Treningi ONLINE

ZAPISY NA TRENINGI ONLINE
 

MALOKA Staniątki
e-mail: zapisy.taichi@gmail.com

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- otrzymasz informacje dotyczące płatności
- po dokonaniu płatności wyślij potwierdzenie wpłaty
- otrzymasz wówczas link do treningu online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

 

Opłaty: 18,50 zł (Brutto)

Ważne! Wpłaty przechodzą na kolejny trening tylko, jeśli zajęcia będą odwołane przez organizatora. W pozostałych przypadkach wpłata jest bezzwrotna.
Wpłaty i zgłoszenia na dany trening są możliwe tylko do godz. 17:00 (po tej godzinie nie sprawdzamy już skrzynki pocztowej).
Dziękujemy za zrozumienie i szacunek do naszej pracy :)


****************

TRENINGI ONLINE

 

WTORKI, godz. 19:00-20:00
Chi Kung HARMONY - "Dla Zdrowia i Długowieczności"

 

Gimnastyka HARMONY to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.
Centralnym systemem tych zajęć jest Chi Kung (Qigong) - jest to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
 

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną.


****************


ŚRODY, godz. 19:00-20:00 (3x w miesiącu)
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KOBIET

START: 3 marca 2021

Jest to stara, tradycyjna forma specjalnej gimnastyki tylko dla kobiet, która wywodzi się z tradycji Słowiańskiej, a w obecnych czasach po raz pierwszy została opracowana na Białorusi, ewoluując potem na różnych obszarach Rosji i Ukrainy.

Zajęcia, które prowadzę, obejmują zarówno klasyczne ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej (na zajęciach łączymy systemy Bieriegini i Tradycję Białoruskią), jak i cały pakiet ćwiczeń pomocniczych, ułatwiających trening, przygotowujących ciało i usprawniających na tyle, że sam trening Słowiański staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.
Gimnastyka HARMONY, która stanowi element naszych zajęć, jest kompilacją wielu ogólnorozwojowych ćwiczeń wschodnich, połączonych ze świadomym oddechem, a także relaksacją.
Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

****************

CZWARTKI, godz. 19:00-20:00 (3x w miesiącu)
INTENSYWNA Gimnastyka HARMONY
 

Intensywna Gimnastyka ogólnorozwojowa, poprawiająca sprawność całego ciała, wzmacniająca, rozwijająca w harmonijny sposób siłę, energię, plastyczność ciała, formę/strukturę mięśniową i elastyczność powięzi.
Polecana dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji - ćwiczysz bowiem samodzielnie, korzystając tylko z moich instrukcji, a intensywność i ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich aktualnych możliwości.


Daj swojemu organizmowi szansę - podaruj mu zrównoważony trening ciała, oparty o doświadczenie dawnych tradycji i praktyk treningowych oraz czucie i prowadzenie trenerki o zdolnościach jasno-czujących i jasno-widzących. Warto :) Ruch = życie, a zdrowe życie jest bezcenne! Zdrowie zaś wymaga troski i zaangażowania - dawne tradycje nazywały to Kultywowaniem Wewnętrznej Energii Dla Zdrowia i Długowieczności.

****************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Na zajęcia można dołączyć TYLKO z aktywną kamerką (nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach anonimowo)
- Zajęcia rozpoczynają się punktualnie - spotkanie zacznie się kilka minut wcześniej, abyśmy wspólnie przygotowali przestrzeń.
- W czasie treningu nie mogę odpowiadać na wasze pytania (wasze mikrofony będą wyciszone na czas zajęć). Czas na pytania będzie PRZED i PO treningu.
- STRÓJ TRENINGOWY: ubierz się wygodnie: bawełniane lub lniane długie spodnie (bez zamka i paska), bawełniana lub lniana koszulka. Warto mieć pod ręką ciepłą bluzę. OBUWIE: nie jest potrzebne. Warto założyć skarpety antypoślizgowe.
- MIEJSCE: potrzebujesz trochę miejsca (długość ok. 2 metry, szerokość ok. 1,5-2 metrów).
- SPRZĘT:
wtorki (Chi Kung HARMONY) - karimata lub grubszy koc jako podłoże, drugi koc do przykrycia na czas relaksacji.
środy (Gimnastyka Słowiańska Kobiet) - grube podłoże (koc, karimata); dodatkowy koc pod kolana (lub 2 koce); zalecam również ochronne nakolanniki.
czwartki (Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących) - karimata lub grubszy koc jako podłoże.
- WAŻNE! grupy są zamknięte do ograniczonej ilości osób, więc aby dołączyć do grupy, najpierw wyślij maila z zapytaniem, czy aktualnie są dostępne miejsca.
 

DO ZOBACZENIA PO DRUGIEJ STRONIE KAMERY :)
Indi Paletko

 
 
 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Maloka Staniątki - wnętrze 4