Opinie o Koncertach i Ceremoniach i pracy duchowej Indi

Koncerty Gongów i Mis oraz Ceremonie Duchowe, to doświadczenia, które odrywają nas na chwilę od codziennej bieganiny i wprowadzają w wewnętrzną, duchową przestrzeń. A przestrzeń ta jest niezbędną jakością dla naszej Duszy, bowiem aby mogła istnieć w tym niskowibracyjnym świecie, musimy "dokarmiać ją" regularnie świadomą duchową pracą.
Ponieważ jest to subtelny, osobisty świat - równie osobiste i bardzo indywidualne są doświadczenia uczestników. Poniżej wybrane opowieści.

Pierwszy film z INDI obejrzałem rok temu i wszystko co mówiła była dla mnie nowe ale  takie oczywiste zasadne i jakby znane. Nie miałem żadnych wątpliwości że to jest to czego  szukałem  i czego potrzebowałem.Od tego czasu zmieniło się w moim życiu wszystko: praca, miejsce zamieszkania, sposób życia ale przede wszystkim jego sens w tym świadomość kim, po co i dlaczego jestem, co mogę i co powinienem robić a co jest złudzeniem i fikcją  itd. 

Tak od serca dziękuje INDI przede wszystkim za prawdę dzięki której ,, wyskoczyłem z pędzącego do nikąd pociągu w systemie kłamstw i obłudy". Dziękuję INDI za to że mogłem Ją spotkać oraz za Jej odwagę  i bezpośredniość w przekazywaniu wiedzy.Jestem raptem po kilku warsztatach i wiem  że to sam początek czegoś innego i jak najbardziej właściwego.  Wiedza  przekazywana przez INDI jest źródłowa i to jest bardzo ważne  w tym wielokulturowa, ponadczasowa, wielowymiarowa i raczej często nie dostępna w oficjalnych opracowaniach czy  książkach. 

Każde doświadczenie z INDI w tym własne zapiski ze spotkań i filmów z NIĄ motywacją do  jeszcze większej pracy nad sobą  w szczególności poprzez zgłębianie wiedzy i praktykowanie jej w poszukiwaniu prawdy. Temu wszystkiemu towarzyszy wcześniej niespotykana radość i wiele odczuć których wcześniej nie znałem. Jestem na samym początku czegoś a jednocześnie tak daleko od tego co było do tej pory...

Bartek

-------------

 

Ukłon "oddania" z wtorkowej medytacji. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem tego jak zadziałał ukłon oddania tego co nie mojej mamie.  
I w tym miejscu chciałabym Ci Indi oddać swój ukłon za pracę, którą robisz, w wyczucie co w danej chwili jest potrzebne innym do wzrostu i za to jakim jesteś zdeterminowanym światłem, który nie odpuszcza. Wyczekuję uczestnictwa w kolejnych szkoleniach i poznania u źródła wiedzy, którą powinnam mieć do tego aby świadomie być na tej planecie i (na pewnych poziomach) zrozumieć z jakimi traumami/sprawami należy się zmierzyć jako kobieca energia 
Dobrego bycia, 
Ola 

-------------

Dziękuję za tą godzine Medytacji...

Za tą ekstytacje o której zapominam, czasem jednak bycie z małym dzieckiem w domu to przypomina

U mnie było światło białe z głowy, 

I dawno tak nie siedziałam długo to ciężko wysiedziec

Pozdrawiam

Kornelia 
-------------

Wszystkiego Dobrego i dużo wsparcia w tym co robisz !

