PILNE! Niezaszczepieni chorują po kontakcie z osobami zaszczepionymi!

Zaktualizowano: maj 20

Liczne doniesienia wskazują, że NIEZASZCZEPIENI LUDZIE zapadają na różne choroby, niektóre dość poważne, będąc W POBLIŻU OSÓB, KTÓRE SĄ ZASZCZEPIONE p/ko COVID.

Czy „szczepionka” przeciw COVID (która nie jest wg definicji szczepionką) ma tajemnicze skutki wykraczające poza osobę, która ją otrzymuje? Jeśli tak - jak to się dzieje? Czy szczepionka celowo została zaprojektowana, by wywoływać taki efekt???


**************************


EDIT - 17 maja 2021

"Dowiadujemy się o tym wszystkim, co dzieje się ze szczepionkami za pośrednictwem sieci społecznościowych, a przypadki są coraz bardziej dramatyczne.

W tym przypadku mężczyzna zamierza pozwać firmę, ponieważ zmusiła jego 23-letnią żonę, która również była w ciąży, do zaszczepienia się. A szczepionka, jak to się zbyt często zdarza, stała się tragedią. Dziecko, którego się spodziewała, doznało zawału serca w macicy i zmarło w ciągu 42 minut od podania szczepionki.

Matka, która miała zaledwie 23 lata, zmarła sześć dni po szczepieniu. Spoczywajcie w pokoju, oboje.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

„Moja siostrzenica jest dyplomowaną pielęgniarką położną. Błagała swoich pacjentów, aby nie brali zatrutych strzałek. Straciła 23-letnią pacjentkę i jej 30-tygodniowy płód, ponieważ matka była zmuszona to zaakceptować albo straciłaby pracę.

Nie, przejdę do szczegółów, ale dziecko miało atak serca w macicy i zmarło 42 minuty później. Mama zmarła 6 dni po posocznicy ”. >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Pojawiają się badania odważnych lekarzy, do których wkrótce powrócimy, które wskazują, że śmiertelność z powodu szczepień to 1 osoba na 700 zaszczepionych osób.

Ta śmiertelność jest ogromna i pokazuje, że bardziej warto się zarazić i uodpornić się naturalnie niż szczepić, ponieważ ryzyko jest mniejsze."

Źródło: https://es.sott.net/article/77983-Empresa-obliga-a-vacunarse-a-una-empleada-de-23-anos-embarazada-el-nino-murio-a-los-42-minutos-y-a-los-6-dias-la-mujer **************************

Po masowej akcji szczepień obserwuje się naprawdę wysoce niepokojące zjawisko: niezaszczepieni ludzie chorują po prostu będąc w pobliżu szczepionych COVID.

Jak to jest możliwe?

Wskutek dziwnego „zbiegu okoliczności” sama obecność osób zaszczepionych p/COVID sprawia wywoływanie chorób u niezaszczepionych wokół nich, jak potwierdzają niezliczone raporty i doniesienia. Im więcej czasu mija, tym straszniejsze skutki „szczepionki” p/COVID (która, jak już wielokrotnie pisaliśmy, nie jest szczepionką, ale urządzeniem medycznym i eksperymentalną terapią genową) wychodzą na światło dzienne. Jeśli myślałeś, że będziesz bezpieczny, unikając szczepień p/COVID, rozważ to ponownie! Raporty ujawniają, że osoby niezaszczepione chorują lub cierpią na jakiś rodzaj choroby, pozostając w pobliżu zaszczepionego p/COVID. Kobiety odczuwają to najbardziej, zwłaszcza w sferze reprodukcyjnej. Przychodzą z nieregularnymi i obfitymi miesiączkami, krwawią w czasie ciąży i cierpią na poronienia. Inne niezaszczepione osoby mają migreny, przypadkowe siniaki i nagłe krwawienia z nosa nie wskutek zastosowania szczepionki, ale po prostu będąc w pobliżu osób, które otrzymały szczepionkę p/COVID. Inni zgłaszają, że ich zwierzę zmarło po dotknięciu przez osobę, która otrzymała szczepionkę.

Czy to oznacza, że szczepionka p/COVID powoduje wydalanie patogenów? Czy to coś więcej niż wydalanie wirusa? Czy jest to jakiś sposób na przenoszenie choroby? CO TU SIĘ W OGÓLE DZIEJE?


