top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

Skażenie nanotechnologią maseczek i testów

Zaktualizowano: 11 kwi 2021

Poniższy artykuł zamieszczam dla tych z Ludzi, którzy ciągle sądzą, że państwo dba o obywatela, lub że depopulacja to tylko teoria spiskowa, a maseczki służą OCHRONIE przed... skażeniem...

Przypominam, że przyszło nam żyć w czasach KOŃCA, upadku obecnej cywilizacji, czynionego rękami tych samych psychopatów, którzy dokonywali poprzednich resetów cywilizacyjnych. Nic się nie zmieniło - te same łapy trzymają kontrolę nad światem zwanym Ziemią i działają cały czas tak samo - ukryta i jawna depopulacja jest elementem regulacji zagrody hodowlanej, jakiej dokonują systematycznie. Kiedy tylko poziom ludzkiej świadomości, wiedzy i pojmowania sięga stanu zagrażającemu dalszej egzystencje bezwolnego stada ignorantów - wówczas odpalają przycisk reset. UJAWNIENIE - to coś, czego system kontroli bardzo nie lubi.

Reset odbywa się m.in. w procesie długoterminowego osłabiania: - świadomości (dlatego edukacja jest systemowa, religie są systemowe i media są systemowe); - zdrowia (dlatego toksyny są wszędzie, dlatego mutują ludzkie DNA, używają technologii i nanotechnologii); - ducha i moralności (dlatego promuje się sex od dziecka, pogardę dla starszych ludzi, kult ciała, prymitywne rozrywki, hazard, alkoholizm, agresję i konkurencję); - jedności społecznej, Jednomyślenia i siły wspólnot (dlatego traumatyzuje się dzieci od dziecka, łamiąc ich osobowość, dzieli ludzi na rasy, grupy polityczne, kategorie socjalne i finansowe).

To, co zobaczycie poniżej to FAKT, Kolejny fakt, na który otwieram wam oczy, aby poszerzyć waszą świadomość, abyście pojęli, że TU TRW WOJNA: O WASZEGO DUCHA, DUSZĘ I DALSZĄ EWOLUCJĘ CZŁEKA.

Masz jakieś wątpliwości? SPRAWDŹ SAMODZIELNIE. Kup kilka rodzajów masek, kilka różnych testów i użyj ZOOMA zwykłej kamerki w telefonie, Zobaczysz poruszające się nanowłókna, które dostają się w procesie oddychania (lub penetracji - w przypadku testów) do ciał ludzkich. Jeśli masz dostęp do prostego mikroskopu - doświadczysz jeszcze większego szoku. * * * * * * * * * * * * * * * * * * Aktualizacja na dzień 11.04.2021

Zgodnie z naszymi własnymi mikroskopowimi badaniami - nanowłókna znajdują się nawet w takich produktach jak patyczki do uszu! Więc tak naprawdę, ta technologia może się obecnie znajdować w KAŻDYM korporacyjnym produkcie kosmetycznym!

Używaj od tej pory tylko rzeczy BIO i EKO, samodzielnie przygotuj sobie produkty kosmetyczne z kawałków naturalnych tkanin.

ŻYJ UWAŻNIE.

A tutaj materiał nagrany przez Marcina Wu:

Zapoznaj się z tym dobrze i PODAJ DALEJ, aby uchronić całą Twoją sparaliżowaną strachem choroby rodzinę, babcie, mamy, dziadków, wujków, rodziców dzieci - ochroń ich przed tą zabójczą technologią i zachęć do oczyszczenie ciała z metali ciężkich oraz porzucenia systemowej ścieżki.

Działaj. Indi * * * * * * * * * * * * * * * * * * PRZECZYTAJ CHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN W ORGANIZMIE: https://globalna.info/2021/04/06/choroba-morgellonow-robimy-test-na-obecnosc-nanowlokien-w-organizmie/537 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page