top of page

PILNE! Niezaszczepieni chorują po kontakcie z osobami zaszczepionymi!

Zaktualizowano: 6 kwi 2023

Liczne doniesienia wskazują, że NIEZASZCZEPIENI LUDZIE zapadają na różne choroby, niektóre dość poważne, będąc W POBLIŻU OSÓB, KTÓRE SĄ ZASZCZEPIONE p/ko COVID.

Czy „szczepionka” przeciw COVID (która nie jest wg definicji szczepionką) ma tajemnicze skutki wykraczające poza osobę, która ją otrzymuje? Jeśli tak - jak to się dzieje? Czy szczepionka celowo została zaprojektowana, by wywoływać taki efekt???


**************************


EDIT - 17 maja 2021

"Dowiadujemy się o tym wszystkim, co dzieje się ze szczepionkami za pośrednictwem sieci społecznościowych, a przypadki są coraz bardziej dramatyczne.

W tym przypadku mężczyzna zamierza pozwać firmę, ponieważ zmusiła jego 23-letnią żonę, która również była w ciąży, do zaszczepienia się. A szczepionka, jak to się zbyt często zdarza, stała się tragedią. Dziecko, którego się spodziewała, doznało zawału serca w macicy i zmarło w ciągu 42 minut od podania szczepionki.

Matka, która miała zaledwie 23 lata, zmarła sześć dni po szczepieniu. Spoczywajcie w pokoju, oboje.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

„Moja siostrzenica jest dyplomowaną pielęgniarką położną. Błagała swoich pacjentów, aby nie brali zatrutych strzałek. Straciła 23-letnią pacjentkę i jej 30-tygodniowy płód, ponieważ matka była zmuszona to zaakceptować albo straciłaby pracę.

Nie, przejdę do szczegółów, ale dziecko miało atak serca w macicy i zmarło 42 minuty później. Mama zmarła 6 dni po posocznicy ”. >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Pojawiają się badania odważnych lekarzy, do których wkrótce powrócimy, które wskazują, że śmiertelność z powodu szczepień to 1 osoba na 700 zaszczepionych osób.

Ta śmiertelność jest ogromna i pokazuje, że bardziej warto się zarazić i uodpornić się naturalnie niż szczepić, ponieważ ryzyko jest mniejsze."

Po masowej akcji szczepień obserwuje się naprawdę wysoce niepokojące zjawisko: niezaszczepieni ludzie chorują po prostu będąc w pobliżu szczepionych COVID.

Jak to jest możliwe?

Wskutek dziwnego „zbiegu okoliczności” sama obecność osób zaszczepionych p/COVID sprawia wywoływanie chorób u niezaszczepionych wokół nich, jak potwierdzają niezliczone raporty i doniesienia. Im więcej czasu mija, tym straszniejsze skutki „szczepionki” p/COVID (która, jak już wielokrotnie pisaliśmy, nie jest szczepionką, ale urządzeniem medycznym i eksperymentalną terapią genową) wychodzą na światło dzienne. Jeśli myślałeś, że będziesz bezpieczny, unikając szczepień p/COVID, rozważ to ponownie! Raporty ujawniają, że osoby niezaszczepione chorują lub cierpią na jakiś rodzaj choroby, pozostając w pobliżu zaszczepionego p/COVID. Kobiety odczuwają to najbardziej, zwłaszcza w sferze reprodukcyjnej. Przychodzą z nieregularnymi i obfitymi miesiączkami, krwawią w czasie ciąży i cierpią na poronienia. Inne niezaszczepione osoby mają migreny, przypadkowe siniaki i nagłe krwawienia z nosa nie wskutek zastosowania szczepionki, ale po prostu będąc w pobliżu osób, które otrzymały szczepionkę p/COVID. Inni zgłaszają, że ich zwierzę zmarło po dotknięciu przez osobę, która otrzymała szczepionkę.


Czy to oznacza, że szczepionka p/COVID powoduje wydalanie patogenów? Czy to coś więcej niż wydalanie wirusa? Czy jest to jakiś sposób na przenoszenie choroby? CO TU SIĘ W OGÓLE DZIEJE?


