top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

UWAGA! ZBLIŻA SIĘ ATAK ELEKTROMAGNETYCZNY!!!

Zaktualizowano: 9 lis 2021

(informacje od Arthura Firstenberga; info@cellphonetaskforce.org; uzupełnienia - Indi; Maloka.pl)

--------------------------- SPACEX ROZPOCZYNA AKTYWACJĘ USŁUG NA CAŁYM ŚWIECIE W SIERPNIU


29 czerwca 2021 r. Elon Musk przemawiał na Mobile World Congress w Barcelonie w Hiszpanii. Powiedział, że SpaceX ma obecnie około 70 000 aktywnych beta testerów satelitów Starlink w 12 krajach, a pełna, globalna usługa komercyjna rozpocznie się w sierpniu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W swoim przemówieniu Musk ujawnił, że panel słoneczny dla każdego satelity generuje ponad 3000 watów rzeczywistej mocy. To właśnie te panele słoneczne zakłócają astronomię wizualną i podczerwoną na całym świecie. I to promieniowanie o (jak dotąd) ponad 5 megawatach łącznej mocy, skoncentrowane na (ostatecznie) milionach potężnych wiązek, radykalnie JUŻ zakłóca środowisko elektromagnetyczne, w którym żyjemy, w którym ewoluowaliśmy, które otacza nas i żywi, generuje NATURALNĄ energię elektryczną, która płynie w naszych żyłach, kierując naszym rozwojem, zdrowiem i życiem. Musk mówił także o gigantycznym statku kosmicznym, zbudowanym JUŻ przez SpaceX, który "będzie w stanie wynieść na orbitę 150 ton i który planuje wykorzystać do budowy bazy na Księżycu i miasta na Marsie - będzie on gotowy do pierwszego testu za kilka miesięcy.

UWAGA!!!!!!! Planują atak na nas przez WIELKIE DRONY!

Mówił też o tym, co nim kieruje. Powiedział, że jego celem w SpaceX jest „rozszerzenie świadomości poza Ziemię”. A jego celem w jego najnowszej firmie Neuralink, jak powiedział, jest „długoterminowa symbioza sztucznej inteligencji i człowieka”.

UWAGA!!!!! ZBLIŻA SIĘ TRANSHUMANIZM!!!!


CO MUSISZ USUNĄĆ ZE SWOJEGO ŻYCIA I TO SZYBKO!!!!! ZDÓB TO DO SIERPNIA!!


Smartfony, iPady, Kindle, modemy i routery Wi-Fi, przedłużacze zasięgu internetowego, komputery bezprzewodowe, drukarki bezprzewodowe, klawiatury bezprzewodowe, myszy bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, słuchawki i nauszniki bezprzewodowe, piloty do bram garażowych, zamki do drzwi bezprzewodowe, dzwonki bezprzewodowe, bezprzewodowe elektroniczne nianie, bezprzewodowe kamery monitorujące, kamery wideo wifi, cyfrowe ramki do zdjęć wifi, inteligentne termometry, inteligentne termostaty, inteligentne maty do jogi, inteligentne oświetlenie wewnętrzne, inteligentne systemy bezpieczeństwa, kontrolery głosowe, kontrolery gestów, inteligentne przyciski, inteligentne budziki, inteligentne monitory jakości powietrza, inteligentne detektory dymu i tlenku węgla, inteligentne systemy nawigacyjne, GPS, podłączone do sieci urządzenia do ćwiczeń, monitory kondycji, monitory snu, lokalizatory, ciśnieniomierze, pulsometry, inteligentne urządzenia wszelkiego typu, sterowniki inteligentnych urządzeń, ibeacony do automatyki domowej, inteligentne piekarniki, inteligentne systemy nawadniające, bezprzewodowe czujniki ogrodowe, ogrody ziołowe Click and Grow, inteligentne termometry do grilla, inteligentne zraszacze, inteligentne klimatyzatory, inteligentne telewizory, urządzenia do strumieniowego przesyłania wideo do telewizorów, bezprzewodowe konsole do gier, bezprzewodowe wykrywacze wycieków, inteligentne zegarki, inteligentne bransoletki, inteligentne oczyszczacze powietrza, inteligentne systemy wentylacji domowej, zdalne karmniki dla zwierząt, inteligentne żarówki, łączność Bluetooth, ekspresy do kawy i kuchenki podłączone przez Bluetooth, FOTOWOLTANIKA! Cytat: "Najnowsze doniesienia naukowe ostrzegają, iż fotowoltaika również niesie ze sobą niepożądane skutki – zły wpływ na zdrowie człowieka. Najczęściej poruszane zagadnienia to: elektryczny „hałas” czyli brudna elektryczność, pole magnetyczne wytwarzane przez prąd doziemny oraz mikrofale, które mogą wywoływać nudności, bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, rozdrażnienie, zaburzenia widzenia i słyszenia (Institute of Building Biology; International Institute for Building-Biology & Ecology)". https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-8-2017-001019_PL.html

Każde z tych urządzeń emituje promieniowanie. Każde z tych urządzeń, jeśli masz je przy sobie lub w domu, naświetla Ciebie, Twoją rodzinę, Twoje zwierzęta domowe, Twoich sąsiadów, ptaki, pszczoły i zwierzęta na zewnątrz.

---------------------------

„Co mogę zrobić?” Możesz wyrzucić swój telefon komórkowy i pozbyć się wszystkich posiadanych urządzeń bezprzewodowych.

To jest w twojej mocy i jest to najskuteczniejsza rzecz, jaką możesz zrobić. DODATKOWO - UNIKAJ TOKSYNY W STRZYKAWKACH ORAZ LUDZI, KTÓRZY TĘ TOKSYNĘ JUŻ POSIADAJĄ - ZAWIERA ONA BOWIEM NANOTECHNOLOGIĘ GRAFENU, KTÓRA SPOWODUJE TWOJE PODŁĄCZENIE DO SIECI URUCHOMIONEJ W SIERPNIU, SŁUŻĄCEJ ZARÓWNO DO DEPOPULACJI, JAK I PODŁĄCZENIA DO SZTUCZNEJ INTELIGENCJI.Indi


BŁAGAM, POSPIESZ SIĘ! CHROŃ ŻYCIE! CDN...

2801 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page