O Maloce

KURSY, WARSZTATY, WYKŁADY, CEREMONIE, KONCERTY GONGÓW I MIS
ROZWÓJ DUCHOWY (ŚWIADOMA DUCHOWOŚĆ), KRĘGI DUCHOWE
TERAPIA HOLISTYCZNA, DORADZTWO DUCHOWE

Wspólnota Serc Maloka.pl

 


Nazwa Maloka jest pochodną słowa Maloca, używanego przez Indian Ameryki Południowej. W ten sposób nazywany jest "specjalny Dom" zbudowany z naturalnych materiałów (drewno, trawa, słoma, liście itp), który jest miejsce spotkań, ceremonii, obrzędów, kręgów starszyzny, a także Domem dla Rodziny, Klanu.
Tak też jest w miejscu, do którego Cię zapraszam - jest to zarówno przestrzeń rozwoju, nauki i ceremonii, jak i moje osobiste Miejsce Mocy, mój Dom.

Idea jaka przyświeca mi od wielu lat, to globalne poszerzanie świadomości. Dlatego też każda przestrzeń, w której żyję staje się zawsze Polem Możliwości dla Wszystkich Istot Czujących.
Nasza Planeta, nasza Matka potrzebuje PRZEBUDZENIA Ludzkości. Potrzebuje nas, swoje dzieci, jako Istoty dojrzałe duchowo i odpowiedzialne za całe swoje doświadczenie życiowe, odpowiedzialne za każdą myśl, słowo, czyn i energię.

Przybądź więc do Maloki, skorzystaj z energii tego miejsca. Pozwól sobie na radykalną zmianę paradygmatu - wypełnij się Świadomością i Zrozumieniem, a następnie zadbaj o to, aby stan przytomności był Twoim codziennym doświadczeniem.

Dziękuję, że poszukujesz; że już teraz starasz się tak, jak tylko potrafisz; dziękuję, że idziesz do przodu i że mieszka w Tobie odwaga, aby przejść głęboką przemianę.Indi Paletko
MALOKA Staniątki

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Jedność i Współpraca