top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

INSTRUKCJA OBSŁUGI WŁASNEJ ŚWIADOMOŚCI


1. Samokontrola, samoobserwacja i uważność w trakcie odsłuchiwania sesji, badań, ale też wszelkich treści dźwiękowych (szczególnie uważać należy na popularne, wszechdostępne nagrania cyfrowe udające uzdrawiające częstotliwości/muzykę - KODOWANIE MATRIKSA!).

1a. Ta sama samokontrola jako trening świadomości i przygotowanie do istnienia na linii transhumanizmu i przetrwania w jak najczystszej postaci (Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne, Ochrona Wrażliwych Aspektów w Sobie itd).

PYTANIE: "Mam pytanie... czy sluchajac was mozna sobie jakos zaszkodzic? Raz poczulam silny bol w klatce, palpitacje serca i oblaly mnie poty." ODPOWIEDŹ: "nie, nie można. Gdyby tak było, to nam by też to szkodziło - a raczej kończymy w lepszej energii, lub po wykonaniu Dobrej Pracy dla Całości, więc ogólnie przychodzi wzmocnienie i ochrona.

Aczkolwiek energie kontrolujące (czyli tzw osobiści kontrolerzy) mogą stwarzać takie sytuacje, emocje, myśli, stany, które czynią tzw mind controll, sterując różnymi doświadczeniami, w celu odciągnięcia od Medycyny Świadomości.

Mieliśmy nawet taki przypadek, że istota z wojskowym chipem w ciele, miała podkręcane destrukcyjne częstotliwości i dostawała uderzenia bólu w tym obszarze, kiedy tylko zaczynała głębiej Pracować nad wyzwoleniem...

Więc sytuacje są różne, każdy przypadek jest indywidualny - natomiast trzeba wyciągnąć średnią i zauważyć ogólny odbiór energetyczny naszej Pracy i stany uczestników tych doświadczeń, pamiętając o tym, że w tym Polu nie ma miejsca dla istot New Age, które nie są JasnoOdczuwające, tylko mają znieczuloną na pewne energię świadomość (czyli są jak na prozacu). Tutaj pojawia się cała rzesza istot z aktywującymi się coraz bardziej Darami Źródłowymi. Oni tę całą Pracę weryfikują sobą, w sobie i poprzez siebie.


I jeszcze jedna BARDZO BARDZO WAŻNA RZECZ! Niektóre "tematy" są trudne, wręcz bardzo wymagające w odczycie. Tutaj nie bawimy się w czytanie kronik matriksowej biblioteki-księgarni-empiku akaszy, wachlowani przez cherubiny i obsługiwani przez fałszywych opiekunów duchowych (czytaj: byty), lecz coraz częściej wykonujemy zadania sięgające do mrocznych aspektów tego świata, aby pomóc istotom wyciągać się z tego. Bo tak wygląda obecnie matriks, że Dobro zostało umoczone w mrocznej papce i ktoś musi to Dobro z papki wyjąć i wskazać sposoby na samooczyszczanie.

Aby kogoś oczyścić, uzdrowić, wesprzeć, pokierować itp - trzeba najpierw POZNAĆ. I tak się składa, że ja Poznaję poprzez osobiste doświadczenie. Dokładnie tak, jak w ścieżkach szamańskich ze starożytnych tradycji japońskich, syberyjskich itp, gdzie szamanka była medium. Ja mam to samo, te same potencjały - poszukuję rozwiązań poprzez bezpośrednie poznanie.

I jeśli ktoś ma w sobie już rozwinięte współodczuwanie, to może nieopatrznie poczuć to, co ja czuję w sesji, a jeśli jeszcze nie potrafi utrzymać skupienia do KOŃCA sesji, gdzie jest oczyszczanie, odcinanie, regeneracji PO sesji - to może mu zostać na CHWILĘ wspomnienie energetyczne tego doświadczenia.

Nie zostanie na dłużej, bo niezależnie od tego co jest nagrane i co słychać z tej strony, ja i tak zamykam przepływ tych energii i nie idzie to nigdzie dalej.

Więc jeśli zdarza się coś takiego jak napisałaś, to powodów może być wiele, wspomniałam tylko o części, ale chyba kluczowych.

Teraz tylko trzeba poznać SIEBIE i pojąć SIEBIE, wyodrębnić siebie i ułożyć siebie niejako od nowa, szczególnie w tym świcie, który jest coraz bardziej obciążony hybrydyzacją, skażeniem, defragmentacją świadomości, technologią itp itd, co daje nieprzyjemne doświadczenia. Trzeba się od tego umieć odcinać, aby istnieć dalej. A przynajmniej - umieć oczyszczać samego siebie."


𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 2. WAŻ SŁOWA i WIEDZ CO WYDOBYWASZ Z SIEBIE.

