Medytacje "Serce i Dusza"

Prowadzenie w czasach Przełomu
 

Nie sposób przeoczyć jak diametralnie zmienia się sytuacja na Ziemi, wokół nas i wewnątrz nas. To już nie ten świat, który znaliśmy 2, 3 lata temu... Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość.

Aby przejść we właściwy sposób przez to, co wydarza się globalnie, bardzo ważne jest zadbanie o wszystkie aspekty swojego istnienia, zwłaszcza te subtelne, duchowe. Każdy z nas winien zasilić swoją Duszę pokarmem spirytualnym, w czym pomocne będą nasze wspólne Medytacje "Serce i Dusza".

 

Zapraszamy Cię na spotkania w grupie medytacyjnej, których intencją jest podniesienie Świadomości i Ducha istot człeczych. Medytacje te pomogą przybliżyć się do naszych Wyższych Świadomości, zapewnią wyciszenie i łagodne dostrojenie do wzrastających wibracji Matki Ziemi i nas samych. 
Ofiarujemy je dla Dobra Wszystkich Istot Czujących, aby wibracje wygenerowane w trakcie naszej praktyki pomagały w przebudzeniu, wyzwoleniu z iluzji oraz wzniesieniu Ducha i przywróceniu Boskiej Świadomości na Planecie.
Medytacje będą zgodne z tym, co jest potrzebne aktualnie dla Świata i Wszechświata.

Medytacje prowadzi: Indi Paletko

"Wszystko co robię w życiu służy najwyższemu Dobru Wszystkich Istot Czujących. Taka intencja ZAWSZE mi przyświeca i jest głównym motorem wszelkich moich poczynań."

Indi

**************


Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i będzie trwać dalej, kiedy ciało już dawno obróci się w pył.
Dlatego niezwykle ważną częścią naszej codziennej egzystencji powinna być aktywność, która "karmi" nasz pierwiastek duchowy, stanowi pokarm Duszy. Może to być modlitwa, medytacja, intonacja mantr, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa z Bogiem, Duszą, a nawet głęboka relaksacja.

Medytacja to lekarstwo na współczesne toksyny: chaos, lęk i pęd.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczny umysł, reguluje jego procesy, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.


Nasze medytacje skupione będą przede wszystkim na oczyszczeniu połączenia z Duszą i aktywowaniu Pola Serca - niezwykłej energii, nieograniczonej i transformującej Mocy, która mieszka w Tobie i manifestuje się wówczas, kiedy wędrujesz przez życie w połączeniu i zgodzie w własną Duszą.

Medytacje "Serce i Dusza" to Medycyna Wewnętrznego Światła.
 

************************************

 

TERMINY:


Niedziele, godz. 21:00 (1-2x w miesiącu)

Aby otrzymać grafik z terminami medytacji w danym miesiącu - wyślij zgłoszenie mailem.

ZAPISY
MALOKA Staniątki

Koordynatorka Szkoleń: Anna Lorenc-Duda

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

 

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- w odpowiedzi otrzymasz link do medytacji online.

MEDYTACJE SĄ BEZPŁATNE
Jeśli poczujesz, że ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając naszą filmową zrzutkę dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/bfrxjc

OSOBY ZASZCZEPIONE NA POPULARNĄ OSTATNIO CHOROBĘ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W CEREMONIACH, MEDYTACJACH, KRĘGACH I KONCERTACH.

************************************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Aby medytować z nami potrzebujesz tylko sprawnego komputera lub telefonu z Internetem. Kamera internetowa nie jest potrzebna. Wystarczy, że masz możliwość odtwarzania obrazu/dźwięku.
- Sesje rozpoczynają się punktualnie - link online będzie dostępny kilka minut wcześniej, abyś mogła/mógł dołączyć przed sesją. NIE MAM MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIE DO MEDYTACJI PO JEJ ROZPOCZĘCIU.
- W czasie spotkania wasze mikrofony będą wyciszone. Czas na pytania i rozmowę będzie PRZED i PO spotkaniu.
- Ubierz się wygodnie i CIEPŁO, stosuj tylko naturalne materiały. Przed sesją dobrze wywietrz pomieszczenie.
- zadbaj o wygodną pozycję siedzącą (może być pufa do medytacji, lub krzesło); zakryj plecy i ramiona (szalem, kocem itp).

DO USŁYSZENIA/ZOBACZENIA :)
Indi  Paletko

medytacja
medytacja
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd
meditation-2214532_1280
meditation-2214532_1280