Obecność zaszczepionych p/COVID kobiet silnie i negatywnie wpływa na cykle miesiączkowe niezaszczepionych kobiet

Powszechnie wiadomo, że kiedy kobiety mieszkają razem lub spędzają czas w bliskim sąsiedztwie, ich cykle miesiączkowe w naturalny sposób synchronizują się. Chociaż jest to zjawisko naturalne, to, co dzieje się ostatnio, jest zdecydowanie nienaturalne. Chloe Angeline (“Self-Healing Mama”), która pracuje jako holistyczny doradca ds. reprodukcji i doula oraz jest w kontakcie ze społecznościami zajmującymi się płodnością i ciążami, opublikowała w zeszłym tygodniu film https://www.bitchute.com/video/FUjGlekiK12N/ ostrzegając ludzi, zwłaszcza kobiety, by uważały na inne kobiety, które zostały zaszczepione p/COVID. Niezaszczepione kobiety odczuwały intensywny i męczący ból miesiączkowy, ponieważ przebywały w pobliżu kobiet zaszczepionych szczepionką p/COVID. Chloe Angelina sugeruje, że szczepionka p/COVID jest bezpośrednio związana z niepłodnością i sterylizacją. Oto co powiedziała w filmie Chloe Angeline:

„Kobiety, w okresie menstruacji lub poza nim doświadczają poważnych skutków ubocznych od ludzi z ich otoczenia, którzy otrzymali szczepionkę. Nie jesteśmy do końca pewni, co się tutaj dzieje; dzieje się to zbyt szybko, abyśmy naprawdę wiedzieli… kobiety przestają miesiączkować, kobiety mają najbardziej obfite okresy w ich życiu. Z kolei kobiety w okresie menopauzy odzyskują okres… a powszechnie wiadomo, że jeśli kobieta krwawi i jest po menopauzie, to jest to rak ”. „Chodzi o walkę o zdrowie ludzkości… coś dzieje się za kulisami, a oni podążają za zdrowiem kobiet… znacznie spada liczba męskich plemników… próbują nas wysterylizować… widzieliśmy, jak liczba poronień rośnie o prawie 400%. ”

„Oddzielcie się od systemu...Zdobywajcie wiedzę...Podzielcie się tym ze wszystkimi, których znacie” Jest też dostępny film pielęgniarki, do której doszły doniesienia, że ​​osoby zaszczepione p/COVID nieumyślnie zabijały zwierzęta domowe, po prostu dotykając tych zwierząt. Zebrała ona wiele informacji na swojej stronie internetowej http://www.truthunmasked.org/p/stay-away.html. Oto co mówi: „Wiele osób chce to nazwać wydalaniem wirusa, ale kiedy ludzie myślą o wydalaniu wirusa, myślą… o osłabionym wirusie, a nie o to tutaj chodzi. To jest terapia genowa, która powoduje, że twoje ciało wytwarza szczytowe białko, to jest terapia genowa mRNA, to jest… eksperymenty na ludziach, to nie jest coś, co było robione wcześniej. W rzeczywistości jest to zmiana składu ludzkiego ciała… ten proces zaczyna się w ludzkim ciele i nie kończy się. Wychodzi w ich oddechu, wydostaje się przez ich pory, więc można powiedzieć, wystrzeliwują białka… to właśnie powoduje problemy reprodukcyjne u ludzi, to jest przyczyną sterylizacji ludzi. Kobiety… i mężczyźni… którzy mieli kontakt z osobami, które miały tę „szczepionkę”… nagle pokrywają się dziwnymi siniakami… dziewczynki w wieku 10 lat wcześnie rozpoczynają miesiączkę, 11-latki miesiączkują 2x/w miesiącu, kobiety nagle zapadają na ciężką migrenę… kobiety mają zakrzepy wielkości pięści..., u kobiet, które były w okresie menopauzy przez lata nagle pojawia się okres… mężczyźni, których małżonka zaszczepiła się, kładą się spać i budzą pokryci siniakami. Istnieje ryzyko, że kobiety urodzą martwe lub uszkodzone płody, jeśli przebywają w pobliżu osób, które przyjęły szczepionkę p/COVID, ponieważ może to wpływać na stan płodu i wywoływać poronienia… Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się czy organizm ludzki kiedykolwiek wyłączy ten mechanizm. Z pewnością jest to niespotykane wcześniej zjawisko."

Te dwie kobiety nie są jedynymi, które przed tym ostrzegają; pojawiły się również artykuły, takie jak ten