Specjalny Koncert Duchowy - Gongi, Misy, Ceremonia

SPECJALNY KONCERT-CEREMONIA DLA OSÓB ZAAWANSOWANYCH W PRACY Z ENERGIĄ I POSZERZANIEM ŚWIADOMOŚCI

 


Spotkamy się w przestrzeni ŚWIADOMEJ pracy z energią i PRZEBUDZENIEM WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI.

Koncert-Ceremonia dedykowany będzie oczyszczeniu naszej Wyższej Świadomości z niskowibrujących warstw mentalnych, które ograniczają i "skurczają" naszą pierwotną Jaźń.
Może to być mocne doświadczenie energetyczne i poruszające na wielu poziomach, ale na pewno - jedyne w swoim rodzaju :)

Jeśli pracujesz z energią i Świadomością od jakiegoś czasu i głęboko pragniesz wyzwolenia z ograniczeń umysłu i ego - zapraszam Cię serdecznie.
Gongi i misy grają "same" - dobry "gracz" po prostu słucha ich rytmu oraz przekazu i podąża za falą. Tak też będzie tym razem - nasze Wyższe Ja spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu potężnej fali dźwiękowej świętych instrumentów.
Przygotuj się więc na wyraźne efekty tego doświadczenia:
- dla jednych może to być proces oczyszczania i uwalniania (może pożegnasz różne historie, ludzi, myśli ze swojego życia...);
- dla innych - wyekstrahowanie Świadomości z ograniczeń umysłu (co bywa dziwne i może wywoływać lęk przed "puszczeniem" się na nieznane fale oceanu Wszechmożliwości);
- a jeszcze inni mogą się spotkać z pasożytem ego, ciągle zagnieżdżonym w ich polu życia, ciągle ograniczającym możliwości wzrostu i przebudzenia kompletnego (oddzielanie ego bywa bolesne);
- będą i tacy, którzy popłyną daleko, z uwolniną świadomością i spotkają się ze swoimi duchowymi strukturami.

Co czeka Ciebie, co czeka mnie - kto to wie...

Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji. Będę zabezpieczać naszą przestrzeń pracy, a dodatkową ochronę stworzą nasi Opiekunowie Duchowi oraz moja Przewodniczka Duchowa - Indi.


Koncert jest połączony z oczyszczaniem energetycznym!

 

************************************
 

Zalecam 2 dni lekkiego postu (przed i po), spożywania tylko zup warzywnych z olejem kokosowym, odstawienie wszelkich używek (kawa, herbata, słodycze, TV, filmy, zioła palone, mięso, nabiał, obgadywanie, złość) i picie większej ilości wody gorącej (nie mineralnej!!) oraz ziół. Spożywaj też miej soli.
WAŻNE! Przed spotkaniem (co najmniej tydzień) unikaj wszelkiej pracy w grupach, terapii, ceremonii, festiwali, warsztatów itp. Niech Twoja energia będzie nienaruszona, pozbawiona mocnych wpływów zewnętrznych i energii, która nie jest do końca Twoją własną.

Przyjdź przygotowany/przygotowana. Przed koncertem oczyść ciało i umysł (weź kąpiel z esencjami eterycznymi i solą naturalną oraz sodą, ubierz się pięknie i świetliście, luźno i naturalnie - nie zabieraj syntetycznych ubrań).

 

------------------------------------------
 

Koncertuje i pracę energetyczną wykonuje:

Indi Iza Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

 

************************************
 

TERMINY:
20 czerwca 2020
19 grudnia 2020

sobota, godz. 17:00 (zakończenia spotkania ok.22:00)

NOCLEG:
W Maloce Staniątki istnieje możliwość noclegu - szczegóły w trakcie zapisów.Dobrowolna donacja: jak czujesz (sugerowane 80 zł + poczęstunek/prezent dla wszystkich (przynieś coś dobrego dla wszystkich uczestników, choćby symboliczne "trzy ziarnka"; możesz też przynieść jakieś prezenty: kamienie, piórka, własnoręcznie wykonane talizmany itp)


Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. 577 658 888


ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE.
Do zobaczenia - do usłyszenia!

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now