Treningi ONLINE

ZAPISY NA TRENINGI ONLINE
 

MALOKA Staniątki
e-mail: zapisy.taichi@gmail.com

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- otrzymasz informacje dotyczące płatności
- po dokonaniu płatności wyślij potwierdzenie wpłaty
- otrzymasz wówczas link do treningu online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.


Ważne! Wpłaty przechodzą na kolejny trening tylko, jeśli zajęcia będą odwołane przez organizatora.
W pozostałych przypadkach wpłata jest bezzwrotna.
Wpłaty na dany trening rejestruję tylko do dnia poprzedzającego; w dniu treningu nie rejestruję już zgłoszeń. 

Dziękuję za zrozumienie i szacunek do mojej pracy :)

****************

TRENINGI ONLINE

 

WTORKI, godz. 19:00-20:15
Chi Kung HARMONY - "Dla Zdrowia i Długowieczności"

 

Chi Kung (Qigong) to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
Opiera się na ćwiczeniach oddechowo-ruchowych i pracy ze świadomością przepływu energii przez ciało i aurę.

Ćwiczenia Chi Kung zawsze poprzedzamy ogólnorozwojowym treningiem Gimnastyki HARMONY - jest to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii i udrożnieniu kanałów energetycznych;
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii;
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną i rozprowadzenie jej po ciele fizycznym i ciałach subtelnych.

Opłaty: 
- opłata za cały miesiąc (4 treningi): 60 zł (netto)
- opłata za pojedynczy trening: 18 zł (netto)

****************


ŚRODY, godz. 19:00-20:00
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KOBIET

Jest to stara, tradycyjna forma specjalnej gimnastyki tylko dla kobiet, która wywodzi się z tradycji Słowiańskiej, a w obecnych czasach po raz pierwszy została opracowana na Białorusi, ewoluując potem na różnych obszarach Rosji i Ukrainy.

Zajęcia, które prowadzę, obejmują zarówno klasyczne ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej (na zajęciach łączymy systemy Bieriegini i Tradycję Białoruskią), jak i cały pakiet ćwiczeń pomocniczych, ułatwiających trening, przygotowujących ciało i usprawniających na tyle, że sam trening Słowiański staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.
Gimnastyka HARMONY, która stanowi element naszych zajęć, jest kompilacją wielu ogólnorozwojowych ćwiczeń wschodnich, połączonych ze świadomym oddechem, a także relaksacją.
Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

Opłaty: 
- opłata za pojedynczy trening: 15 zł (netto)

****************

CZWARTKI, godz. 19:00-20:00
INTENSYWNA Gimnastyka HARMONY
 

Intensywna Gimnastyka ogólnorozwojowa, poprawiająca sprawność całego ciała, wzmacniająca, rozwijająca w harmonijny sposób siłę, energię, plastyczność ciała, formę/strukturę mięśniową i elastyczność powięzi.
Polecana dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji - ćwiczysz bowiem samodzielnie, korzystając tylko z moich instrukcji, a intensywność i ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich aktualnych możliwości.


Daj swojemu organizmowi szansę - podaruj mu zrównoważony trening ciała, oparty o doświadczenie dawnych tradycji i praktyk treningowych oraz czucie i prowadzenie trenerki o zdolnościach jasno-czujących i jasno-widzących. Warto :) Ruch = życie, a zdrowe życie jest bezcenne! Zdrowie zaś wymaga troski i zaangażowania - dawne tradycje nazywały to Kultywowaniem Wewnętrznej Energii Dla Zdrowia i Długowieczności.

Opłaty: 

- opłata za pojedynczy trening: 15 zł (netto)

****************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Na zajęcia można dołączyć TYLKO z aktywną kamerką (nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach anonimowo)
- Zajęcia rozpoczynają się punktualnie - spotkanie zacznie się kilka minut wcześniej, abyśmy wspólnie przygotowali przestrzeń.
- W czasie treningu nie mogę odpowiadać na wasze pytania (wasze mikrofony będą wyciszone na czas zajęć). Czas na pytania będzie PRZED i PO treningu.
- STRÓJ TRENINGOWY: ubierz się wygodnie: bawełniane lub lniane długie spodnie (bez zamka i paska), bawełniana lub lniana koszulka. Warto mieć pod ręką ciepłą bluzę. OBUWIE: nie jest potrzebne. Warto założyć skarpety antypoślizgowe.
- MIEJSCE: potrzebujesz trochę miejsca (długość ok. 2 metry, szerokość ok. 1,5-2 metrów).
- SPRZĘT:
wtorki (Chi Kung HARMONY) - karimata lub grubszy koc jako podłoże, drugi koc do przykrycia na czas relaksacji; może się przydać pufa do siedzenia lub dodatkowy koc.
środy (Gimnastyka Słowiańska Kobiet) - grube podłoże (koc, karimata); dodatkowy koc pod kolana (lub 2 koce); zalecam również ochronne nakolanniki.
czwartki (Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących) - karimata lub grubszy koc jako podłoże; może się przydać pufa do siedzenia lub dodatkowy koc.
- WAŻNE! grupy są zamknięte do ograniczonej ilości osób, więc aby dołączyć do grupy, najpierw wyślij maila z zapytaniem, czy aktualnie są dostępne miejsca.

DO ZOBACZENIA PO DRUGIEJ STRONIE KAMERY :)
Indi Paletko


****************

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW