top of page
  • Zdjęcie autoraOlita

ZWIEDZENIA NEW AGE - cz. I, Wstępne Słowo oraz Księga Wiedzy

Zaktualizowano: 13 mar

"Czasy OSTATECZNE, koniec obecnej cywilizacji, okres UJAWNIENIA, ODSŁONIĘCIA, MANIFESTACJI PRAWDZIWEGO OBLICZA ŚWIATŁA I MROKU. Lata 2020-2025 są elementem tego okresu, zwanym Czasem Przejścia, w którym musisz wybrać po której stronie jesteś. Na ten czas właśnie mrok przygotował STRATEGIĘ ZWIEDZENIA, implantując tutaj, do świata ludzkiego, różne formy iluzji, ślepych ścieżek rozwoju, manipulacji świadomością i różne formy zasłon ukrywających rzeczywisty obraz. NEW AGE TO FORMA ZMĄCENIA ŚWIADOMOŚCI I ZWIEDZENIE TWOJEGO UMYSŁU. Prowadzi DONIKĄD, a w najgorszych przypadkach - może doprowadzić Cię do upadku ewolucyjnego.

Ostrzegamy Was wskazując niebezpieczeństwo jakie płynie z tego nurtu, ponieważ część z nas otrzymała Dary, które ofiarujemy dla Was, aby chronić Wasze Czyste Dusze. Grupa Istot Widzących postanowiła oponować przeciw temu zwiedzeniu, pomimo, że wysłane do nas zostaną negatywne energie zwolenników nurtów New Age oraz istot NIEludzkich, które tymi nurtami zarządzają. Jeśli rozpoznajesz już Prawdę, jeśli czujesz Sercem swoim, że Widzący mówią prawdę - to wesprzyj nas swoją Dobrą Myślą, aby chronić naszą pracę."

IndiJuż kilka lat temu Indi przestrzegała przed niebezpieczeństwem New Age, ale wszystko wskazuje na to, że nurt ten nadal zbiera swoje żniwa. W niniejszym opracowaniu chciałabym jeszcze raz przyjrzeć się temu tematowi. Również dlatego, że w ostatnim czasie na sesje oraz terapie z Indi zgłasza się spora liczba istot uwikłanych w pułapki New Age.


Na początku przypomnę nagrania, na których Indi wraz z Ludźmi Białej Ścieżki, rozmawiali o tym czym jest New Age, wiec jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z tymi nagraniami, to zachęcam do obejrzenia:
Historia New Age


Ruch New Age to ruch, który rozprzestrzenił się w okultystycznych i metafizycznych wspólnotach religijnych w latach 70. i 80. XX wieku. Oczekiwał „Nowej Ery” miłości i światła i dawał przedsmak nadchodzącej ery, poprzez osobistą przemianę i uzdrowienie. Najsilniejszymi propagatorami tego ruchu byli zwolennicy współczesnego ezoteryzmu, perspektywy religijnej opartej na zdobywaniu wiedzy mistycznej, popularnej na Zachodzie od II wieku naszej ery, zwłaszcza w formie gnostycyzmu. Na przestrzeni wieków starożytny gnostycyzm został zastąpiony przez różne ruchy ezoteryczne, w tym Różokrzyżowców w XVII wieku i masonerię, teozofię i magię rytualną w XIX i XX wieku.


Pod koniec XIX wieku Helena Pietrowna Bławatska, współzałożycielka Towarzystwa Teozoficznego, ogłosiła nadejście New Age. Wierzyła, że ​​teozofowie (którzy przyjęli buddyjskie i bramińskie koncepcje, takie jak reinkarnacja) powinni wspierać ewolucję rasy ludzkiej i przygotowywać się do współpracy z jednym z Wniebowstąpionych Mistrzów Wielkiego Białego Bractwa, którego przybycie było nieuchronne. Bławatska wierzyła, że ​​jako ukryci przywódcy świata członkowie tego mistycznego bractwa kierują losami planety. Jej idee przyczyniły się do oczekiwania na nową erę wśród praktykujących spirytualizm i wyznawców astrologii, dla których nadejście nowej ery Wodnika zapowiadało okres braterstwa i oświecenia.

 

Następczyni Bławatskiej, Annie Besant, przepowiedziała nadejście mesjasza, czyli zbawiciela świata, którym według niej był indyjski nauczyciel Jiddu Krishnamurti. Z kolei w latach czterdziestych XX wieku Alice A. Bailey, założycielka Szkoły Tajemnej (organizacji szerzącej nauki duchowe), zasugerowała, że ​​nowy mesjasz, Mistrz Maitreja, pojawi się w ostatniej ćwierci XX wieku. Bailey stworzyła także program „Trójkąty”, mający na celu łączenie ludzi w trzyosobowe grupy w celu codziennej medytacji. Uczestnicy programu wierzyli, że otrzymali boską energię, którą dzielili się z otaczającymi ich osobami, podnosząc w ten sposób ogólny poziom świadomości duchowej.


Gdy w latach sześćdziesiątych XX wieku wzrosły oczekiwania co do New Age, pojawiła się nowa organizacja, Fundacja Uniwersalna. Jej bogaty przywódca, Anthony Brooke, od połowy lat sześćdziesiątych XX wieku dużo podróżował, przepowiadając, że w okresie Bożego Narodzenia w 1967 r. nastąpi apokaliptyczne wydarzenie. Chociaż wydarzenie to nigdy nie miało miejsca, wyłoniła się międzynarodowa sieć grupy New Age.

 

W miarę rozwoju ezoteryzmu jego główny przedstawiciel, teozof, poniósł poważne niepowodzenia. W latach osiemdziesiątych XIX wieku Bławatska została oskarżona o sfałszowanie cudownych wydarzeń związanych z jej kontaktem z Wniebowstąpionymi Mistrzami. Na początku XX wieku Towarzystwo Teozoficzne ponownie zostało zranione, tym razem w wyniku serii skandalów seksualnych z udziałem jego przywódców, a Besant był osobiście zawstydzony ucieczką Krishnamurtiego w 1929 r. Niemniej jednak Towarzystwo było znaczącym katalizatorem w promowaniu społecznej akceptacji pojęcia rzeczywistości psychicznej i przeprowadziło program mający na celu podniesienie świadomości na temat innych tradycji religijnych.

Po śmierci Baileya byli członkowie Szkoły Tajemnej utworzyli szereg nowych niezależnych grup teozoficznych, w których rozkwitły nadzieje na Nową Erę. Grupy te twierdziły, że potrafią przekazywać światu energię duchową i rzekomo otrzymywały przekazy channelingowe od różnych istot nadprzyrodzonych, zwłaszcza Wniebowstąpionych Mistrzów Wielkiego Białego Bractwa.


W 1970 roku amerykański teozof David Spangler przeniósł się do Fundacji Findhorn, gdzie rozwinął podstawową ideę ruchu New Age. Wierzył, że wyzwolenie nowych fal energii duchowej, sygnalizowane pewnymi zmianami astrologicznymi (np. wejściem Ziemi w nowy cykl znany jako Era Wodnika), zapoczątkowało nadejście Nowej Ery. Następnie zasugerował, aby ludzie używali tej nowej energii do ukazania New Age. Pogląd Spangler'a wyraźnie kontrastował z poglądem Bailey i jej zwolenników, którzy wierzyli, że Nowa Era nadejdzie niezależnie od działań człowieka. Perspektywa Spangler'a wymagała aktywnej reakcji i przerzuciła odpowiedzialność za nadejście New Age na tych, którzy w nią wierzyli.

 

Po powrocie do Stanów Zjednoczonych w połowie lat 70. Spangler stał się głównym architektem tego ruchu. Przedstawił swoje idee w zestawie popularnych książek, poczynając od Objawienia: Narodziny nowego wieku (1976), i przyciągnął do rosnącego ruchu wielu przywódców starszych organizacji okultystycznych i metafizycznych. Upadający ruch psychodeliczny zyskał także nowych zwolenników, w tym rzeczników, takich jak znany psycholog Richard Alpert, który podobnie jak Timothy Leary, był zwolennikiem stosowania leków halucynogennych w celu osiągnięcia doznań mistycznych. Alpert znalazł jednak oświecenie w Indiach i wracając na Zachód jako Baba Ram Dass, wyparł się doświadczenia narkotykowego i opowiadał się za bardziej tradycyjnymi dyscyplinami duchowymi. Jednocześnie ukazywały się periodyki mające na celu rozpowszechnianie informacji i tworzenie poczucia wspólnoty w ramach ruchu zdecentralizowanego. W miarę rozwoju ruchu otwierały się księgarnie specjalizujące się w sprzedaży książek, filmów i pomocy medytacyjnych New Age.