Pozdrawiam :)

Anna
-------------

Dzień Dobry Pani Izabelo,
życzę Pani Radosnych, Zdrowych Świat Bożego Narodzenia, niech dalej podąża Pani swoją ścieżką, a światłość i miłość z Pani serca niche nigdy nie zgaśnie. Nowy Rok nie będzie dla Pani, kolejnym rokiem wyzwań, nowych celów, sukcesów zawodowych.
Ps: w przeciągu ostatnich miesięcy, coraz więcej spotkam na swej drodze osob, które przechodzą transformacje duchowa, są to osoby młode w moim wieku , ale również doświadczone, po przejściach. Jest to dla mnie megaa! sam zaczęłam swoją podróż jakieś 4/5 lat temu, i nadal w niej trwam, ale jak spotykam te osoby, to czuje się jak „przewodnik (chodz dla mnie jest to za duże słowo, aby siebie taka nazwać). Cały czas w głowie mam nasz pomysł, aby wspólnie z Tobą zorganizować te warsztaty dla takich osob tak dużo jest osob zagubionych.
Jeszcze raz dziekuje za wywiad, odsłuchując (...) nagrania, za każdym razem jest to dla mnie tak nieziemskie doświadczenie, Pani głos jest tak anielski, energetycznie uspokajający, słuchając go, nie potrzebują medytacji.
Pozdrawiam Serdecznie,

Magda

-------------

Mimo tego, że Cię nie znam osobiście, byłam tylko na Twoich seminariach online, jesteś Piękną wewnętrznie Istotą i promieniujesz Mądrością. Twój spokój, mądrość i determinacja doprowadzą Cię tam gdzie podążasz ... Ty to wiesz i tak będzie!

Z całego serca .. 

Irena
-------------

Witaj, 

Niezmiernie się cieszę, że odnalazłam Cię i TWOJE kreacje w czeluściach internetu 🙏🙏🙏

Niestety chwilowo nie mogę wesprzeć, żadnego z PROJEKTÓW, gdyż jak wielu borykam się z zawirowaniami finansowymi.... -pomyślałam, że dobre słowo i wdzięczność jaką odczuwam w Twoim kierunku, to też forma energii,, innej niż materialna. 

Z całego serca życzę spełnienia na wielu poziomach i wspaniałej i uzdrawiającej podróży do dżungli! Cudowny sklep z pięknymi i ważnymi  produktami!! Wiedzą przekazywana przez Ciebie tak niezwykle POTRZEBNA i ISTOTNA w dzisiejszych czasach.... Dziękuję, dziękuję, dziękuję w imieniu swoim i innych anonimowych podróżynikow❤️❤️❤️

Niech słońce zawsze Cię ogrzewa

Przytulają drzewa

Szeptają Rośliny 

Śnij piękne sny

Niech kurz na Twoich sandałach pięknymi kolorami się skrzy! 

Pozdrawiam serdecznie

Z miłością i wdzięcznością 

Izabela
-------------

Jesteś Aniołem, ale to już wiesz :)
M.B.
-------------

Witaj Indi, 

(...) sam kontakt z Tobą wystarczył aby wesprzeć świadomość w wybraniu drogi zgodnej z pragnieniem duszy. 

Gdy podjęłam ostateczną decyzję o zmianie kierunku, powróciła energia i skierowałam się na inną linię, którą kroczyłam wcześniej i za którą tak bardzo tęskniłam. 

Świadomy powrót duszy do ciała i świadome przejście pomiędzy światami jest jednym z piękniejszych doświadczeń jakich doznałam. 

Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Tobą, z ufnością, że przyjdę do Ciebie z właściwą sobie świadomością, energią i pytaniami. 

Dziękuję(my) za to co robisz na tej planecie.

Dobrego dnia. 

Pozdrawiamy, 

Ola i jej świetlista rodzina

-------------

Refleksje odnośnie ceremonii.. Przed rozpoczęciem miałam lekkiego stresa, nie wiedziałam czego się spodziewać... udało mi się na tyle wyluzować zeby odpuścić chęć kontrolowania siebie i swoich emocji- typowe dla mnie 🙈 W momencie gdy usiadłam na swoim materacu i usłyszałam piosenkę Maisey Rika... uderzyło mnie gorąco w sercu, cała klatka, ramiona, brzuch.. poczułam takie uderzenie gorąca które zeszło na mnie jakby z góry.. nie potrafię inaczej tego opisać, a wzruszenie mnie tak ogromne ogarnęło a zarazem smutek i melancholia, i wdzięczność - wiem ze to dziwne połączenie, ale czułam ze jestem w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie , które ma służyć mojemu rozwojowi i zrozumieniu siebie. Zdałam sobie tez sprawę z tego jak bardzo spadła moja empatia... i powiem szczerze irytuje mnie to, gdyż czuje się niewrażliwa na piękno, na nature, na innych ludzi i umiejetność rozumienia ich... czuję się tak zablokowana..
S.