Obecność zaszczepionych p/COVID kobiet silnie i negatywnie wpływa na cykle miesiączkowe niezaszczepionych kobiet


Powszechnie wiadomo, że kiedy kobiety mieszkają razem lub spędzają czas w bliskim sąsiedztwie, ich cykle miesiączkowe w naturalny sposób synchronizują się. Chociaż jest to zjawisko naturalne, to, co dzieje się ostatnio, jest zdecydowanie nienaturalne. Chloe Angeline (“Self-Healing Mama”), która pracuje jako holistyczny doradca ds. reprodukcji i doula oraz jest w kontakcie ze społecznościami zajmującymi się płodnością i ciążami, opublikowała w zeszłym tygodniu film https://www.bitchute.com/video/FUjGlekiK12N/ ostrzegając ludzi, zwłaszcza kobiety, by uważały na inne kobiety, które zostały zaszczepione p/COVID. Niezaszczepione kobiety odczuwały intensywny i męczący ból miesiączkowy, ponieważ przebywały w pobliżu kobiet zaszczepionych szczepionką p/COVID. Chloe Angelina sugeruje, że szczepionka p/COVID jest bezpośrednio związana z niepłodnością i sterylizacją. Oto co powiedziała w filmie Chloe Angeline:

„Kobiety, w okresie menstruacji lub poza nim doświadczają poważnych skutków ubocznych od ludzi z ich otoczenia, którzy otrzymali szczepionkę. Nie jesteśmy do końca pewni, co się tutaj dzieje; dzieje się to zbyt szybko, abyśmy naprawdę wiedzieli… kobiety przestają miesiączkować, kobiety mają najbardziej obfite okresy w ich życiu. Z kolei kobiety w okresie menopauzy odzyskują okres… a powszechnie wiadomo, że jeśli kobieta krwawi i jest po menopauzie, to jest to rak ”. „Chodzi o walkę o zdrowie ludzkości… coś dzieje się za kulisami, a oni podążają za zdrowiem kobiet… znacznie spada liczba męskich plemników… próbują nas wysterylizować… widzieliśmy, jak liczba poronień rośnie o prawie 400%. ”

„Oddzielcie się od systemu...Zdobywajcie wiedzę...Podzielcie się tym ze wszystkimi, których znacie” Jest też dostępny film pielęgniarki, do której doszły doniesienia, że ​​osoby zaszczepione p/COVID nieumyślnie zabijały zwierzęta domowe, po prostu dotykając tych zwierząt. Zebrała ona wiele informacji na swojej stronie internetowej http://www.truthunmasked.org/p/stay-away.html. Oto co mówi: „Wiele osób chce to nazwać wydalaniem wirusa, ale kiedy ludzie myślą o wydalaniu wirusa, myślą… o osłabionym wirusie, a nie o to tutaj chodzi. To jest terapia genowa, która powoduje, że twoje ciało wytwarza szczytowe białko, to jest terapia genowa mRNA, to jest… eksperymenty na ludziach, to nie jest coś, co było robione wcześniej. W rzeczywistości jest to zmiana składu ludzkiego ciała… ten proces zaczyna się w ludzkim ciele i nie kończy się. Wychodzi w ich oddechu, wydostaje się przez ich pory, więc można powiedzieć, wystrzeliwują białka… to właśnie powoduje problemy reprodukcyjne u ludzi, to jest przyczyną sterylizacji ludzi. Kobiety… i mężczyźni… którzy mieli kontakt z osobami, które miały tę „szczepionkę”… nagle pokrywają się dziwnymi siniakami… dziewczynki w wieku 10 lat wcześnie rozpoczynają miesiączkę, 11-latki miesiączkują 2x/w miesiącu, kobiety nagle zapadają na ciężką migrenę… kobiety mają zakrzepy wielkości pięści..., u kobiet, które były w okresie menopauzy przez lata nagle pojawia się okres… mężczyźni, których małżonka zaszczepiła się, kładą się spać i budzą pokryci siniakami. Istnieje ryzyko, że kobiety urodzą martwe lub uszkodzone płody, jeśli przebywają w pobliżu osób, które przyjęły szczepionkę p/COVID, ponieważ może to wpływać na stan płodu i wywoływać poronienia… Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się czy organizm ludzki kiedykolwiek wyłączy ten mechanizm. Z pewnością jest to niespotykane wcześniej zjawisko."


