top of page

SKRÓCONY OPIS TRENINGÓW

Chi Kung HARMONY - "Dla Zdrowia i Długowieczności"

ONLINE - WTORKI, godz. 19:00-20:15 (4x w miesiącu)
 

Chi Kung (Qigong) to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
Opiera się na ćwiczeniach oddechowo-ruchowych i pracy ze świadomością przepływu energii przez ciało i aurę.

Ćwiczenia Chi Kung zawsze poprzedzamy ogólnorozwojowym treningiem Gimnastyki HARMONY - jest to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii i udrożnieniu kanałów energetycznych;
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii;
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną i rozprowadzenie jej po ciele fizycznym i ciałach subtelnych.

Rezerwacja miejsca (donacja): 
- karnet na 1 miesiąc kalendarzowy (4 treningi): 100 zł
- pojedynczy trening: 30 zł

- rabat dla rodzin i par (1 gospodarstwo domowe): druga osoba 50% taniej

****************


"Zdrowie i Energia Kobiety" Żeńska Praktyka z Indi
ONLINE - ŚRODY, godz. 19:00-20:00/20:40 (co druga środa)

Elementem naszych zajęć jest kompilacja ogólnorozwojowych ćwiczeń dopasowanych do ciała kobiety (w tym również Gimnastyki Słowiańskiej), skupionych na uelastycznieniu i wzmocnieniu jej ciała oraz na uruchomieniu właściwego przepływu energii.
Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

Końcowym elementem spotkania jest specjalna medytacja dla aktywowania żeńskiej energii, jej wyregulowania, wprowadzenia harmonii i balansu oraz uzdrawiająca na wielu poziomach. 
Medytacja jest opcjonalna (można uczestniczyć w zajęciach również bez medytacji).

Rezerwacja miejsca (donacja): 

- karnet na 3 treningi BEZ MEDYTACJI (19:00-20:00): 80 zł

- karnet na 3 treningi Z MEDYTACJĄ (19:00-20:40): 110 zł 
- pojedynczy trening bez medytacji:
30 zł
- pojedynczy trening z medytacją: 40 zł 
 

- rabat dla rodzin (1 gospodarstwo domowe): druga osoba 50% taniej

****************
 

INTENSYWNA Gimnastyka HARMONY + Trening z Kijem

PLENER (3x w miesiącu)

Ogólnorozwojowe treningi usprawniające i wzmacniające, podzielone na kilka części - możesz wybrać dowolny układ modułów i uczestniczyć w całości, lub wybranych elementach.
 

Z jednej strony są to zajęcia intensywne, lecz zwróć uwagę, że prowadzi je KOBIETA W WIEKU 50 lat... Dlatego nawet jeśli początkowe zajęcia mogą być dla Ciebie mocnym doznaniem, to z każdym kolejnym treningiem Twoje ciało i energia zaczną dopasowywać się do tego typu aktywności, stając się silniejszymi i sprawniejszymi.
Zajęcia kończymy wspólną kąpielą (dla chętnych), która w okresie jesiennym będzie od razu praktyką wstępną do morsowania - kąpiel pomoże wyrównać energetykę, zregenerować mięśnie i doskonale uzupełni i zamknie cały proces treningowy.
Cały układ zajęć służy odbudowaniu naturalnej sprawności człowieka dorosłego, zarówno kobiety, jak i mężczyzny, osoby młodej, jak i dojrzałej. Dodatkowym atutem jest nauka samoobrony kijem, co w czasach obecnych zmian może stać się niezbędną umiejętnością w razie całkowitego upadku systemu - przygotuje każdego do prostej obrony najłatwiej dostępnym narzędziem: KIJEM.

 

Wyjdź z domu i spotkaj się z Naturą, usprawnij ciało, wzmocnij odporność, odbuduj siłę i energię. Dołącz do nas, aby stać się człowiekiem zdrowym, sprawnym i zdolnym do przetrwania w każdych warunkach!

Kolejność modułów i donacje:
1. pojedynczy trening Intensywnej Gimnastyki HARMONY (ok. 45 minut): 20 zł
2. pojedynczy trening KIJA (ok. 30 minut): 15 zł

3. kąpiel PO TRENINGU (przygotowanie do morsowania): free ;)

****************


INTENSYWNA Gimnastyka HARMONY

ONLINE - PIATKI, godz. 19:00-20:00 (3x w miesiącu)

Intensywna Gimnastyka ogólnorozwojowa, poprawiająca sprawność całego ciała, wzmacniająca, rozwijająca w harmonijny sposób siłę, energię, plastyczność ciała, formę/strukturę mięśniową i elastyczność powięzi.
Polecana dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji - ćwiczysz bowiem samodzielnie, korzystając tylko z moich instrukcji, a intensywność i ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich aktualnych możliwości.


Daj swojemu organizmowi szansę - podaruj mu zrównoważony trening ciała, oparty o doświadczenie dawnych tradycji i praktyk treningowych oraz czucie i prowadzenie trenerki o zdolnościach jasno-czujących i jasno-widzących. Warto :) Ruch = życie, a zdrowe życie jest bezcenne! Zdrowie zaś wymaga troski i zaangażowania - dawne tradycje nazywały to Kultywowaniem Wewnętrznej Energii Dla Zdrowia i Długowieczności.

Rezerwacja miejsca (donacja):
 

- karnet na 1 miesiąc kalendarzowy (3 treningi): 60 zł
- pojedynczy trening: 25 zł

rabat dla rodzin i par (1 gospodarstwo domowe): druga osoba 50% taniej

****************

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW

chikung
harmony
kobiety
intensywny
bottom of page