Ruch New Age zjednoczył grupę różnorodnych wyznawców dzięki dwóm prostym ideom. Po pierwsze, przepowiadał, że nadejdzie Nowa Era zwiększonej świadomości duchowej i międzynarodowego pokoju, która położy kres rasizmowi, biedzie, chorobom, głodowi i wojnom. Ta transformacja społeczna będzie wynikiem masowego duchowego przebudzenia ogółu społeczeństwa w następnym pokoleniu. Po drugie, jednostki mogły uzyskać przedsmak New Age poprzez własną duchową transformację. Początkowe zmiany skierowałyby wierzącego na sadhana, nową ścieżkę ciągłego wzrostu i transformacji.

 

Chociaż większość zwolenników nauk New Age wierzy, że nowa era jest jeszcze przed nami, Benjamin Crème ogłosił, że w 1982 r. pojawi się zbawiciel świata, czyli Maitreja. Początkowe zainteresowanie wzbudzone tą przepowiednią osłabło, gdy Maitreja się nie pojawił, ale Crème w dalszym ciągu korzystał ze swojej organizacji Share International do przepowiadania rychłego przybycia zbawiciela.


Urzeczywistnienie nowej ery 

Tradycyjne praktyki okultystyczne (np. czytanie tarota, astrologia, joga, techniki medytacyjne, rytuały magiczne, okultystyczne i mediumizm) zostały włączone do ruchu jako narzędzia pomagające w osobistej transformacji. Psychologia transpersonalna (podejście łączące wschodni mistycyzm i zachodni racjonalizm w celu zrozumienia zdrowia psychicznego i duchowego dobrostanu) oraz inne nowe dyscypliny akademickie badające stany świadomości ugruntowały przekonanie, że praktyki zmieniające świadomość (takie jak medytacja zen) mogą być praktykowane niezależnie od tradycji, z których powstały. Co więcej, wiele innych technik stosowanych w celu osiągnięcia osobistej transformacji zostało wykorzystanych w wysiłkach na rzecz doprowadzenia do „planetarnego uzdrowienia” i transformacji społecznej.

 

Ruch przemawiał także do chorych i rannych psychicznie, zwłaszcza tych, którym nie udało się znaleźć pomocy w tradycyjnej medycynie i psychoterapii. Dostosowując się do ruchu Zdrowia Holistycznego – który opowiadał się za alternatywnymi i naturalnymi praktykami uzdrawiania, takimi jak masaż, dieta oparta na naturalnej żywności, chiropraktyka i akupunktura – wyznawcy New Age promowali uzdrawianie duchowe. Dążyli także do integracji starszych praktyk wróżbiarskich (astrologia, tarot i I Ching/Yijing) ze standardowym poradnictwem psychologicznym.


Z ruchem New Age, którego szczyt przypadał na lata 80., utożsamiano również dwa narzędzia transformacji: channeling i wykorzystanie kryształów. Wielu wyznawców New Age odkryło swoje zdolności parapsychiczne i stało się znanych jako kanały. Świadomie lub w transie twierdzili, że nawiązują kontakt z różnymi nadprzyrodzonymi lub pozaziemskimi istotami, które za ich pośrednictwem wypowiadają się na różne tematy duchowe, filozoficzne i psychologiczne. Niektóre z istot, które „mówiły” poprzez kanały (np. Seth, Ramtha i Łazarz) same stały się popularnymi nauczycielami, a niektórzy z bardziej popularnych channelerów założyli nowe organizacje.


Czerpiąc z mitu o Atlantydzie, jeden z channelerów, Frank Alpert, zaproponował użycie kryształów jako narzędzi uzdrawiająco-transformujących. Zasugerował, że starożytna cywilizacja żyła dzięki mocy kryształów i upadła z powodu niemądrego i niemoralnego wykorzystania ich przez swego władcę. Uważano, że kryształy są wielkimi rezerwuarami energii i wyjątkowego uzdrawiania oraz mocy przemieniających, które można uwolnić dla osobistej korzyści. W latach 80. były jednymi z najpopularniejszych artykułów w sklepach i na konwentach New Age.

 

Część członków ruchu znalazła potwierdzenie swojej wiary w swoją zdolność do przekształcania światowej kultury w opowieści o małpach uczących się myć jedzenie. Według historii, podobno zaczerpniętej z literatury antropologicznej, wiele małp nauczyło się myć jedzenie na własnym przykładzie. Gdy setna małpa przyswoiła sobie lekcję, wszystkie małpy odzyskały świadomość i zaczęły myć swoje jedzenie. Historia okazała się znaczącym wypaczeniem raportu naukowego; jednakże wielu wyznawców New Age wierzyło, że jeśli niewielka masa krytyczna ludzi przyjmie bardziej zaawansowaną perspektywę New Age, nastąpi nagła eksplozja wyższej świadomości na całym świecie. Pomysł setnej małpy doprowadził do serii masowych zgromadzeń, poczynając od Harmonicznej Konwergencji, czyli zestawu skoordynowanych zgromadzeń ludzi w różnych miejscach na całym świecie w dniach 16–17 sierpnia 1987 r., których celem było doprowadzenie do skokowego wzrostu liczby ludzi świadomych.


Ruch New Age okazał się jednym z najważniejszych zjawisk religijnych na Zachodzie XX wieku. Poprawiło to wizerunek starszych ezoterycznych grup religijnych, które w dalszym ciągu określa się jako wspólnotę New Age, i pozwoliło wielu jej największym grupom znaleźć miejsce w coraz bardziej pluralistycznej kulturze Zachodu. Chociaż jego wizja masowej transformacji społecznej umarła, ruch ten przyciągnął setki tysięcy nowych zwolenników tej czy innej gałęzi zachodniej tradycji ezoteryczno-metafizycznej, stopniowo przekształcając się w dochodowy przemysł na całym świecie!

Ciągła obecność myśli New Age jest widoczna w liczbie księgarni, czasopism, organizacji czy duchowych guru.


TeozofiaJakiś czas temu podzieliliśmy się z Wami materiałem, który ukazał się na portalu prisonplanet.pl. Redaktorzy tego portalu bardzo skrupulatnie i dokładnie w swojej audycji omawiali zmiany religijne jakie są wprowadzane w życie przez globalistyczny establishment, i udowodnili że Ruch Teozoficzny i jego system New Age są bardzo istotnymi elementami tych zmian. Prześledzili rozwój Nowej Ery w kontekście książki Constance Cumbey „Ukryte zagrożenia tęczy”. Link do tego materiału poniżej:


Pod materiałem czytamy: "Podczas pierwszej próby zbudowania globalnego rządu pod auspicjami Ligii Narodów mała grupa religijna działająca głównie poprzez Towarzystwo Teozoficzne promowała nadejście nowego mesjasza w osobie Jiddu Krishnamurti. Przed kryzysem lat 80-tych ta sama grupa, wraz ze stworzonym przez nich ruchem New Age promowała nadejście nowego mesjasza w osobie Chrystusa Maitreya. Dziś ta sama grupa przygotowuje młodych ludzi na dokładnie ten sam scenariusz, tzn. powstanie globalnego rządu, zmianę wszystkich paradygmatów, łącznie z ekonomią i powołanie namaszczonego władcy ponad tym systemem.


Wszystko to, co dziś jest promowane odgórnie, co obserwujemy w ruchach religijnych (np. łączenie wschodnich praktyk religijnych z chrześcijaństwem), politycznych (np. budowa rządu światowego, Agenda 21), ekonomicznych (np. zrównoważony rozwój), kulturowych (np. multikulturalizm) jest z nami obecne od przynajmniej 80 lat. Ruch Teozoficzny i jego system New Age są bardzo istotnymi elementami tych zmian, warto więc zapoznać się z tym co reprezentują, co promują i jaki mają cel."

 

Wszem i wobec dostępny jest przekaz o Przebudzeniu Ludzkości - które niejako ma odbyć się automatycznie, a nam wystarczy tylko dopasować się do tego energetycznie i popłynąć z falą globalnego wzniesienia.... Ogłasza się przejście ludzkości do Świata 5D - wielu twierdzi wręcz, że JUŻ TAM JESTEŚMY. Inne frakcje rozsiewają informacje, jakoby zbrodniarze systemu zostali usunięci, gadzi nadzorcy uciekli, a Trump jest wyzwolicielem i ratunkiem dla reszty świata. Dla innych grup ludzi przygotowano opowieść o Federacji Galaktycznej, która w naszym imieniu toczy wojnę kosmiczną i właśnie dokonała naszego wyzwolenia. Niestety - są to potężne formy ZWIEDZENIA. Wiele jest tego typu wiadomości - jest to celowe, sterowane przez "system" i służy określonym celom. Część istot niosących te przekazy działa nieświadomie - pamiętaj, że mind control sięga do tak głębokich poziomów ludzkiego istnienia, że prawda miesza się z iluzją wszędzie, gdzie sięga ludzki umysł. Są też istoty, które działają zgodnie z wolą/zleceniem systemu i świadomie wprowadzają fałszywy przekaz. Jest to jeden z elementów nadzoru, jaki sprawują strażnicy systemu w swojej zagrodzie, nie dopuszczając do wyzwolenia ludzkiej świadomości (ponieważ to wyzwolenie jest równoznaczne z upadkiem systemu).  Tego typu informacje wyzwalają w ludziach odruch rozprężenia duchowego, porzucenia współodpowiedzialności za cały ten proces, dając wrażenie, że przebudzenie jest jakimś zewnętrznym doświadczeniem, do którego wystarczy się podpiąć. A tak nie jest... Ludzkość znajduje się obecnie w głębokim stanie UPADKU. Upadku świadomości, etyki i moralności, empatii, Wiedzy, prawdziwej duchowości. Zamiast skupić się na odtworzeniu swojej Wyższej Jaźni, scaleniu z nią i połączeniu ze swoim Źródłem pochodzenia - ludzie zwiedzeni opowieściami New Age pozostają ciągle na poziomie zaśniętych małych jaźni, oddzielonych od całej reszty Wszechistnienia. Nie interesują się tym, co rozgrywa się za kulisami ich świata, nie sięgają do ukrytej Wiedzy, nie przywracają praktyk jedności z Naturą i Stwórcą, odrzucają wszelkie informacje "trudne", twierdząc, że np. zainteresowanie maltretowanymi i zabijanymi rytualnie dziećmi spowoduje, że zasilą ten proceder swoją energią... Nieprawdopodobny poziom hipnozy! Poziom, który wynika właśnie z upadku, w jakim znajduje się nasza obecna cywilizacja.

 

Jakie są główne przekonania w New Age?Niemal niemożliwe jest przedstawienie jakiejkolwiek systematycznej doktryny związanej z ruchem New Age, ponieważ czerpie on z wielu tradycji religijnych i ezoterycznych. Jednakże zwolennicy New Age mają kilka wspólnych idei.


Ruchy New Age definiuje się jako alternatywne współczesne formy religii lub formę alternatywnej duchowości. Interesują go tematy takie jak magia, rytuały, reinkarnacja, kryształy, doświadczenia psychiczne, zdrowie holistyczne, UFO, channeling, astrologia, kulty lunarne, wróżbiarstwo oraz wiele innych. New Age stało się również popularnym terminem używanym do opisania alternatywnych subkultur duchowych.


Zwolennicy ruchu zachęcają do dążenia do osiągnięcia pełnego potencjału poprzez eklektyczną mieszankę koncepcji i praktyk zaczerpniętych ze wschodniego mistycyzmu, hinduizmu, buddyzmu, metafizyki, naturalizmu, astrologii, okultyzmu i science fiction.


W swoich różnych formach "duchowość" New Age jest zarówno monistyczna (wiara, że ​​cała rzeczywistość jest ostatecznie jedną), jak i panteistyczna (wiara, że ​​wszystko jest boskie). W przeciwieństwie do zorganizowanych religii, duchowość New Age nie ma postaci założycielskiej, zorganizowanego przywództwa, oficjalnej siedziby ani autorytatywnych pism akceptowanych przez wszystkich zwolenników. Pomimo tego w ciągu ostatnich trzech dekad wywarło znaczny wpływ społeczny na kulturę zachodnią.


New Age (Nowa Era, Nowy Wiek, Era Wodnika, Złoty Wiek) jest więc zbiorem różnorodnych praktyk, idei, wierzeń, które mają wspierać rozwój duchowy, osobisty i transformację świadomości. Jednym z kluczowych założeń jest przekonanie, że istnieje jedna uniwersalna rzeczywistość, która jest podstawą wszelkiego istnienia. Ruch ten zakłada również, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do osiągnięcia pełni swojej duchowości i stania się jednym z tą uniwersalną rzeczywistością. W tym celu zaleca się wiele praktyk mających na celu zjednoczenie ze światem. Są to np. medytacja, koncentracja, afirmacja, joga, uzdrawianie reiki, channeling, przekazy pochodzące od obcych cywilizacji poprzez osobę będącą w transie (np. przekazy Kasjopean, Plejadian, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpionych Mistrzów).

Celem wielu praktyk New Age jest połączenie jednostki ze swoim „prawdziwym wewnętrznym ja”, które leży poza jej „uspołecznionym ja”. W miarę jak coraz więcej ludzi przejdzie duchowe przebudzenie, całe społeczeństwo wkroczy w Nową Erę duchowej świadomości, która położy kres nienawiści, wojnom, głodowi, rasizmowi, biedzie i chorobom.


New Age to również próby rozwoju poprzez narzędzia dla umysłu, naukę, posłuszeństwo wobec wtórnych praw i trójwymiarowych struktur, próby rozwoju poprzez astralne iluzje wiedzy i mocy (często mix mistycyzmu z nauką). W New Age często wykorzystuje się elementy różnych tradycji duchowych i religijnych, takich jak hinduizm, szamanizm, buddyzm, sufizm, czy też elementy mistyki chrześcijańskiej. Jest to próba integracji różnorodnych tradycji w poszukiwaniu uniwersalnych prawd duchowych. To może wiązać się z błędnym rozumieniem istoty tych nauk.


New Age to także alternatywne metody uzdrawiania - równowagi ciała, umysłu i ducha. To holistyczne podejście do zdrowia, z uwzględnieniem aspektów fizycznych, emocjonalnych i duchowych danego człowieka. Aby to osiągnąć stosuje się różnorodne metody, takie jak terapie energetyczne, medycyna naturalna, praktyki holistycznego uzdrawiania i techniki relaksacyjne, oraz wiele innych.


To, co może stanowić największą przeszkodę oraz blokadę w samorozwoju to to, że „New Age jest związane z poszukiwaniem duchowych nauczycieli i mistrzów, którzy mają przekazywać mądrość i wiedzę duchową, opiera się wiec na koncepcji „tego, który wie i ma moc” (kapłani, szamani, guru, mistrzowie, czarownice, okultyści, itp.), powodując, że zamiast stawać się Miłością, której pragniemy, tkwimy w pułapce poszukiwania jej na zewnątrz."


New Age to również kult UFO, który ma mistyczną strukturę. Powstał w wyniku kontaktu z niewidzialnymi bytami przestrzennymi i ich przekazami, znaleziony w Kalifornii w latach 60-tych. Fundacja World Brotherhood Union Mevlana Supreme Foundation to turecka wersja sekt UFO na Zachodzie. Sekta, której Księga Wiedzy to klasyczny przykład Czarnej Magii oraz rytuałów. Została przetłumaczona na wiele języków, w tym na język polski. Poza Turcją koncentrowano się także na krajach takich jak Polska, Izrael, Niemcy, Holandia i Austria. O tym zjawisku będę pisała w dalszej części materiału.


Zwolennicy ruchu New Age zazwyczaj wierzą, że wszyscy mamy z góry określony los. Wskazówki dotyczące tego przeznaczenia można uzyskać dzięki takim praktykom, jak czytanie Tarota i astrologia. Co więcej, teorie New Age powiązały ciała pozaziemskie z przeszłym, obecnym i przyszłym życiem ludzi. To również rytuały odbywające się zgodnie z określonymi fazami księżyca.

Zgadzają się również, że może być wiele dróg do duchowego spełnienia. Wspierają, a nawet zachęcają ludzi do wypróbowania kilku praktyk i zdecydowania, które z nich osobiście się sprawdzają.


Zainspirowani starożytnymi, pogańskimi religiami, wyznawcy New Age wierzą w święte moce Ziemi. Wiele praktyk czy rytuałów miało miejsce w naturze lub uczyło podziwu i miłości do istot naturalnych. Wegetarianizm, weganizm i etyczne traktowanie zwierząt były wspólnymi tematami różnych gałęzi New Age.Rozwój DuchowyRozwój Duchowy w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym i modnym tematem. Hasła typu: przebudzenie lub oświecenie, są już praktycznie znane każdemu. Społeczność duchowa promuje i kładzie niezwykle duży nacisk na narrację o jedności i miłości, i w ogóle lub nieproporcjonalnie mało porusza tematy, które tak naprawdę blokują to tak zwane oświecenie czy przebudzenie.

Próbując znaleźć jak najprostsze rozwiązanie na wszystkie problemy, niekoniecznie sięgając aż do ich źródeł, a co za tym idzie - nie wprowadzając wymaganych zmian w życie, wiele osób bezkrytycznie przyjmuje zachęcająco proste propozycje rozwiązań alternatywnych rodem z New Age. Niestety dla wielu nie jest już istotne, czy rzeczywiście mają one sens, czy są słuszne, czy choć trochę rozsądne. Mają działać, i to jak najprędzej, często będąc pułapką pociągającą za sobą konsekwencje karmiczne.


Indi, marzec 2021: "Jeszcze taka rzecz New Age’owa: 5D i Nowy Świat… Znowu zwracam Ci Istoto uwagę na OBSERWACJE. Rozejrzyj się - ciągle jesteś w tym 3D, a przecież już 5D tak dawno jest...? Może w innej linii czasowej... "Nowy wspaniały świat" – ale KTO GO STWORZY, Z CZEGO, NA BAZIE JAKICH OPROGRAMOWAŃ? Dlatego był reset! Musi być reset, żeby stworzyć nowy świat.  I co teraz? Czy chcecie tego Nowego Świata, czy tu jeszcze da się coś wyrzeźbić? Ja tam spróbuję jeszcze, póki żyję. Zapamiętaj tę zasadę - WSZYSTKO, CO JEST PUBLICZNIE, OFICJALNE I ŁATWO DOSTĘPNE - JEST POD KONTROLĄ SYSTEMU. Wszechdostępne przekazy, przez wiele lat funkcjonujące internetowe TV New Age, chanellingi, przekazy od Federacji Galaktycznej, opowieści o przebudzeniu ludzkości i jej wejściu w 5D... - to wszystko jest tylko zasłoną, ułudą, ukrywającą realne zjawiska, jakie rozgrywają się na polu globalnej ludzkiej świadomości. NEW AGE wyprał milionom ludzi mózgi - usunął wolę oporu wobec mroku, zagrywając kartami w stylu: o czym mówisz, to przyciągasz (co nie jest do końca prawdą - tu jest potrzebne wiele składowych, aby manifestacja miała miejsce). I w ten sposób zamknął usta tym, którzy "wieszczą", ostrzegają, "widzą" i "czują" to, co zmierza ku nam. Standardowa procedura matriksa opiera się na generowaniu prostackich myślokształtów, wokół których krążą potem ludzkie umysły, nie potrafiące wyjrzeć ponad zasłony iluzji."

Mogę podpisać się pod tymi słowami, opierając się na własnych doświadczeniach.

Po kilku latach poszukiwań rozwiązań w New Age na własne problemy, moje wyobrażenie o „przebudzeniu” było mocno zniekształcone. Warto wspomnieć, że obserwując pewne osoby w sieciach społecznościowych, czy jeżdżąc na różne kursy, spotkania i warsztaty nie byłam świadoma tego, że są to praktyki New Age. W tamtym momencie chyba nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak ruch New Age i że są to działania skrupulatnie zaplanowane właśnie po to, aby do Przebudzenia nigdy nie doszło. Naiwnie wierzyłam, że w końcu się dowiem kim jestem, dlaczego tu jestem i jaka jest moja Misja Na Ziemi.


Wyobrażałam sobie Przebudzenie jako wzniosłe duchowe wydarzenie. Słuchając internetowych guru miałam nadzieję, że pewnego dnia, niczego się nie spodziewając, spłynie na mnie złote światło i wszystko stanie się jasne. Wyobrażałam sobie, że mój poziom wiedzy w końcu będzie tak wysoki, ze szala się przechyli i nastąpi przebudzenie. Potrzebowałam tylko, żeby ktoś mnie oczyścił, bo byłam przecież zagubiona i początkująca, ktoś nauczył medytować, ktoś inny pokazał mi jak ćwiczyć jogę, etc. A ja będę myśleć pozytywnie, aby przyciągnąć to do swojego życia.

Umysł chciał się dowiedzieć. Poznać techniki. Zdobyć wiedzę. Poznać kolejnego nauczyciela, bo może ten będzie wiedział coś więcej aniżeli ten poprzedni. Przeczytać następną książkę, może w tej coś znajdę co mi jakoś pomoże. Umysł chciał wiedzy, ale niekoniecznie Wiedy...

Jeśli jedno zawiodło, to był jeszcze cały wachlarz innych metod, kursów, książek, które można wypróbować. Jak to mówią: im dalej w las, tym więcej drzew. Pojawiało się coraz więcej „nauczycieli” i coraz więcej technik i sposobów. Jedne wykluczały drugie, a inne były zlepkiem kilku kolejnych. Wszystkie obiecały Przebudzenie, ale żadne nie przyniosły tego o czym głosiły, a umysł oddalał mnie coraz bardziej od Serca, od Duszy, tworząc kolejne pętle.

„Jest wiele istot, które całkowicie straciły połączenie z Duszą. Nie ma możliwości, żeby dusza do nich wróciła. Po prostu są na wygaszeniu, tak to wygląda. Z poziomu ludzkiego, tego całego New Age, może to brzmieć jak historia z kosmosu, ale wiemy co się dzieje, widzimy co się dzieje i ty wiesz w twoim ciele co się dzieje. Wiesz, co to znaczy zacząć gasnąć. Pomimo pełni życia, zdrowia, dbania o niego, świadomości jego - można gasnąc. I to jest najstraszniejsza śmierć. Nie wiadomo skąd się bierze. Więc trzeba zacząć wiedzieć skąd się w ogóle ŻYCIE bierze. Właśnie z Duszy. Z niczego innego. Więc słuchaj tej opowieści dalej, bo ona służy temu żebyś TY jako nośnik się obudziła. Inaczej nie wróci do ciebie żadna Dusza. Do czego? Nie połączy się z tym, nie będzie chciała. Z czarnym, obklejonym, nieprzytomnym, nieostrożnym, nie szanującym tego pierwiastka duchowego, nie zauważającym tego w sobie nawet, nie modlącym się do samej siebie, nie wróci, bo gdzie będzie miała wrócić?   Jest zajęte miejsce przez umysł. I teraz ten umysł trzeba spacyfikować. Pokazać sobie samej zupełnie inny kierunek. I przygotować się przez kolejne miesiące, może lata na to, aby zintegrować się z czymś co się utraciło, i żyło się bez tego, nawet nie wiedząc o tym co się utraciło, w tej pustce nie wiadomo skąd wziętej, nawet nie zauważalnej i w poszukiwaniu ciągle czegoś na zewnątrz. Miłości, jakiej Miłości jak się straciło ją. Miłość jest w Duszy. Nigdzie indziej jej nie ma.”    „...to jest cały czas ta pętla… W moim doznaniu umysł jest syntetyczny. Jest pozbawiony życia kompletnie. Udaje życie kompletnie. Jak ktoś jest w umyśle to potrafi ciało zabijać, życie. Ja to wiem, ja to doznaję, bo jak się to odpala to jakbym się dusiła. Przestaję nawet oddychać, energia się zatyka, wszystko zaczyna obumierać...”

Energia skierowana była dokładnie w odwrotnym kierunku niż być powinna: zamiast do wewnątrz, to na zewnątrz.

„Pierwsze to brak lęku i to zawieszenie w stanie zagubienia. Przestanie bycia zagubionym. Zadecydowanie, że nie. Wcale nie muszę być zagubiona, że nie muszę mieć tego stanu w sobie, że jak przestanę, to coś się zmieni we mnie. Samoistnie od wewnątrz. Rozbuduje się coś, rozłoży, rozpakuje, przybędzie segmentów wewnętrznych. Dokładnie odwrotny kierunek, czyli nieposzukiwanie w zagubieniu, bo jestem zagubiona i teraz muszę coś odnaleźć w tym zagubieniu, tylko najpierw przestanie bycia zagubionym. Nie tyle poszukiwanie, co przestanie bycia zagubionym. Bo zagubienie jest na zewnątrz. A kiedy przestajesz na zewnątrz się gubić, bo tak wybierasz, bo to nie ma znaczenia ani sensu, to wewnątrz się odradza, jeszcze nie wiem, jak to nazwać, COŚ co jest bardziej obecne. Po prostu przestać się gubić na zewnątrz. Nie robić tego. Nie poszukiwać na zewnątrz czegoś. Nie poznawać na zewnątrz… To poszukiwanie to jest trwonienie siebie, tracenie siebie, rozkładanie siebie na czynniki pierwsze, wydawanie siebie na zewnątrz. I to trzeba przestać. Zatrzymać się w tym i bardziej kondensacja większa zacznie się przywracać. Nie musisz nic robić, tylko przestać się poruszać. Nie zastępować tego inną aktywnością, tylko się zatrzymać… Miotania - to jest katastrofa. I o to chodzi, żeby nic więcej nie robić tylko przestać tamto. Jest to najbardziej przerażający stan dla ego umysłu, bo umysł musi się ciągle poruszać.”

Więcej wskazówek dla właściwej ewolucji świadomości od Indi, znajduje się np. w tym materiale:W końcu jakaś część mnie się poddała. "Zrezygnowałam z Przebudzenia" i postanowiłam zająć się życiem. Przynajmniej tak wtedy myślałam.

Ból kręgosłupa stał się nie do zniesienia, pojawiła się przepuklina krążka międzykręgowego. Dziś wiem, że Dusza próbowała się ze mną skontaktować w ten właśnie sposób. Ból ograniczał mnie w podstawowych czynnościach i byłam nim szczerze zmęczona. Nie mogłam już ćwiczyć, a ruch był dla mnie bardzo ważnym elementem codzienności. Wiedziałam natomiast ze jest Chi Kung i że z tymi ćwiczeniami raczej sobie poradzę. Tak trafiłam na Indi i treningi online. Zaczęłam słuchać materiałów i poprosiłam Indi o terapię.Moje wyobrażenie o tym kim jestem, o tym w co wierzyłam, co sądziłam na różne tematy, a przede wszystkim przekonanie, że ja przecież wiem jak jest - w ciągu godziny terapii całkowicie legło w gruzach. Przebudzenie okazało się trudnym i wymagającym procesem, nie mającym nic wspólnego z różową, papierową duchowością ani guru. Przekonałam się, że prawdziwy rozwój duchowy niewiele ma wspólnego z rytualizmem, channelingiem i mistycyzmem. I aby móc prawidłowo duchowo się rozwijać, należy zająć się wszystkimi aspektami oddzielającymi nas od Duszy, zauważyć je, zbadać czym są, podjąć się wewnętrznej pracy w Prawdzie, zrozumieć czym to jest i skąd pochodzi, aby móc to transformować.


Kolejne wskazówki dotyczące prawidłowego rozwoju duchowego znajdziecie w tym materiale:

 


Niestety dzisiaj bardzo mało jest pytających, a dużo wszystkowiedzących. Jeżeli dziś się o czymś mówi, prawie nie zdarza się, aby ktoś powiedział – nie wiem, nie mam pojęcia, przeciwnie – wszyscy zabierają głos, oceniają, twierdzą, upierają się przy swoim, monologują. Mało kto bada. Mało kto sprawdza. Mało kto pyta. Mało kto porusza tematy m.in. wszechobecnej technologii SMART, darmowej energii, czy szczepień.


Zagrożenia New AgePrzemysł rozwoju oparty jest na ludzkich słabościach. Usługi zakotwiczone w astralu, w wielu przypadkach polegają na uzależnianiu ludzi od iluzji wiedzy i mocy, np. poprzez dawanie im na skróty tego, czego (w ich odbiorze) im brakuje. Dopóki człowiek owładnięty jest własnymi słabościami, łatwo nim manipulować - jak narkomanem. Człowiek w tym stanie nie widzi skąd pochodzi moc i z jaką intencją kierowana jest energia. Nie widzi też, że otrzymuje w naturalnym procesie życia wszystko czego potrzebuje, aby przepracować to co sprawia, że tworzy sobie braki i nadmiary. Nie wie, że manipulacja wiedzą i mocą to iluzja duchowości. Dlatego ważne jest, aby wyjść z iluzji przebudzenia duchowego i zacząć rozwijać się w zdrowy oraz zrównoważony sposób.


Większość informacji oraz ofert na temat rozwoju duchowego i osobistego ukierunkowanych jest na podstawy i osoby początkujące, często serwując wiedzę tylko z poziomów astralnych. Próżno na takiej częstotliwości szukać naprawdę odkrywczej wiedzy i rozwijającej wartości.

Zjawiskiem powszechnym jest już wykorzystywanie uniwersalnych pojęć imitujących język Czystej Świadomości w projektach astralnych, które niewiele mają wspólnego ze zdrową istotą duchowości. Pomieszanie energetyczne, na które składa się chaos wibracyjny i ezoteryczny bełkot obecny w przestrzeni informacyjnej, tworzy pasożytnicze wahadło energetyczne. Wciągnąć może ono w swoją częstotliwość wiele osób zagubionych, które jeszcze nie rozwinęły całkowicie zdrowej, jasnej i klarownej percepcji wielopoziomowej." 


"New Age uważa się za nurt, którego narzędziami jest ezoteryka i magia. Jest to powrót do starożytnego rytualizmu. Filozofia New Age, choć stanowiła ważny etap w rozwoju zbiorowej świadomości, to również zyskała sobie negatywną opinię, głównie ze względu na błędną (w stosunku do wzorca naturalnego i zdrowego) interpretację istoty duchowości oraz pojęć odnoszących się do rozwoju duchowego, co stało się przyczyną szerzenia zniekształconych wzorców świata energii, pracy energią, popularyzacji starych iluzji wiedzy i mocy – myląco utożsamianych z Uniwersalną Mądrością pochodzącą z Czystego Światła, przez to generując fałszywą ideologię utożsamiającą astral z całym światem energii. W konsekwencji tego błędu, rozkwitła częstotliwość tzw. fałszywego światła, podatność na ataki i wampiryzm energetyczny, wybiórcze podejście do rozwoju duchowego, mistycyzm, szamanizm, rytualizm, itd. Etap ten w dalszym efekcie przyczynił się do rozkwitu niejasności, sprzeczności w interpretacji spraw należących do domeny świata energii, oszustw związanych z pracą z energią – koncepcjami, oczyszczaniem, uzdrawianiem, jasnym widzeniem i czuciem, itp."


Mimo, że New Age ma założenia dążenia do osobistego rozwoju i duchowej transformacji, istnieją zagrożenia, które są z tym ruchem związane. Jednym z nich jest tendencja do powierzchowności i poszukiwania łatwych rozwiązań. Wielu zwolenników New Age może być skłonnych szukać szybkich i łatwych sposobów na rozwiązanie swoich problemów i osiągnięcie duchowego rozwoju. To może prowadzić do pominięcia trudu, wysiłku i konsekwencji, które są nieodłącznymi elementami autentycznego rozwoju duchowego. Ale również do różnego rodzaju ingerencji.

Ważne jest również zachowanie zdrowego rozsądku i umiejętność krytycznego myślenia wobec różnych praktyk i nauczycieli New Age. Ważne jest, aby podejść z rozwagą i sprawdzić wiarygodność źródeł i praktyk, zanim się zaangażujemy, istnieje bowiem ryzyko wpadnięcia w pułapkę oszustwa czy manipulacji.


Pułapki New Age


Tematami New Age będziemy się jeszcze zajmowali. Jest to jedna z misji Białej Ścieżki.  

"To będzie jeszcze opisane, ponieważ z jakiegoś powodu mamy takie nakierowanie odgórne, Źródłowe, aby wskazywać fałszywe ścieżki i dyskredytować ich działania, tutaj na tym planie, między innymi ze względu na to, że to dotyczy Dusz".

Przykłady istot, chcących rozwijać się duchowo i poszukujących "właściwej ścieżki", które wpadły w pułapkę New Age, jest niestety wiele.


Mieliśmy możliwość wysłuchania historii Pauli, której wielka potrzeba połączenia z Bogiem i niewłaściwe ukierunkowanie duchowej świadomości + NUTA nieczystości (program "pilności" religijnej), doprowadziły do PODŁĄCZENIA DO FAŁSZYWEGO ŚWIATŁA.


W innym materiale OPERACJA NA ŚWIADOMOŚCI, Seria "MĘŻCZYZNA, SERCE I DUSZA" (2): Nieodżywiony Lotos Świadomości, poznajemy historię mężczyzny, który miał ingerencję astralną poprzez Książkę-Portal.


A w najnowszej serii materiałów NEW AGE NA OSTRO możemy usłyszeć historię Marioli, której Indi pomagała w neutralizacji ingerencji Draco (rozdzielenie istoty Esencjonalnej od powłoki ingerujących istot Draco, ukrywających swoją negatywną aktywność w ludzkim świecie pod maską regresji hipnotycznych).


Z prośbą o pomoc zgłosiła się również "Złożona w Ofierze Przez 'Mistrza' Regresji” Ania. Ten materiał ze względu na powagę sytuacji oraz cenzurę dostępny jest tylko na Locals https://bialasciezka.locals.com/ lub https://misjespecjalne.locals.com


NA SESJI (W PEŁNEJ WERSJI) PORUSZANE BYŁY MIĘDZY INNYMI PONIŻSZE TEMATY:


💚 INTERNETOWA RZE.. NIEWINIĄTEK - SZOK! (raport z pierwszej ręki)

  • Ofiara sesji regresji i innych praktyk hochsztaplerów internetowych udających wspierających terapeutów...

  • "Mistrz" regresji sprowadza demony w zamian za sławę i pieniądze

  • Jak poznać Archonta

  • Wgląd Indi w Dolny Świat, w którym jest pootwierane wiele portali do naszego świata

  • WE WŁAŚCIWYM MOMENCIE ŹRÓDŁO ZAJRZY TEŻ DO DOLNEGO ŚWIATA! (uzdrawianie demonów poprzez Źródło-Macierz)


Szczegółowe dane odnośnie negatywnych terapeutów oraz wszelkich innych wrażliwych informacji itp. podaje Indi tylko bezpośrednio, na spotkaniach w Maloce Staniątki.


W 3 części materiałów z tej samej serii, swoją historię opowiada Joanna. “Księga (Czarnej) Wiedzy - Kontrakt na Ekstrakcję Duszy”. Praktyka ta okazała się zawierać elementy rytuałów Czarnej Magii, która dotknęła nie tylko Joannę, ale wiele innych uwięzionych dusz.