-------------

Witaj Indi, 

Na początku chciałam Ci bardzo podziękować za ostatni koncert❤, cały tydzień po koncercie czułam się jakby lżej.❤ 

Miałam świadomość otaczającej mnie rzeczywistości i problemów, ale jakby na poziomie psychicznym nie zaburzały mi dnia codziennego.

Przyszła do mnie myśl, aby  do Ciebie napisać. Ostatnimi czasy próbuje odszukać sposobów, aby przywrócić równowagę w moim organizmie. Po warsztatach z Tobą studiowałam wiedzę o naszych systemach energetycznych i czuje i wiem, że potrzebuję ponaprawiać swoją wewnętrzną harmonie. Wiem, że potrzebuję wzmocnienia na gruncie dużo głębszym niż rzeczywista świadomość tu i teraz.

Pozdrawiam Cię serdecznie, 

Beata

-------------

Jesteś dla mnie Darem,

który pomaga mi wyzwolić się z własnych ograniczeń.

M.

-------------
 

Kilka dni temu spotkałam się z Wami na spotkaniu przy okazji przesilenia zimowego – Specjalnym Duchowym Koncercie Gongów i mis – Ceremonii.

Dla mnie było to szczególny czas - przyjechałam do Maloki targana chaosem zewnętrznego świata, tuż po burzliwym spotkaniu dotyczącym huraganu na wysokim szczeblu. Nieco spóźniona i z wyrzutami sumienia, że ten dzień powinnam poświęcić jedynie na przygotowanie do ceremonii...

(..>) czułam też bardzo mocno, jak dzięki Indi dokonuje się transformacja tego chaosu. Jak porządek krystalizuje się w mojej duszy i sercu. Indi, jak nikt inny kogo znam, potrafi nakierować nas na coś, czego sami nie umiemy dostrzec. Czułam jak każdy po kolei otwiera swoje (nieraz zaciśnięte) serce i każdy, bez wyjątku, odkrywa dlaczego znalazł się akurat w tym czasie w tym szczególnym miejscu. Przyjechaliśmy tak różni, a staliśmy się tak podobni i tak połączeni….

Podczas koncertu gongów doświadczyłam „cudu” oddawania brudów do Gwiazdy Centralnej. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że możliwe jest odciążenie naszej Gai mateczki – bardzo mnie to uwolniło i utwierdziło w mojej mocy.

Dziękuję wszystkim obecnym na Ceremonii, że potrafiliście tak pięknie podzielić się sobą.

Z ceremonii wyszłam z poczuciem bycia obdarowaną i obdarowującą. Z uczuciem pozostawienia za sobą tego co niechciane. Bardzo trafiło do mnie 12 Świętych Dni wg kalendarza tybetańskiego oraz cenne informacje na temat dbałości o kobiecą energię.

Następnego dnia, podczas kręgu kobiet czułam, że bardziej niż zwykle mogę się podzielić sobą.

Dzięki ceremonii z większą i pewnością i ufnością wchodzę w Nowy Rok, chcę dalej doświadczać transformacji i cudów, które dzieją się w moim życiu.

 

Wiem od Indi, że ceremonie w Maloce to spotkania, które nie są oparte na żadnej formie, tylko stwarza je Duch, któremu udostępnia miejsce w sobie...

Ania

-------------
 

Jak trafiłam na Malokę i w niej zostałam. 

Spójrz, jak wygląda teraz Świat. Spójrz czy wzorce przedstawiane w massmediach są godne byś poświęcił jej to co masz najcenniejsze - siebie, swoje życie, czas i energię.

Czy są one godne tego by brać z nich przykład i kreować swoje życie na ich wzór? Spójrz w głąb siebie i zapytaj - czy naprawdę potrzebna Ci kolejna fałszywa tożsamość? I po co?

