Punkty Źródłowej Świadomości 

Dotyk Światła

"Ludzka świadomość jest substancją niepodlegającą ograniczeniom ciała, wysoko zorganizowaną energią, zdolną do zmieniania świata materialnego."

Dan Brown 

 

Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości - jest to Dekoder, który usuwa programy i kody narzucone nam zarówno w tym wcieleniu, jak i w innych inkarnacjach. Pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia ciało.

Sam zabieg to bardzo przyjemny, relaksujący dotyk energetyczny, który został przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy. Dotyk Światła wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. 

Na czym polega Dotyk Światła?
Na głowie znajdują się punkty, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie (terapeuta jest zanurzony w przestrzeni serca i działa z tego poziomu) i wprowadzenie energii Światła, dochodzi do rozładowania na poziomie naszego mózgu elektromagnetycznych napięć, którymi są nasze myśli, emocje, uczucia, wszelkie programy, schematy, kalkulacje i założenia, a które powstały na przestrzeni lat tego zycia i wszystkich naszych wcieleń.
Ten energetyczny dotyk działa jak czyszczenie twardego dysku komputera. Wszelkie przekonania, wierzenia, punkty widzenia, które kreują ograniczenia i blokady w naszym życiu oraz ciele, są podczas takiej sesji usuwane. 

Po Dotyku Światła, zmienia się ludziom życie, nagle "widzą więcej", przestają być "więźniami" swoich reakcji i stają się obserwatorami życia. Daje im to więcej obecności i dystansu do wielu sytuacji. Zaczynają być świadomi, wychodzą z pozycji bycia ofiarą systemów, stają się kreatywni i tworzą życie i o jakim zawsze marzyli.
Wszechświat cały czas nas obdarowuje, ale to my określamy, co jesteśmy w stanie przyjąć. Sitem przesiewającym nasze przyjmowanie są właśnie nasze emocje, poglądy i opinie. Dlatego tak ważne jest, aby były one świadome i połączone z czystą intencją naszego serca.

 

************************************

 

Sesja polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie - dochodzi wówczas do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Klient leży wygodnie na łóżku do masażu, przykryty kocem. W trakcie sesji zdarza się zasypiać, ale ja zachęcam do tego, aby pozostać świadomym, by OBSERWOWAĆ proces, jaki zachodzi we wnętrzu naszej Jaźni.

Sam zabieg trwa 45-60 minut i jest zazwyczaj bardzo przyjemny i relaksujący, a jego efektem może być poprawa samopoczucia, zdrowia oraz zmiany w życiu.
Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swe ograniczenia. Czasami już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w naszym życiu.

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
Inwestycja w terapię: TUTAJ

Oczyszczanie Umysłu z Kodów Podświadomości
Oczyszczanie Umysłu z Kodów Podświadomości
press to zoom
Dotyk Światła
Dotyk Światła
press to zoom
Oczyszczanie Umysłu z Programów Społecznych
Oczyszczanie Umysłu z Programów Społecznych
press to zoom