 

Czym zatem jest "Księga Wiedzy" i skąd się wzięła?Fundacja Najwyższej Unii Bractwa Światowego Mevlana została założona w Stambule w Turcji w 1986 roku, aby uczyć channelingowej pracy Niebiańskiej Całości (uszeregowanej hierarchii podobnej do WIELKIEGO BIAŁEGO BRATERSTWA w tradycji teozoficznej). Według publicznie dostępnych danych na stronie internetowej fundacji ze Stambułu, działającej w 33 krajach, liderem jest 98-letnia Vedia Bülent (Önsü) Çorak, zwana także „kobietą szejkiem” lub Mevlana.


Mevlana, założycielka fundacji, nazywana Piórem Złotego Wieku, jest odpowiedzialna za przekazywanie świętych pism organizacji, zwłaszcza Księgi Wiedzy. Księga została przetłumaczona na 28 języków na całym świecie. W Polsce ma swoich zwolenników od 2006 roku. Mevlana, poprzez to co jej grupa nazywa „transferem odwrotnym” (termin tej organizacji określający reinkarnację), powróciła na Ziemię, aby służyć boskiemu celowi Światowej Unii Braterstwa (WBU).


Według doniesień, „kobieta szejk” twierdzi, że zmarła kilka razy, by odrodzić się po tym, jak została „uzdrowiona przez trzech kosmitów w skafandrach do nurkowania”, kiedy była chora.

W 1981 roku weszła w kontakt z kosmitami, którzy nazwali siebie World Brotherhood. W 1984 roku ujawniła wszystko, co rzekomo powiedzieli jej ci „kosmici”, jako „Księgę Wiedzy”. Przekazała również, że Księga ta zastąpi wszystkie dotychczas znane religie.


Księga Wiedzy według jej wyznawców jest zatem jedynym podręcznikiem ewolucyjnym (bezpośrednią księgą Pana) Złotego Wieku – stąd też nazywana jest Złotą Księgą Złotego Wieku. 


Zwolennicy tego ruchu o Księdze mówią w następujący sposób:

"Jest to Księga, zawierająca bezpośrednie informacje z Kosmosu, napisana techniką Foton-Cyklon-Światło, której nasza planeta jeszcze nie zna, a która powoduje, że czytając teksty tej Księgi, przyciągamy bezpośrednio Energie Kosmiczne. Żyjemy w czasach, w których informacje zawarte w tych Energiach są niezbędne dla poszerzenia naszej Świadomości. Księga Wiedzy przekazana została Kanałem Alfa i jest naszym przewodnikiem na następne stulecia. Księga wyjawia Człowiekowi prawdę o Istnieniu i odkrywa przed nim cały Kosmiczny Plan. Wraz z Księgą zostały nam podarowane programy do pracy z nią. Są to programy czytania i przepisywania Księgi. Wszystkie one pomagają nam ludziom przejść trudny okres Zmartwychwstania Świadomości i przygotowania na Zbawienie."

Jedną z form poznawania owej księgi jest przepisywanie jej czarnym atramentem...


Na oficjalnej stronie czytamy: "ci, którzy czytają tę Księgę są podłączeni do Centralnego Systemu Zjednoczonej Rzeczywistości i to umożliwia Otwarcie Waszych Uniwersalnych Plików w mikro archiwach." Rzeczywistość w ten sposób poznaje jednostki. I szkoli je zgodnie z potrzebami. A przydział zadań odbywa się zgodnie z ich możliwościami.

"Jeśli jesteś Misjonarzem to w przypadku, gdy szyfr w twoim programie genetycznym połączy się z szyfrem należącym do Ciebie z pośród milionów ukrytych szyfrów w Księdze, nawiązuje się bezpośrednie połączenie i sam dokonujesz podłączenia do systemu. Najpierw wasz otwierający się kanał podejmuje się obowiązku wyszkolenia was. Później zostajecie wyznaczeni do waszego realnego zadania. To jest właśnie specjalność Księgi."


WBU uczy, że nad Ziemią stacjonują dwa UFO, których zadaniem jest monitorowanie i nadzorowanie działań mieszkańców planety. Jeśli ludzkie zachowanie wykroczy poza parametry ustalone przez WBU, galaktyczne siły militarne oparte na UFO interweniują, aby zmienić kształt destrukcyjnego zachowania zgodnie z Boskim Planem. Wierzą, że ich plan opiera się na dobrej woli, poświęceniu, zdolnościach i świadomości. 


WBU nawraca w domach ludzi. Liderka grupy, która otrzymuje specjalne duchowe przesłania, dzwoni do sześciu przyjaciół, którzy spotykają się w jej domu i zapisują, datują i podpisują jej unikalne przesłania, które są przekazywane następnie kolejnym sześciu osobom i tak dalej. Konkretne wiadomości do Mevlany wysyłają Mustafa Molla i Kapitan Riviere. Mohammed Mustafa jest posłańcem Allaha, a Kurtairce jest Zbawicielem lub postacią Jezusa; obaj zamieszkują z Buddą w Niebiańskiej Całości – choć wychwalają równość rządzącą, arystokracja jest płci męskiej. Uznając Koran za jeden z wielu świętych tekstów i Mahometa za posłańca tego szczególnego świętego tekstu, WBU zabiega o populację islamską. Jednakże WBU nie należy uważać za islamski ruch rewitalizacyjny, gdyż ma ona jedynie pobieżne powiązania z islamem. Główną inspirację czerpie z teozofii i zachodniej tradycji ezoterycznej, która została zsyntetyzowana z unikalnym tureckim akcentem. W ten sposób WBU integruje teozofię z wierzeniami na temat UFO i latających spodków oraz Magii rytualnej, w ramach skoordynowanej próby połączenia nauki i religii w wyrafinowany, technologiczny sposób. Ze względu na tajność tej grupy nie istnieją dokładne dane dotyczące liczby jej wyznawców.


Księga GURU


Nieodłączną częścią Księgi Wiedzy jest Technika Światło-Foton-Cyklon, która skanuje poziom rozwoju, a następnie szkoli ludzi zgodnie z ich ewolucyjnymi brakami i potrzebami. Z tego powodu KSIĘGA WIEDZY, KTÓRA JEST KSIĘGĄ OMEGA, JEST SAMĄ GURU – i jak twierdzi autorka - jedyną, której Istoty Ludzkie będą odtąd potrzebować.

 

Technika Światło-Foton-Cyklon wychwytuje energię kosmiczną, która nieustannie zalewa naszą planetę. Przyciągnięta energia jest ładowana na każdą literę Księgi i stamtąd odbijana do czytelnika, równolegle do jego zdolności odbioru i poziomu ewolucji. Księga Wiedzy nadzoruje czytelnika w miarę upływu czasu i stopniowo otwiera coraz wyższe warstwy energii, aby czytelnik mógł zakończyć swoją ewolucję w wymiarze Omega...

 

Ponieważ energia docierająca do naszej planety z otwartego nieba zmienia się i nasila z każdą mijającą chwilą, znaczenie tekstu w Księdze Wiedzy jest stale aktualizowane przez przepływającą przez nią nową energię. Księga zawsze niesie w sobie energię segmentu czasowego, w którym jest czytana, i ma spełniać to zadanie aż do 39 wieku.

 

Poprzez ciągłe doskonalenie się, Księga Wiedzy zachowuje się jak żywa istota. Ta cecha Księgi została zilustrowana za pomocą metody P.I.P. przez Fundację Badawczą SUPRA w Indiach. Praca z tą Księga polega na czytaniu odpowiednich fragmentów, w odpowiednim czasie oraz przepisywanie ich czarnym atramentem, tworząc w ten sposób własną Księgę.


Czarna Magia"Dusza nie posiada Tożsamości. Sama jest jednością, pełnią. Nie dzieli się na warstwy. Jest delikatna. Jest subtelna, zwiewna, eteryczna na jakimś poziomie w stosunku do nas tutaj. Do tego grubego głupiego planu mentalnego na przykład, który popełnia błędy, tak jak ty popełniłaś ten błąd w tym wcieleniu.

Po raz kolejny splątałaś się z Czarną Magią… Jakie rytuały, czego? po co? i dlaczego? Jaki jest cel? Co za tym stoi?

Zawsze coś za tym stoi, zawsze coś chce. I uzyskuje efekt, bo coś kosztuje. Jest coś za coś. To są kontrakty.

Ktoś pisze Książkę, ty masz ją kupić na przykład, i to jest twój kontrakt. Podpisany krwią. A już nie daj boże pisany czarnym atramentem. To jest jedna wielka Czarna Magia.

I to sobie ludzie robią. Nie jesteś jedyna, bo są tysiące ludzi na Świecie. Teraz i wcześniej. Wiele istot jest w podobnej sytuacji albo jeszcze gorszej. Całkowicie straciły połączenie z Duszą."


Dlaczego New Age o tym nie mówi?

