top of page

ZWIEDZENIE New Age: 5D i Nowy Świat

Zaktualizowano: 6 kwi 2023

Przekaz Indi (Seminarium Zaawansowane „Strategia przetrwania w czasach przełomu”, marzec 2021 r.)


Wszem i wobec dostępny jest przekaz o Przebudzeniu Ludzkości - które niejako ma odbyć się automatycznie, a nam wystarczy tylko dopasować się do tego energetycznie i popłynąć z falą globalnego wzniesienia.... Ogłasza się przejście ludzkości do Świata 5D - wielu twierdzi wręcz, że JUŻ TAM JESTEŚMY. Inne frakcje rozsiewają informacje, jakoby zbrodniarze systemu zostali usunięci, gadzi nadzorcy uciekli, a Trump jest wyzwolicielem i ratunkiem dla reszty świata. Dla innych grup ludzi przygotowano opowieść o Federacji Galaktycznej, która w naszym imieniu toczy wojnę kosmiczną i właśnie dokonała naszego wyzwolenia. Niestety - są to potężne formy ZWIEDZENIA. Wiele jest tego typu wiadomości - jest to celowe, sterowane przez "system" i służy określonym celom. Część istot niosących te przekazy działa nieświadomie - pamiętaj, że mind controll sięga do tak głębokich poziomów ludzkiego istnienia, że prawda miesza się z iluzją wszędzie, gdzie sięga ludzki umysł. Są też istoty, które działają zgodnie z wolą/zleceniem systemu i świadomie wprowadzają fałszywy przekaz. Jest to jeden z elementów nadzoru, jaki sprawują strażnicy systemu w swojej zagrodzie, nie dopuszczając do wyzwolenia ludzkiej świadomości (ponieważ to wyzwolenie jest równoznaczne z upadkiem systemu). Tego typu informacje wyzwalają w ludziach odruch rozprężenia duchowego, porzucenia współodpowiedzialności za cały ten proces, dając wrażenie, że przebudzenie jest jakimś zewnętrznym doświadczeniem, do którego wystarczy się podpiąć. A tak nie jest... Ludzkość znajduje się obecnie w głębokim stanie UPADKU. Upadku świadomości, etyki i moralności, empatii, Wiedzy, prawdziwej duchowości. Zamiast skupić się na odtworzeniu swojej Wyższej Jaźni, scaleniu z nią i połączeniu ze swoim Źródłem pochodzenia - ludzie zwiedzeni opowieściami New Age pozostają ciągle na poziomie zaśniętych małych jaźni, oddzielonych od całej reszty Wszechistnienia. Nie interesują się tym, co rozgrywa się za kulisami ich świata, nie sięgają do ukrytej Wiedzy, nie przywracają praktyk jedności z Naturą i Stwórcą, odrzucają wszelkie informacje "trudne", twierdząc, że np zainteresowanie maltretowanymi i zabijanymi rytualnie dziećmi spowoduje, że zasilą ten proceder swoją energią... Nieprawdopodobny poziom hipnozy! Poziom, który wynika właśnie z upadku, w jakim znajduje się nasza obecna cywilizacja.

Indi, marzec 2021: "Jeszcze taka rzecz New Age’owa: 5D i Nowy Świat… Znowu zwracam Ci Istoto uwagę na OBSERWACJE. Rozejrzyj się - ciągle jesteś w tym 3D, a przecież już 5D tak dawno jest...? Może w innej linii czasowej... "Nowy wspaniały świat" – ale KTO GO STWORZY, Z CZEGO, NA BAZIE JAKICH OPROGRAMOWAŃ? Dlatego był reset! Musi być reset, żeby stworzyć nowy świat. I co teraz? Czy chcecie tego Nowego Świata, czy tu jeszcze da się coś wyrzeźbić? Ja tam spróbuję jeszcze, póki żyję."

Zapamiętaj tę zasadę - WSZYSTKO, CO JEST PUBLICZNIE, OFICJALNIE I ŁATWO DOSTĘPNE - JEST POD KONTROLĄ SYSTEMU. Wszechdostępne przekazy, przez wiele lat funkcjonujące Internetowe TV New Age, chanellingi, przekazy od Federacji Galaktycznej, opowieści o przebudzeniu ludzkości i jej wejściu w 5D... - to wszystko jest tylko zasłoną, ułudą, ukrywającą realne zjawiska, jakie rozgrywają się na polu globalnej ludzkiej świadomości.


Indi, marzec 2021:

"NEW AGE wyprał milionom ludzi mózgi - usunął wolę oporu wobec mroku, zagrywając kartami w stylu: o czym mówisz, to przyciągasz (co nie jest do końca prawdą - tu jest potrzebne wiele składowych, aby manifestacja miała miejsce).

I w ten sposób zamknął usta tym, którzy "wieszczą", ostrzegają, "widzą" i "czują" to, co zmierza ku nam.


Standardowa procedura matriksa opiera się na generowaniu prostackich myślokształtów, wokół których krążą potem ludzkie umysły, nie potrafiące wyjrzeć ponad zasłony iluzji.


KAŻDA starożytna tradycja ostrzegała, chroniła i przygotowywała ludzkość do oporu wobec mroku - to cykliczne wydarzenie i kluczowym jest, aby się ocknąć w odpowiednim momencie, rozejrzeć: w lewo - w prawo i.......... pojąć, że właśnie jesteśmy w czasach ostatecznych.

To już nie rozgrywa się na kartach powieści SF, książkach wieszczy czy opowieściach Kasandry, lecz na ulicach naszych, w głowach naszych i w sumieniu naszym.


Więc - albo wnosimy teraz świadomość, chronimy i troszczymy się, albo siedzimy egoistycznie w kucki w swoim bezpiecznym światku, licząc na to, że sytuacja sama się posprząta, przyjdą aniołki i załatwią sprawy za nas. Kwestia osobistego wyboru.


MALOKA WYBIERA PROTEKCJĘ I AKTYWNE DZIAŁANIE, M.IN. SŁUŻĄCE WSKAZANIU NADCHODZĄCYCH, NAJBLIŻSZYCH ZAGROŻEŃ (bo będą też inne, ale to potem)." Bądź więc czujna/y, nie ulegaj zwiedzeniu, poszukuj Prawdy, odkrywaj ukryte, miej odwagę spotkać się z tragedią bezbronnych, aby skutecznie się jej przeciwstawić, i wyzwól w sobie ten boski potencjał i Szlachetną Złość (Święty Gniew), który jest w stanie przywrócić Światło Świadomości i wydobyć ludzkość z mroku upadku. * * * * * * * * *

Indi (część opracowania - Ania LD)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


827 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page