fizycznym i umysłowym, jak również wspomagających procesy rekonwalescencji.

 

Warsztat przewidziany jest jako PROFILAKTYKA zaburzeń w obrębie kręgosłupa oraz struktury ciała i sylwetki. Przeznaczony jest dla osób o optymalnej sprawności kręgosłupa, bez zaawansowanych dysfunkcji (osoby z poważnymi problemami kręgosłupa muszą mieć zgodę na udział w tego typu zajęciach od swojego lekarza prowadzącego).
 

------------------------------------------
 

Prowadząca: 

Indi Paletko

Zajmuje się samorozwojem poprzez pracę z ciałem, energią, umysłem i duchem ponad 30 lat.
Uzyskała specjalizację w uzdrawianiu poprzez zastosowanie świadomego żywienia oraz pełnego przepływu energii, opierając się w dużej mierze na Medycynie i Filozofii Chińskiej, Tai Chi, Chi Kung oraz naturalnych terapiach starych tradycji i dawnych kultur. W pracy z ludźmi stosuje wiele technik i terapii, dobierając je odpowiednio do danej sytuacji. Traktuje człowieka holistycznie, rozumiejąc, że stanowi całość jako Ciało-Energia-Umysł-Duch.

************************************

 

SZKOLENIE TYLKO DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (szkół, przedszkoli, placówek opieki, ośrodków rozwojowych, grup wspólnotowych itp)

 

Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com
tel. 796 871 888


Wszystkie warunki współpracy ustalane są indywidualnie. Kocham tworzyć Świadomą Planetę, więc jestem otwarta na świadomych ludzi :)


Indi-Vam-Iris

bottom of page