NadDusza ma większą decyzyjność i ona może zadecydować nawet o tym, że oddzieli od siebie jeden z Duchowych Pierwiastków, jeśli nie jest w stanie się on oczyścić (odnowić)


"Jest jeszcze coś takiego jak NADDusza, czyli to, co stoi za Duszą, czego ta Dusza jest jakby częścią. I tam jest jeszcze większa decyzyjność. Jeśli byłoby za duże splątanie, to nawet NadDusza jest w stanie oddzielić od siebie tę cząstkę duchową i pozwolić na zapaść, ale sama się nie pozwoli pociągnąć, i nie przyciągnie brudnego do Siebie. Po prostu tak to działa.

To są pewne prawa, wstrząsające, o których mało się mówi, bo to jest wstrząsające. Ale dlatego się o tym nie mówi, bo tak kazał New Age, aby ludzie nie wiedzieli co im grozi, kiedy popełniają błędy."


Jakie konsekwencje wynikały z praktykowania tej Księgi?

Powstało ogromne więzienie pełne Dusz, które było brutalnie strzeżone. Połączenia z Duszami istot praktykujących, żyjących na planie ziemskim, zaczęło stopniowo zanikać. Dlaczego?


"Dusze zostały zaklęte przez "nośniki" w miejscach, w których być nie powinny. Ponieważ nośniki Dusz popełniły błędy. Błędy, poruszając się tylko w polu świadomości, polu mentalnym, które zostało opętane na różnych poziomach i na różnych etapach istnienia takiej istoty. Konsekwencje ponosi Dusza, a Dusza jest Źródłem i nie ma prawa jej dotykać ani więzić NIKT w ten sposób.

Należy przebudzić zarówno nośnik, jak i docelowo tych, którzy zniewolili takie dusze. I ta i ta strona ma za to współodpowiedzialność. To się nie wzięło znikąd. To nie są przypadkowe sytuacje. To są nasze czyny, nasze kroki, w których potykamy się i wpadamy w przepaść. I konsekwencją tego jest coś takiego właśnie jak zniewolenie Duszy, lub nawet gorzej czasami. Można też się odciąć od Duszy, co widzieliśmy też na sesji. Jest wiele istot, które ledwo trzyma się tego pierwiastka - połączenia z aspektem duchowym. U niektórych istot są bardzo cienkie" - u Joasi to półtora grubości sznurówki.

"Takie miałaś połączenie z Duszą, czyli aspektem duchowym, rdzennym oryginalnym, reszta to jest FAŁSZYWA MATRYCA TOŻSAMOŚCI, która powstaje tylko np. na takim planie, który posiada pole mentalne. Dusza nie posiada czegoś takiego. Dusze są jednością."


To, czy mamy świadomość tego co tak naprawdę się dzieje praktykując rożnego rodzaju ścieżki New Age, nie zwalnia nas z zasady poniesienia konsekwencji własnych decyzji. Jedynie jeśli nośnik jest na tyle zaśnięty, że faktycznie jego działania nie są świadome, to karma takich czynów może być łagodniejsza, natomiast IGNORANCJA NIGDY NIE CHRONI PRZED KONSEKWENCJAMI, a każda karma ma określony czasookres, w którym może zostać oczyszczona.


"Karma Czarnej Magii teraz się otwarła i wylała na cały świat. Ludzie nie wiedzą co się im dzieje. Jeden po drugim zaczynają spłacać karmę. A ponieważ mamy w pamięci błonę, o której jest ostatnia sesja, to nie pamiętamy. Nie wiemy, że to my. MY. My, nieprzytomni, sobie kiedyś to zrobiliśmy.

I patrzymy na nasze życie jak ono wygląda, staramy się, żeby ono było dobre, robimy wszystko, uczymy się o tym, uczymy się od tych którym to życie się układa, umiemy to sami z siebie, bo przeczytaliśmy tysiąc książek i zrobiliśmy tysiąc kursów. A ciągle coś jest nie tak... Czym niższa częstotliwość i więcej brudów, tym mniejsza szansa na połączenie z Duszą. Niestety to nie wystarczy tylko brud zewnętrzny, fizyczny nawet oczyścić. [...] niestety rozpakowują się wszystkie nasze historie stare. I to też próbujemy Wam pokazać od lat na historii Irka-Czarka, który sam sobie wykopał grób, wlazł do niego, a ja go z niego ratuję. I jest praktycznie uratowany. I to lata zajęło. Bardzo ciężko i nisko upadł, ale nie aż tak, żeby nie uratować siebie. I to nie robił tylko w tym wcieleniu. On ma właśnie takie wcielenia pełne brudu. I to jest konsekwencja. I nie dlatego, że jest zły z natury swojej, tak jak i Ty nie jesteś, jeśli masz Duszę, to to jest niemożliwe. Ale dlatego że się zagubił."   

 

Tak było również w sytuacji szczepień. To, że ktoś się zreflektował po ich przyjęciu i postanowił nie brać w tym dłużej udziału, czy wypowiedzieć podpisane kontrakty, nie oznacza, że konsekwencje wcześniejszego wyrażenia zgody na wzięcie udziału w eksperymencie rozpłyną się w powietrzu. Nadal w ciele pozostaje to, co do niego zostało wprowadzone. Wyparcie i zaprzeczenie uniemożliwiają SAMOuzdrawianie i uzdrawianie.


W przypadku Księgi, temat rezygnacji z praktykowania oraz spalenie i wyrzucenie wszystkiego co jest z tym związane, pozostaje jeszcze do zbadania. Bez badań nie można jednoznacznie stwierdzić: czy i w jaki sposób takie kroki pomagają.


Czy uwikłanie się w takie czy inne rytuały Czarnej Magii dzieją się w życiu istot przypadkowo?

Skąd pochodzą INKLINACJE do MAGII RYTUALNEJ?


Najprawdopodobniej już w innych wcieleniach takie istoty korzystały z jakiś form Czarnej Magii. Tak było również w przypadku Joanny. Indi na sesji z Joanną odkryła, że takie praktyki były jej doświadczeniem również w innych wcieleniach. Jakie inkarnacje i działania łączą się zatem z Czarną Magią?

"Te inkarnacje u kobiet są inkarnacjami jako wiedźmy, czarownicy, kapłanki, a u mężczyzn jako magowie, czarnoksiężnicy, kapłani nawet czarownicy. Dużo tych (wcieleń) takich sektowych. Sekt. Tam jest tez dużo Black Magic, ukrytych za różnymi rytuałami. W niektórych sektach są seksualne rytuały, w innych rytuały krwi, różne. Nawet w szamanizmie są rytuały krwi robione. I to jest Czarna Magia. Także, można było popełnić błąd na wiele różnych sposobów, w różnych inkarnacjach."


Mając w sobie taki nieuświadomiony aspekt z innej inkarnacji, może on przenikać do obecnego życia i wcale nie musimy być tego świadomi.

Magia zawsze zakrywa Prawdę, więc potrzebna jest najczęściej pomoc Widzącej istoty, która ma połączenie z NADrzędnymi wymiarami, aby rozpoznać Jak Jest. Tak było w przypadku Joanny i wielu istot z którymi pracowała Indi.


Ale jak zatem do obecnego życia przenikają z innych inkarnacji nieświadome aspekty i wpływają na decyzje "człowieka"/nośnika? Jak to się dzieje?


"Taki aspekt w nas, np. wiedźma, może sobie prowadzić w nas własne życie, o którym nawet nie mamy pojęcia. Może być zakotwiczony w Tobie i przechodzić do tej rzeczywistości z tamtego czasu, w którym robiłaś to świadomie. Ten aspekt mógł się nawet zabezpieczyć na np. kolejne wcielenia, umieszczając w Tobie różnego rodzaju przedmioty, stosując różne praktyki itd. Te istoty mają "fisia" na punkcie życia wiecznego i mocy, więc zrobią wszystko, żeby zabezpieczyć siebie, żeby przetrwać i mieć dostęp do tej rzeczywistości, w której jest punkt decyzyjny Twojej Świadomości w danym momencie". Irek


"Będą pilnować, aby nie odebrać im dostępu do tej mocy. Będą nakłaniać poprzez Ciebie. Ty będziesz szła w jakimś kierunku, nawet nie rozumiejąc. Po tych konsekwencjach patrząc, nie będziesz rozumiała po co ci to było? Możesz sobie nawet to jakoś logicznie wytłumaczyć. Ale na końcu jak jesteś, i popatrzysz do tyłu, to myślisz sobie: o Boże, no nie zrobiłabym tego więcej. Dlaczego ja to zrobiłam? I to jest właśnie to, co pochodzi z tego impulsu, z aspektu nieświadomego, który krąży gdzieś pomiędzy inkarnacjami."


Sekta, o której jest tutaj mowa oraz rytuał przepisywania czarnym atramentem jej Księgi, okazały się bardzo potężnym rytuałem, pobierającym bardzo dużo energii. Jest to potężna sekta.

"Jeszcze nie wiemy gdzie te energie zostały odprowadzane i co się z nimi dzieje? Ile tam jest kontraktów, i czy każda kartka nie jest osobnym kontraktem na przykład. To jest gruba historia."


