Treningi ONLINE

ZAPISY NA TRENINGI ONLINE
 

MALOKA Staniątki
e-mail: zapisy.taichi@gmail.com

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- otrzymasz informacje dotyczące płatności
- po dokonaniu płatności wyślij potwierdzenie wpłaty
- otrzymasz wówczas link do treningu online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

 

Opłaty:
trening 1 godz.: 18,50 zł
trening 1,5 godz.: 30,00 zł
relaksacja piątkowa: 10,00 zł  


Ważne! Wpłaty przechodzą na kolejny trening tylko, jeśli zajęcia będą odwołane przez organizatora. W pozostałych przypadkach wpłata jest bezzwrotna.
Wpłaty i zgłoszenia na dany trening są możliwe tylko do godz. 17:00 (po tej godzinie nie sprawdzamy już skrzynki pocztowej).
Dziękujemy za zrozumienie i szacunek do naszej pracy :)


****************

TRENINGI ONLINE

 

WTORKI, godz. 19:00-20:00
Chi Kung HARMONY - "Dla Zdrowia i Długowieczności"

 

Gimnastyka HARMONY to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.
Centralnym systemem tych zajęć jest Chi Kung (Qigong) - jest to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
 

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną.


****************


ŚRODY, godz. 19:00-20:00 (wkrótce...)
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KOBIET

 

Jest to stara, tradycyjna forma specjalnej gimnastyki tylko dla kobiet, która wywodzi się z tradycji Słowiańskiej, a w obecnych czasach po raz pierwszy została opracowana na Białorusi, ewoluując potem na różnych obszarach Rosji i Ukrainy.

Zajęcia, które prowadzę, obejmują zarówno klasyczne ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej (na zajęciach łączymy systemy Bieriegini i Tradycję Białoruskią), jak i cały pakiet ćwiczeń pomocniczych, ułatwiających trening, przygotowujących ciało i usprawniających na tyle, że sam trening Słowiański staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.
Gimnastyka HARMONY, która stanowi element naszych zajęć, jest kompilacją wielu ogólnorozwojowych ćwiczeń wschodnich, połączonych ze świadomym oddechem, a także relaksacją.
Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

****************

CZWARTKI, godz. 19:00-20:30 (3x w miesiącu)
Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących
 

Zajęcia podzielone na dwie części: pierwsza godzina to Gimnastyka HARMONY, poprawiająca ogólną sprawność całego ciała; druga część (0,5h) to trening Tai Chi dla osób początkujących (nauka pozycji, technik poruszania, forma ręczna itp).
Zajęcia te są dostępna zarówno dla osób, które chcą popracować tylko ze sprawnością ciała (pierwsza godzina), jak i dla tych, którzy chcieliby się uczyć podstaw Tai Chi Snake Style w wersji online (cały trening 1,5h).

 

****************

 

PIĄTKI, godz. 21:30 (2x w miesiącu)
Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących
 

W piątek wieczorem, tuż przed spoczynkiem nocnym, masz możliwość doświadczyć głębokiej, uzdrawiającej relaksacji. Jej celem jest zarówno redukcja stresu, uwolnienie od chronicznych napięć, uzdrawianie organizmu, jak i oczyszczenie energetyczne oraz spotkanie z subtelną częścią Twojej istoty.

****************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Aby ćwiczyć z nami potrzebujesz tylko sprawnego komputera lub telefonu z Internetem. Kamera internetowa nie jest potrzebna! (poza Gimnastyką Słowiańską Kobiet - tu jest konieczna). Wystarczy, że masz możliwość odtwarzania obrazu i dźwięku.
- Zajęcia rozpoczynają się punktualnie - spotkanie zacznie się kilka minut wcześniej, abyśmy wspólnie przygotowali przestrzeń.
- W czasie treningu nie mogę odpowiadać na wasze pytania (wasze mikrofony będą wyciszone na czas zajęć). Czas na pytania będzie PRZED i PO treningu.
- STRÓJ TRENINGOWY: ubierz się wygodnie: bawełniane lub lniane długie spodnie (bez zamka i paska), bawełniana lub lniana koszulka. Warto mieć pod ręką ciepłą bluzę. OBUWIE: nie jest potrzebne. Warto założyć skarpety antypoślizgowe.
- MIEJSCE: potrzebujesz trochę miejsca (długość ok. 2 metry, szerokość ok. 1,5-2 metrów).
Przy treningu Rehaball - trochę więcej przestrzeni.
- SPRZĘT:
wtorki (CHIŃSKA GIMNASTYKA HARMONY) - karimata lub grubszy koc jako podłoże, drugi koc do przykrycia na czas relaksacji.
środy (Gimnastyka Słowiańska Kobiet) - grube podłoże (koc, karimata); dodatkowy koc pod kolana (lub 2 koce); zalecam również ochronne nakolanniki.
czwartki (Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących) - karimata lub grubszy koc jako podłoże.

DO ZOBACZENIA PO DRUGIEJ STRONIE KAMERY :)
Indi Iza Paletko

 
 
 
 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Maloka Staniątki - wnętrze 1