Tradycyjna Majańska Ceremonia KAKAO

"Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania. Ludzie są również jej częścią, więc gdy mamy pytanie, zjawiają się osoby, które przynoszą nam odpowiedź."
James Redfield

 

 

Iximché i Kakao to święte rośliny Majów, wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Te dwie święte rośliny posiadają właściwości, które pozwalają się zrelaksować i nakarmić ciało wewnątrz i od zewnątrz. Są pełne wartości odżywczych, antyoksydantów i witamin. Dlatego też Drzewo Iximche (czyt. Iszimcze) może być tak naprawdę nazwane "Majańskim Drzewem Życia".
Majowie łączyli różne rośliny, aby stworzyć "Napój Bogów", którego efektem była wytrzymałość i optymalne zdrowie. Taki pokarm w majańskiej społeczności otrzymywali jedynie gracze (w piłkę) oraz członkowie klas elitarnych.
Zgodnie z tradycją Kakao to ziarno zasiane dawno, dawno temu i kultywowane przez naszą Prababkę Czasu Ixmucane (czyt. Iszmukane), w preklasycznej erze Majów.

Kakao było używane podczas obrzędów ceremonialnych oraz w codziennym życiu. Ziarno kakaowca funkcjonowało również jako jednostka monetarna. 
Majowie wiedzieli, że Kakao może nas nauczyć jak wejść głębiej w nasze serca i umysły oraz w serce Matki Ziemi. Pomaga na nowo odkryć prawdziwą magię uzdrawiającej siły. Magię, którą mamy w sobie!
Jedną z tradycyjnych intencji tej wyjątkowej ceremonii jest odrodzenie żeńskiej energii i przywrócenie harmonii pomiędzy kobietami i mężczyznami na Ziemi.  
Kakao otwiera również Serce, harmonizuje i poprawia samopoczucie.


Przyłączcie się do nas w ten Święty Majański Czas, w którym obudzimy ducha Ziemi i podzielimy się starożytnymi receptami Majańskiej Prababci Ixmucane.
Ze względu na małą dostępność rośliny z Gwatemali ceremonie Kakao & Iximche odbywają się rzadko i są na prawdę wyjątkowe.

Napój, który przyrządzimy składa się z 4 składników: kakao, miodu, orzechów i wody. Podczas ceremonii za pomocą pieśni i inwokacji przywołuje się 20 wartości, Naguali, archetypów z majańskiej tradycji.

 

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW

------------------------------------------
 

Prowadzący: 

Tomasz Czyba (Harevis)

Majański Strażnik Dnia (the Daykeeper) polskiego pochodzenia. Muzyk, kompozytor, flecista, terapeuta.
Naukę kalendarza Majów rozpoczął w roku 2012 po spotkaniu z Shuni Giron i Tatą Pedro Cruzem. W czerwcu 2014 został inicjowany podczas ceremonii ognia na Majańskiego Strażnika Dnia.
Twórca muzyki inspirowanej kalendarzem Chol'Qij/Tzolkin (Maltiox Project - The 20 Mayan Naguales). Indywidualny psychoterapeuta metody Regresing(R) oraz prowadzący Medytacje Dynamiczne wg Osho.

************************************

TERMIN:
MALOKA Staniątki, wkrótce...

(dzień wcześniej odbędzie się Warsztat Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych, prowadzona przez Tomka Czybę)


Godziny: 10:30 - 15:30


W dniu ceremonii zaleca się zachowanie czystości energetycznej - unikamy alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa. Dobrze jest pić dużo wody, ziół, łagodnych herbat.
Ceremonia jest czasem procesów i wglądów dla jego uczestników.Inwestycja*: 210 zł
(dla osób uczestniczących w Warsztacie Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych - zniżka 10 zł)Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. 577 658 888

 

Rezerwacja na ceremonię nastąpi tylko po wpłacie zadatku. 

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 

Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy ceremonia zostanie odwołana z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w kameralnych grupach)!

OSOBY ZASZCZEPIONE NA POPULARNĄ OSTATNIO CHOROBĘ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W CEREMONIACH, KRĘGACH I KONCERTACH.

 

Wysokość zadatku: 50,00 zł

Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: maloka.szkolenia@gmail.com

Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.


 


* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW, podając dokładne dane do faktury. NIE WPŁACAJ ZADATKU, ponieważ opłatę należy wówczas dokonać w całości, na podstawie dokumentu wysłanego mailem (faktura opiewa na kwotę netto + 23% VAT).

Majańska Ceremonia Kakao
Majańska Ceremonia Kakao
press to zoom
Magia Kakao
Magia Kakao
press to zoom
Magia Kakao
Magia Kakao
press to zoom