Do czego jest Ci ona potrzebna? Czy to prawdziwy cel Twojej Duszy? Czy wiesz, ze przyszedłeś tutaj z konkretnym planem? Czy zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności za każdą myśl i słowo a dopiero za całokształt Twojego życia? Domyślam sie, ze nie. Spokojnie, ja tez do całkiem niedawna byłam kompletnie nieświadoma a do tego zagubiona.

Czy wiesz czym jest depresja? To wołanie Twojej Duszy o której, pewnie juz dawno zapomniałeś. Ona chce Ci przypomnieć, ze jest i ze to co robisz na zewnątrz jest kompletnie przeciwne do tego co masz w sercu. 

 

Mówi sie, ze nauczyciel znajdzie się kiedy będziemy na to gotowi. Tak też sie stało w moim przypadku, mimo to iż od bardzo dawna pragnęłam spotkać godny autorytet i wzór do naśladowania.

Na Malokę trafiłam, kiedy juz przerobiłam wiele trudnych lekcji swojego życia, kiedy przyszedł czas naprawiania siebie. Czas prostowania scieżki, czas wznoszenia.

Bardzo długo szukałam siebie tam, gdzie mnie nie było aż trafiłam do świata Indi. Zrozumiałam, dlaczego nigdzie indziej nie pasowałam.  Możesz sobie wyobrazić moją radość, kiedy to odnalazłam mój Świat i podobnych mi ludzi. Ale nie stało się to tak od razu i tak łatwo.

Może zacznę od początku. Na Indi trafiłam siedząc za biurkiem w pracy, kiedy to słuchałam wykładów na you tube. Wtedy zaczynałam interesować się wpływem energii innych ludzi na mnie i próbą ochrony przed nią. Przeszukałam Internet i eureko okazało się, że Indi mieszka i prowadzi działalność 15 kilometrów od miejsca skąd pochodzę. Niewiele się zastanawiając zapisałam się na kurs ‘’Oczyszczanie i ochrona energetyczna’’. Po prostu podążyłam za głosem serca. Później kontynuowałam serię szkoleń, chłonąc wiedzę jak przysłowiowa gąbka oraz krok po kroku wprowadzając ją w życie, które zmieniłam o sto osiemdziesiąt stopni i które to zaczęło nabierać barw. Przeszłam głęboką przemianę fizyczną i energetyczną.
Małgorzata

-------------

 

Indi.. 

Z serca chcę podziękować, za to w jaki sposób żyjesz, za to co co dajesz innym duszą, ziemi.

Nie sposób opisać moją wdzięcznoś, umysł przestał nadażać za tym co odczuwa serce. 

Prganę Ci podziękować, odwiedziłam Cię podczas Specjalnego koncertu, który odbywał się w okolicy świąt Bożego Narodzenia, głęboko wierzę, że Twoja energia, miłość, empatia przyczyniła się do tego co dziś odczuwam i na jakim poziomie. 

Nie przestaje się uśmeich na myśl o tym jak wspaniali ludzie stają na mojej drodzę, jesteś jednym z nich, bardzo ważnym w tym procesie. 

Dziękuję, całym sercem.. 
S. B.
-------------

Cześć Iza:)

(...) Chciałam Ci też napisać - od siebie i od mojej mamy, że koncert w niedzielę był dla nas jednym z najgłębszych i bardzo osobistych przeżyć. Jeszcze długo po nim byłyśmy pod jego wrażeniem, nawet nie muzycznie, tylko w dużo szerszym znaczeniu. Ujęcie w słowa tego nie oddaje, ale czułyśmy obie, jakby coś się przez nas przetoczyło na dużej głębokości i nie ustępowało. Dla nas obu był (i mam wrażenie, że nadal jest) to proces, chociaż dla każdej inny i odmienne sfery porusza (momentami takie, których się jeszcze nie zna i dopiero bada). 

Właściwie cały ten wywód chciałam sprowadzić do jednego i najważniejszego: dziękuję Ci za ten wieczór i za to, co nam wszystkim dajesz. 

Basia
-------------

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Maloka Staniątki - wnętrze 4