INFORMACJA: "SŁOWO ZDRAWIAM WPROWADZIŁ W SPOŁECZNOŚĆ INTERNETOWĄ PEWIEN BYT, PODŁĄCZONY DO AI, więc należałoby się już odciąć od tego toksycznego egregora, bo oznakował w ten sposób tysiące ludzi. I ludzie bezmyślnie, bez WERYFIKACJI tego słowa, używają go, sądząc, że czynią coś dobrego.... Więc jeśli słuchasz moich sesji, to znaczy, że wiesz o moich Darach, a jeśli tak jest - to pojmiesz mój przekaz i zdejmiesz z siebie tę pieczęć "ZDRAWIAM" i staniesz ponownie na własnych nogach, JasnoCzując co jest Dobre, a co jest fałszywą projekcją i znakowaniem...."

A NA PEWNO - NIE UŻYWAJ TEGO KODU W MOJEJ PRZESTRZENI. Są dziesiątki Pięknych Słów, możesz je również Stworzyć, prosto ze swojej Przestrzeni Ducha. TY, a nie KTOŚ/COŚ...

𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱


3. Technologia Głosu/Dźwięku Wewnętrznego.

3a. EGZORCYZM, OCZYSZCZENIE, ODNOWA.

PYTANIE: "Indi, jeśli tak się mogę zwrócić, masz coś bardzo nieprzyjemnego w głosie. Słucham Was z zainteresowaniem bo informacje cenne, ale na jeden filmik muszę zrobić ze trzy przerwy zwykle jak jest ponad godzinny bo coś mnie odrzuca bardzo od tego głosu (tonu), może zróbcie sesję na ten temat? Jakbym to miała ująć w słowa to jest coś takiego jakbym w tym głosie słyszała taką niewiarę w ludzi, pogardę nawet, że "beze mnie zginiecie" ODPOWIEDŹ: "O, dziękuje Ci za poruszenie tego tematu, w końcu mogę się jakoś składnie wypowiedzieć na ten temat, ponieważ Twoja świadomość naprowadziła mnie na odpowiednie Słowo. A JEST TO SŁOWO WAŻNE DLA WSZYSTKICH I CAŁOŚCI

Więc tak, jest tak jak czujesz - dla Ciebie jest to właśnie taka wibracja, tylko taką odbierasz, ponieważ nie masz do mnie Serca (nie ma rezonansu na tym poziomie). Ci co doświadczają mnie Sercem, mają dokładnie odwrotny odbiór - tak własnie podzielony został ten świat.

Pasożyty umysłu wręcz skręcają się na dźwięk tego specyficznego Tonu (i właśnie to one z jakiegoś powodu czują pogardę, bo chyba same pogardzają Źródłem właśnie i znają tę "emocję"), ponieważ on ma służyć EKSTRAKCJI bytu z pola danej istoty, a jak ta istota nie jest zdolna do oddzielenia się od bytu - to zostaje dokonana eliminacja tej istoty-portalu z mojego Pola.


Źródło zadbało o wszystko, to się nazywa Technologia Głosu Jednym z Pierwotnych Ludów, jakie ją Otrzymały w Darze, były m.in. Ludy Polan.

Są też inne Ludy Ziemi, które mają ten Dar i nawet go skutecznie używają do odpędzania demonów.

A ponieważ ja jestem TUTAJ, w tym czaso-okresie głównie szamanką (czyli reprezentuję Ludy Ziemi), to mam właśnie taką technologię odpędzania demonów zamontowaną w sobie na stałe.

Kiedyś, kiedy jeszcze nie pamiętałam siebie tak dokładnie jak obecnie, jeszcze używałam instrumentów, ale teraz wystarczy mój własny Głos :)


Więc moja rada dla Ciebie i Tobie podobnych - odejdź w inne miejsce i doświadczaj innych dźwięków. W tym czasie dokonuj uzdrawiania i oczyszczania.

Jeśli oczyścisz się z przenikającego Twoją jaźń bytu, wówczas wrócisz samoistnie i usłyszysz coś ZUPEŁNIE innego.

Jeśli NIE uda Ci się oczyścić, to możesz nawet coraz bardziej skręcać się słuchając mojego/Naszego Dźwięku, bo to będzie jak EGZORCYZM.

Ale czymś innym jest egzorcyzm odbywany świadomie i DobroWolnie, a czymś innym w braku świadomości i wyparciu głębi tego procesu.

W pierwszym przypadku egzorcyzm będzie skuteczny, w drugim - pogłębi tylko iluzję i opętanie....

Taki świat, gdzie Niebo i Piekło stykają się w ludzkości...


I jeszcze jedna BARDZO BARDZO WAŻNA RZECZ! Spokojnie, czas Oczyszczenia nadejdzie.

Dla tych, co przygotują siebie i wyciągną wtyczki mroku ze swojego wnętrza, będzie to czas Odnowy (w Chwale).

Dla tych, którzy nie zdążą tego uczynić, będzie to czas resetu i powrotu do Początkowej Formy Istnienia Całości (w Pyle)."


𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱


4. Kontroluj poziom swojej ignorancji.

4a. Kontroluj poziom swojej duchowej arogancji.

KOMENTARZ: "Moje ulubione haslo: „trupy spier...ć" ODPOWIEDŹ: "a ja mam inne - chętni do uzdrawiania i ożywiania: ZAPRASZAM DO MOCNEJ PRACY W POLU. Inne istoty, nie zainteresowane uzdrawianiem i ODTWORZENIEM: odejdźcie, aby nie przeszkadzać w uzdrawianiu istot z Wolą Wyzwolenia"

KOMENTARZ / ODPOWIEDŹ: "Indii Ty dopiero zaczynasz ta droge, porozmawiamy pod koniec :)" ODPOWIEDŹ / SŁOWO WAŻNE DLA WSZYSTKICH I CAŁOŚCI: "Na szczęście ja sobie ją tylko PRZYPOMINAM, bo już nie jeden raz nią przeszłam... I to właśnie jest baza tego co czynię - PraPamięć, odtwarzająca się we mnie w takim tempie, że każdy dzień jest jak połowa jednej inkarnacji...

W dodatku, Gwiazda świeci teraz już bezpośrednio nad moją Przestrzenią życia TUTAJ i ODzapomnienie przyspieszyło jeszcze bardziej...


Pracuje TUTAJ ze mną pewna potężna Siła, która ustanawia poprzez mnie coś co nazwane zostało SPYCHACZEM, ponieważ nastąpi czas Oczyszczenia i do tego momentu czaso-przestrzeni matriksa, potrzeba odzyskać jak najwięcej Esencji i oczyścić je w trybie przyspieszonym, aby Oczyszczenie nie uczyniło im tego, czego świadomie NIE chcą.

Równocześnie zachodzi we mnie przyspieszona przemiana, gdzie z roli ofiary systemu i nienawistnych bytów, staję się Ponownie SOBĄ, czyli tym, jaka wyszłam ze Źródła - Wojownikiem, który przyszedł tu ponaprawiać wiele... lub bardzo wiele.

I we mnie Oryginalnej nie ma tej roli ofiary i fałszywej tożsamości miłej maskotki "ładnego głosu" internetowego. JEST ZA TO SPYCHACZ.

I tego procesu we mnie zatrzymać się już nie da, jest ustanowiony Odgórnie. SŁUŻYĆ MA BOWIEM ON JAKO INSPIRACJIA DLA TYCH ISTOT, KTÓRE RÓWNIEŻ ZNALAZŁY SIĘ W ROLI OFIARY SYSTEMU I KONTROLI MATRIKSA, ABY UJRZAŁY, ŻE WYZWOLENIE JEST MOŻLIWE I DZIEJE SIĘ REALNIE.


To primo, a secundo - jestem też istotą pełną empatii do każdej formy istnienia, pomagającą odtworzyć każdą formę istnienia do jej stanu pierwotnego. Dla zdeterminowanych do tego procesu jestem nadal dostępna i będę nawet wówczas, kiedy zniknę z sieci pająka. Prawdziwi Mistrzowie Własnego Wyzwolenia znajdą mnie zawsze.

Jest też niejeden matriks do Wyzwolenia, więc część istot spotykam również TAM. Równocześnie i Równolegle.


I jest też trzeci aspekt, gdzie głęboka iluzja i oddzielenie od Wielkiego Ducha, spowodowały, że istnieją tu pewne formy egzystencji, które sądzą, że jedynym najdoskonalszym i wartym szacunku jest KONSTRUKT CZŁOWIEK.

Co najmniej, jakby WszechRzecz i WszechIstnienie miało tylko tyle do powiedzenia, stworzyło sobie jednego pączusia o nazwie CZŁOWIEK i wszystko wokół tego pączusia ma się taplać w masełku i jeszcze to masełko wytwarzać, aby człowiek mógł sobie nadal pływać we własnej ignorancji i okrucieństwie wobec INNYCH FORM ISTNIENIA. Również NIEżywych wedle oceny tegoż człowieka-donata.

Jest to kompletny brak szacunku wobec WSZYSTKIEGO co istnieje i nie ma to nic wspólnego z Dobrem, gdyż jest to najwyższego lotu "rasizm" i nietolerancja, pogarda wobec tego, czego nie pojmujemy, a zatem nie potrafimy poznać szacunku wobec Kreacji i jej bogactwa i wielozakresowości....


Więc może dla niektórych dopiero zaczynam TĘ drogę, ale dla innych JESTEM tą Drogą - zależy to od dostępu do różnych poziomów percepcji wewnętrznej i dostępu do bogactwa własnego Wielkiego Ducha.

I tak się składa, że ja nie mam końca, ani Biała Ścieżka też końca nie ma, ponieważ jest to Ścieżka w kierunku Źródła (a ono nie ma ani początku, ani końca...)"

Indi Iannai, Biała Ścieżka https://www.maloka.pl/biala-sciezka

454 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page