Te dwie kobiety nie są jedynymi, które przed tym ostrzegają; pojawiły się również artykuły, takie jak ten https://montanadailygazette.com/2021/04/16/unvaccinated-women-report-miscarriages-after-interactions-with-vaccinated-people/.


Niezaszczepione kobiety zgłaszają poronienia po interakcjach z osobami zaszczepionymi - staje się to powszechnym zjawiskiem.

Podczas niedawnej dyskusji przy okrągłym stole 5 znanych lekarzy, którzy otwarcie ujawnili oszustwo COVID (dr Sherri Tenpenny, dr Larry Palevsky, dr Carrie Madej, dr Christiane Northrup i dr Lee Merritt) przeanalizowano to zjawisko, jednak wciąż mamy tutaj więcej pytań niż odpowiedzi. Dr Tenpenny stwierdziła, że ​​uważa, że ​​to, co się dzieje, jest rodzajem transmisji, która nie jest prostym wydalaniem patogenów. Dr Palevsky przypomina, że COVID jest klinicznym objawem „zatrucia krwi”, co przejawia się jako problemy z krzepnięciem krwi i niskim poziomem tlenu we krwi, a nie objawy typowej infekcji wirusowej.


************************** Szczepionka p/COVID: połączenie niepłodności, sterylizacji i depopulacji

Wielu lekarzy nie poddaje się odgórnym naciskom i głośno nazywa to po imieniu. Niemiecki mikrobiolog dr Sucharit Bhakdi, który obalił oficjalną narrację COVID, niedawno nawiązał do roli oszustwa COVID w programie depopulacji, kiedy powiedział, że „szczepionki przeciwko COVID mają spowodować globalną katastrofę i zdziesiątkowanie populacji człowieka."

Dr Michael Yeadon, były dyrektor naukowy i wiceprezes firmy Pfizer, to kolejny odważny człowiek, który powiedział że „jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część światowej populacji w ciągu następnych kilku lat, to system wdrażany teraz umożliwi to. Uważam, że jest całkowicie możliwe, że szczepionka p/COVID zostanie wykorzystana do wyludnienia na masową skalę ”.

Yeadon wraz z Wolfgangiem Wodargiem wystąpili z petycją w Europie https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf, w której zwraca się o zawieszenie wszystkich badań klinicznych szczepionek p/COVID/SARS-CoV-2 do czasu otrzymania wyników badań, dotyczących bezpieczeństwa stosowanych szczepionek. Jedna z kwestii dotyczy białka syncytyny-1, niezbędnego warunku wstępnego pomyślnej ciąży. Jak udokumentowała autorka artykułu, nie ma SARS-CoV-2, dlatego też nie ma „białka szczytowego”, jednak istnieje uderzające podobieństwo między ludzkimi syncytynami a rzekomym białkiem szczytowym SARS-CoV-2 (nawet jeśli jest to model cyfrowy lub teoretyczny). Znaczenie tego polega na tym, że przeciwciała przeciwko rzekomemu białku szczytowemu SARS-CoV-2 działają również jak przeciwciała przeciwko syncytynie. Dlatego jeśli otrzymasz „szczepionkę” p/COVID, która skłoni Cię do wytworzenia tych przeciwciał, mogą one zaatakować i zniszczyć naturalną syncytynę Twojego organizmu. W przypadku kobiet w ciąży zapobiegałoby to tworzeniu się łożyska, a tym samym powodowałoby bezpłodność zaszczepionych kobiet.