Wskazówki na temat tego jak sobie pomóc odtworzyć połączenie z Pierwiastkiem Duchowym znajdziecie w 3 części sesji z Joanna.Konsekwencje zagubienia Duszy


O tym, jakie potężne zasięgi ma ta sekta, można się przekonać szukając jakichkolwiek informacji na jej temat. Wszystko jest bardzo skrupulatnie ukryte. W internecie praktycznie nie ma świadectwa od osób, które znalazły się w tej pętli, albo informacji o tym, czym tak naprawdę jest ta sekta i jak wygląda przynależność do niej w praktyce. Wydaje się, że informacje o niej są utrzymywane w tajemnicy, a osoby, które utraciły poprzez to połączenie z własną Duszą, nadal są nieświadome tego co się stało. Wskazuje to na precyzję z jaką zostały tym ludziom "wyprane mózgi".

Natomiast można natrafić na wiele stron internetowych, na których ludzie szukają pomocy dla swoich bliskich, którzy są członkami tego stowarzyszenia. Nie wiedzą jak im pomóc, ponieważ informacje są tajne, a ludzie których znali, stali się zupełnie obcy i niedostępni.


"To prawda - nie trafiłam tutaj przez przypadek, o pani Bulent Mevlana i o punktach fokusowych przeczytałam bardzo dużo. Dlaczego to zrobiłam? Nie dlatego, że podoba mi się księga wiedzy, ale żeby wyciągnąć osobę bardzo mi bliską z tej sekty. Po pierwsze, jak mówimy o unii czy braterstwie, nie możemy wykluczyć rodziny jako całość. Po drugie, księga wiedzy znalazła się w centrum obserwacji sekt destrukcyjnych. Po trzecie, pani, która każe się nazywać Mevlana w Turcji nie umiała się rozliczyć z pieniędzy otrzymanych z darowizny, i nie były to grosze - wręcz przeciwnie - sumy kosmiczne. Wszystkim tym, którzy tak wierzą, radzę poczytać co to jest New Age, Śląskie Centrum Obserwacji Sekt Destrukcyjnych, forum i strony w innych językach."


W angielskim Daily Star ukazał się artykuł o kobiecie, która złożyła pozew o rozwód po tym, jak jej mąż dołączając do Fundacji „Światowego Związku Bractwa Mevlana Supreme”, zaczął stosować wobec niej „przemoc psychiczną i fizyczną”. Kobieta powiedziała lokalnym mediom: „[...] dołączył do nich pięć lat temu. Potem wszystko się zmieniło. Któregoś razu powiedział mi, że "wolę umrzeć, niż opuścić fundację". Użył wobec mnie przemocy psychicznej i fizycznej”. W swoim zgłoszeniu stwierdziła: „uczestniczy w spotkaniach fundacji trzy razy w tygodniu, każde trwa pięć godzin. Nie wiem, co on robi przez cały ten czas. Jestem matką i martwię się o swoje dzieci”.


Fundacja trafiła na pierwsze strony gazet w 2018 r., kiedy Turek mieszkający w Londynie zginął po wskoczeniu do Tamizy.  

Uważa się, że jego rodzina dowiedziała się, że mężczyzna regularnie przesyłał pieniądze na rzecz fundacji zanim zdecydował się „ponownie wcielić ”, ponieważ uważał, że „śmierć przez wodę nie jest prawdziwą śmiercią”.  

W gazecie napisano, że Corak również postrzega siebie jako istotę „nieśmiertelną”, ponieważ może „inkarnować się raz po raz”.


Śląskie Centrum Obserwacji Sekt prowadzi od wielu już lat badania nad sektami w Polsce. W swoim raporcie już w 2008 roku zasygnalizowali problematykę Księgi Wiedzy, oraz jej sposoby postrzegania rzeczywistości osadzone w ideologii New Age.

"W 2008 roku do Śląskiego Centrum zgłosiło się kilka osób, których bliscy i znajomi zainteresowali się tymi przekazami z Kosmosu. Relacje osób, których bliscy zafascynowali się tą „wiedzą” były bardzo niepokojące. Osoby te przestawały zajmować się dniem codziennym, pracą, studiami, a po jakimś czasie następowało rozluźnienie więzi z rodziną. Zaczęły powstawać nieformalne grupy, które w mechanizmie działania przypominały klasyczne sekty. Bardzo często byliśmy informowani, że „studiujący” ową księgę wysyłają dość duże sumy ok. 2000 zł do osoby, która ma realizować ekologiczną wioskę w Bieszczadach. Często bez żadnych potwierdzeń wpłaty."


W komentarzach pod materiałem z sesji Joanny czytamy (z drobnymi korektami):

"Kochana Joanno, dziękuję za przekaz o Księdze Wiedzy. Sama wpadłam w tę pułapkę. Popełniłam ten sam błąd: namówiono mnie na pracę z Księgą Wiedzy. Jak ją zaczęłam przepisywać, to po 3 tygodniach rozbolało mnie wszystko: nogi, ręce, całe ciało, nie mogłam postawić kroku. Potem lekko ustąpiło, ale w nogach nadal pozostało. Leżąc w łóżku zobaczyłam ogromną, pomarańczową kulę lecącą ze wschodu na zachód, która uderzyła mnie w tył głowy, aż posunęła moją głowę na poduszce. [...] było obiecane przez osobę Krystynę z Wrocławia - że jak się przepisze Księgę, to 7 pokoleń do tyłu i do przodu pójdzie do nieba. Postanowiłam więc nadal przepisywać Księgę Wiedzy. Wtedy zaczął do mnie przychodzić Jezus. Zastanowiło mnie to, dlaczego Jezus mnie odwiedza. Jezus walczył o moją duszę. Przepisałam 500 stron Księgi Wiedzy. Jednego dnia siedzę na zewnątrz, było bezwietrznie, słońce świeci, siedzę i przepisuję, aż nagle zerwał się silny wiatr, powstał wir nad Księgą i zeszytem, który stracił butelkę z atramentem. Potoczyła się ona po płytkach tak daleko, że aż wylał się czarny atrament, zabrudził płytki. Wtedy zrozumiałam, że to jest znak, abym więcej nie przepisywała. Skontaktowałam się z jedną osobą na FB, aby energetycznie sprawdziła Księgę Wiedzy. Uświadomiła mnie ona co to za księga, co to za istoty za nią stoją, aż mnie otrząsnęło. Poprosiłam, aby i mnie sprawdziła energetycznie. Powiedziała, że głowa, serce, ręce, ciało do kolan są czyste, ale że w kolanie mam założone druty i nogi od kolan w dół są pokryte lepką mazią, całe czarne jak asfalt. [...] kartka po kartce likwidowała ta osoba moje przepisane zeszyty, kazała również spalić Księgę Wiedzy wraz z przepisanymi 13-toma zeszytami, i tak też zrobiłam. Pomimo to, problem z chodzeniem [...] nie ustąpił. [...] robiłam prześwietlenia, rezonans magnetyczny, chodziłam do kręglarzy, wyniki dobre, a ja chodzę bardzo powoli. Ostrzegam innych, aby nie popełnili tego błędu."


Indi, marzec 2021: "KAŻDA starożytna tradycja ostrzegała, chroniła i przygotowywała ludzkość do oporu wobec mroku - to cykliczne wydarzenie i kluczowym jest, aby się ocknąć w odpowiednim momencie, rozejrzeć: w lewo - w prawo i... pojąć, że właśnie jesteśmy w CZASACH OSTATECZNYCH.
TO już nie rozgrywa się na kartach powieści SF, książkach wieszczy czy opowieściach Kasandry, lecz na ulicach naszych, w głowach naszych i w sumieniu naszym. Więc - albo wnosimy teraz świadomość, chronimy i troszczymy się, albo siedzimy egoistycznie w kucki w swoim bezpiecznym światku, licząc na to, że sytuacja sama się posprząta, przyjdą aniołki i załatwią sprawy za nas. Kwestia osobistego wyboru. MALOKA WYBIERA PROTEKCJĘ I AKTYWNE DZIAŁANIE, M.IN. SŁUŻĄCE WSKAZANIU NADCHODZĄCYCH, NAJBLIŻSZYCH ZAGROŻEŃ (bo będą też inne, ale to potem). Bądź więc czujna/y, nie ulegaj zwiedzeniu, poszukuj Prawdy, odkrywaj ukryte, miej odwagę spotkać się z tragedią bezbronnych, aby skutecznie się jej przeciwstawić, i wyzwól w sobie ten BOSKI potencjał i Szlachetną Złość (Święty Gniew), które są w stanie przywrócić Światło Świadomości i wydobyć ludzkość z mroku upadku. " Indi

Styczeń-luty 2024. Ciąg dalszy nastąp...


Opracowanie: Olita

Korekta: Anna i IndiŹródła:

732 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page