top of page

Sesje JasnoWidzenia

"Ludzka świadomość jest substancją niepodlegającą ograniczeniom ciała, wysoko zorganizowaną energią, zdolną do zmieniania świata materialnego."
Dan Brown
 

JasnoWidzenie jest tylko nazwą, słowem, które niezbyt precyzyjnie określa pewien rodzaj Daru Źródłowego. Jest ono jednak na tyle rozpoznawalne, że używanie go stało się powszechne.
W trakcie spotkania dla Ciebie używam wielu Darów, które są u mnie aktywne i rozwinięte (były one weryfikowane i testowane na wielu różnych poziomach i przez wiele ostatnich lat). Należą do nich: jasnoWidzenie, jasnoCzucie, jasnoWęch, jasnoSłyszenie, rozpoznawanie wibracji, genotypu oraz indywidualnych frekwencji, Prekognicja (wgląd w Przyszłość danej Linii Czasowej), bezpośredni kontakt z Duszą i NadDuszą, (czasem również z poziomem Wyższym) i wiele innych, niemożliwych do opisania obecnym słownictwem.

Dla Ciebie jest tutaj jedna ważna informacja - Dary, w które zostałam "wyposażona" posiadam od urodzenia, a w czasach obecnych stają się one coraz mocniejsze i wielopoziomowe - oznacz to tylko jedno: są to Dary Źródłowe i używam ich tylko dla Dobra, więc Źródło wzmacnia je we mnie i zasila swoim Światłem.


W trakcie odczytu JasnoWidzenia staram się pozostawać neutralna i osobiście niezaangażowana (możesz to odbierać jako obojętność) - jest to warunkiem klarowności odczytu i obiektywności wglądu.

O co możesz zapytać w trakcie takiej sesji?
- o codzienne sprawy związane z Twoim obecnym życiem;
- o przyszłość Twoich projektów, planów, a nawet marzeń (które są w trakcie realizacji);
- możemy zajrzeć w Twoje relacje (rodzinne, zawodowe, biznesowe itp), aby sprawdzić czy Ci służą (ważne! bez zgody innych istot nie sprawdzam ich energetyki - wtedy sprawdzamy tylko to, czy relacja jest dla Ciebie korzystna);
- weryfikacji możesz poddać swoje osobiste odczucia dotyczące różnych spraw, powiązań, tematów;

- cennym elementem spotkania może być Analiza Aury i energetyki (jeśli tego potrzebujesz);
- sprawdzić możemy Twoje zdrowie, pracę, ekonomię i wiele innych spraw;
- jeśli potrzebujesz podjąć jakąś ważną decyzję - możemy sprawdzić również ten aspekt;
- może się okazać, że w trakcie sesji otrzymasz też Przekaz od Wyższych Aspektów Siebie).

Tak naprawdę jest spektrum tematów jakie można zweryfikować na sesji jest rozległe - musisz tylko pamiętać o zasadzie NIEINGERENCJI w energię innych istot (również dzieci i zwierząt), bez ich zgody (w przypadku niemowląt i zwierząt również można uzyskać zgodę - w trakcie rejestracji wytłumaczę to dokładnie).

 

RODZAJE SESJI JASNOWIDZENIA
 

1. SESJA PODSTAWOWA/SKRÓCONA (ok. 1h) - to spotkanie jest dostępne dla każdej istoty, która potrzebuje sprawdzić (poprzez moje parazmysły) różne sprawy życiowe, zdrowotne, czy osobiste, zweryfikować wybrane ścieżki, zawody, kierunki życia i działania itp.

2. SESJA ZAAWANSOWANA/SZKOLENIOWA (ok. 2h) - ta forma sesji jest przeznaczona dla istot, które mają już aktywne pewne Dary, przede wszystkim JasnoCzucie. W trakcie spotkania tak naparwdę weryfikujemy Twoje własne rozpoznanie, czyli sprawdzam dla Ciebie dane tematy, w potem porównujemy to z Twoim wcześniejszym JasnoCzuciem, czy rozpoznaniem intuicyjnym danej sprawy.
Uczę Cię w trakcie podążać za różnymi wskazówkami, dekodować pojawiające się obrazy, symbole, odczucia. Jest to pewna forma praktyki korzystania i ufania ParaZmysłom.
 

3. JASNOWIDZENIE W TERAPII ZWIERZĄT (ok. 1h)
W ramach uzdrawiania zwierząt poważnie chorych, szczególnie na dolegliwości i nie poddające się leczeniu alopatycznemu (konwencjonalnemu), nowotwory, choroby genetyczne itp - wymagają wsparcia JasnoWizją.
W trakcie spotkania online wymagana jest obecność zwierzęcia w pomieszczeniu, w którym przebywa opiekun (zwierzątko może sobie spać spokojnie).


************************************

Sesja trwa ok. 1-2 godzin. W trakcie takiej sesji przebywam w formie transu (głównie działam jako Medium), więc to, co się przychodzi jako informacja i Przekaz, pochodzi od Sił Wyższych (Twojej i mojej Duszy, NadDuszy, Twojej Esencji Źródłowej oraz bezpośrednio z Pola Wiedy) i jest niezależne od wszelkich iluzji umysłu.
Odpowiedzi będą często symbolicznie zobrazowane, więc będziemy je wspólnie odczytywać, dekodować i poznawać rzeczywistość właśnie w tak specyficzny sposób.


Przygotuj się do tego spotkania - jest to bowiem ciekawe doświadczenie dla Ciebie, w którym możesz wyjaśnić, "wyprostować" i rozświetlić Światłem Świadomości różne aspekty Twojego życia. 
W trakcie sesji zaawansowanej będziesz się uczyć używać swoje naturalne Dary, więc jest to niejako szkolenie w ramach Twojej ewolucji :)
Na spotkanie przybądź w spokoju emocjonalnym i z wyciszonym umysłem. Wyłącz intelekt.

Jeśli sesja będzie odbywać się ONLINE:
- dopilnuj, aby nikt nie przeszkadzał nam w trakcie spotkania; wyłącz muzykę, zamknij drzwi;
- zadbaj o komfort, wygodną pozycję i ciepło dla siebie;
- wyłącz telefon komórkowy (tryb OFFLINE), nie używaj technologii SMART i urządzeń bezprzewodowych (zegarków, słuchawek, unikaj WiFi);
- przygotuj i przetestuj wcześniej słuchawki z mikrofonem (abym mogła wyraźnie Cię słyszeć).

Sesja będzie nagrywana, więc możesz do niej wracać wielokrotnie - czasami bowiem podpowiedzi ze Światów Wyższych są zrozumiałe po jakimś czasie, kiedy nasza ludzka świadomość będzie gotowa na ich odczytanie.Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ

bottom of page