Jesteśmy w samym centrum gigantycznego eksperymentu na ludziach. Nikt nie wie dokładnie, jak on się zakończy. Zachowaj w pamięci poniższe cytaty kierownictwa Moderna: „mRNA jest jak oprogramowanie. Wystarczy obrócić korbę i opracować wiele produktów ”. - Prezes Moderna Stéphane Bancel Więc gdybyś mógł to zmienić… gdybyś mógł wprowadzić linijkę kodu lub zmienić linijkę kodu, okazuje się, że ma to głębokie konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka… Tak naprawdę hakujemy oprogramowanie życia. ” - Dyrektor Medyczny Moderna Tal Zaks

Niektórzy uważają, że wprowadzenie Nowego Porządku Świata (NWO) ma na celu zabijanie ludzi i ekspresowe zmniejszanie populacji „bezużytecznych zjadaczy chleba” - do pewnego momentu. Po tym momencie (który, jak zakłada autorka artykułu, obliczają na taką liczebność populacji, żeby mogli łatwo zdusić każdy przyszły bunt), będą chcieli tylko ludzkich niewolników. To nie będzie staroświecka idea niewolnictwa (ludzie w kulach i łańcuchach niosący kłody i wykonujący ciężką pracę). Niewolnicy przyszłości będą technologicznymi niewolnikami, zaprogramowanymi tak, by kochać swoją niewolę, jak przewidział Aldous Huxley. Jeśli manipulatorzy NWO postawią na swoim, ci technologiczni niewolnicy będą w niewielkim stopniu ludźmi, ponieważ ich genetyka jest nieustannie modyfikowana, aby służyć elicie rządzącej.


Końcowe refleksje

Kobiety krwawiące w sposób niekontrolowany... 10-letnie dziewczynki, które nigdy nie miały miesiączki, nagle dostające pierwszą miesiączkę...kobiety w okresie menopauzy, u których znów nagle pojawia się okres... Ta „nieszczepionka” p/COVID wyraźnie celuje w nasz układ rozrodczy i sieje spustoszenie. Ponieważ to zjawisko jest tak nowe, wszystko, co możemy zrobić na tym etapie, to zbierać jak najwięcej danych i zadawać jak najwięcej pytań. Kto zna dokładny mechanizm, za pomocą którego szczepienie p/COVID powoduje, że nieszczepione osoby cierpią z powodu tych dziwnych skutków?


Autorka artykułu podsumowuje, że nie zdziwiłaby się, gdyby się okazało, że „nieszczepionka” przeciwko COVID, poprzez ponowną ingerencję w kod genetyczny ludzi, wpływa również na ich pola fizyczne i energetyczne. Ponieważ żyjemy we wszechświecie holograficznym, ta zmiana lub zakłócenie w polu może wpływać na ludzi w pobliżu poprzez rezonans lub częstotliwość, najpierw na niewidzialnym poziomie, który później objawia się zakłóceniem na gęstszym widzialnym poziomie.(oryginalny tekst opublikowano 28 kwietnia 2021 r., autorka: Makia Freeman. https://thefreedomarticles.com/bizarre-phenomenon-unvaccinated-getting-sick-being-around-the-covid-vaxxed/)


**************************


O autorce artykułu: Makia Freeman jest redaktorem w alternatywnych i niezależnych mediach The Freedom Articles, autorką ksiązki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions i naukowcem w ToolsForFreedom.com. Makia jest na Steemit i LBRY.


**************************


Referencje:

*https://www.bitchute.com/video/FUjGlekiK12N/

*https://rumble.com/vfwv7z-nurse-warns-stay-away-from-vaxxed-people.html

*http://www.truthunmasked.org/p/stay-away.html

*https://montanadailygazette.com/2021/04/16/unvaccinated-women-report-miscarriages-after-interactions-with-vaccinated-people/

*https://rumble.com/vfyvcn-critically-thinking-with-dr.-t-and-dr.-p-episode-44.html

*https://thefreedomarticles.com/doctor-reveals-corona-effect-blood-coagulation/

*https://healthimpactnews.com/2021/german-microbiologist-they-are-killing-people-with-these-covid-vaccines-to-reduce-the-worlds-population/

*https://www.lifesitenews.com/opinion/former-pfizer-vp-to-aflds-entirely-possible-this-will-be-used-for-massive-scale-depopulation

3691 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page