Medytacje i Relaksacje ONLINE

Prowadzenie w czasach Przełomu
 

Nie sposób przeoczyć jak diametralnie zmienia się sytuacja na Ziemi, w Europie, w Polsce, wokół nas i wewnątrz nas. To już nie ten świat, który znaliśmy zeszłego lata... Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby  podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość.

Aby przejść we właściwy sposób przez to, co wydarza się globalnie, bardzo ważne jest zadbanie o wszystkie aspekty swojego istnienia, zwłaszcza te subtelne, duchowe. Każdy z nas winien zasilić swoją Duszę pokarmem spirytualnym, w czym pomocne będą zarówno medytacje, jak i głębokie relaksacje.

 

Medytacja

jest indywidualnym przeżyciem dla każdego, dlatego trudno ją zdefiniować. Najprościej mówiąc medytacja służy Praktyce Spokojnego Umysłu.

Medytacja to także cenne narzędzie, by przypomnieć sobie kim jesteśmy; takie zakotwiczanie się w głębi, żebyśmy nie zapomnieli o tym: Skąd Pochodzimy, Dokąd Zmierzamy i W Jaki Sposób Przemierzamy Swoją Drogę.

Medytacja to również ścieżka do tego by stać się swoim własnym przyjacielem. Dzięki ścieżce medytacji ludzie od tysięcy lat nabywają pewności i zaufania do samego siebie.

Relaksacja

to świadome "podróżowanie" poprzez ciało, umysł oraz aurę i rozpoznanie napięć, blokad, zanieczyszczeń oraz stopniowe ich uwalnianie. W stanie relaksu ciało i umysł odpoczywają.

Kiedy ciało doświadczy odprężenia i harmonii - wewnętrzna podróż zaczyna sięgać głębiej, do poziomu umysłu, energii, a nawet Ducha.

Tam też może zacząć się dla Ciebie to właściwe Uzdrawianie, które pochodzi z duchowej przestrzeni.

 

„Relaksacje prowadzone przez Izę Paletko umożliwiły mi samodzielne, codzienne wykonywanie tej praktyki przed snem. Każde słowo, jego brzmienie oraz sposób wypowiadania przez prowadzącą wydawał się istotny. Sposób prowadzenia relaksacji, łagodny, powolny ale bardzo spójny pozwalał na duże rozluźnienie ciała przy jednoczesnym łagodnym pacyfikowaniu umysłu. Tym cenniejsza wydaje mi się możliwość wzięcia udziału w wieczornej relaksacji, bezpośrednio po której będzie można zasnąć. Co ważne dla mnie - regularna praktyka relaksacji pozwala na szybkie uzyskanie stanu rozluźnienia w stresujących życiowych sytuacjach.” 
Ania


Pracę energetyczną wykonuje: Indi Paletko

"Wszystko co robię w życiu służy najwyższemu Dobru Wszystkich Istot Czujących. Taka intencja ZAWSZE mi przyświeca i jest głównym motorem wszelkich moich poczynań."

Indi

 

WTORKI, godz. 21:30 (2x w miesiącu)
MEDYTACJE dla Dobra Wszystkich Istot Czujących

 

Zapraszamy Cię na regularne spotkania medytacyjne, których intencją jest podniesienie Świadomości i Ducha istot ludzkich. 
Medytacje nasze pomogą przybliżyć się do naszych Wyższych Świadomości, zapewnią wyciszenie i łagodne dostrojenie do wzrastających wokół wibracji Matki Ziemi i nas samych. 
Ofiarujemy je dla Dobra Wszystkich Istot Czujących, aby wibracje wygenerowane w trakcie naszej praktyki pomagały w przebudzeniu, wyzwoleniu z iluzji oraz wzniesieniu Ducha i przywróceniu Boskiej Świadomości na Planecie.
Medytacje będą zawierać elementy praktyk buddyjskich i PRZEDbuddyjskich oraz przestrzeń na zanurzenie się w głębi siebie. 
Będą tworzone na bieżąco, zgodnie tym, co jest potrzebne aktualnie dla Świata i Wszechświata.

ZAPISY NA MEDYTACJE
MALOKA Staniątki
e-mail: maloka.online11@gmail.com

 

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- w odpowiedzi otrzymasz link do medytacji online.

MEDYTACJE SĄ BEZPŁATNE
Jeśli poczujesz, że ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając "leczniczą zrzutkę" Indi dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/yyy5va

****************


PIĄTKI, godz. 21:30 (2x w miesiącu)
RELAKSACJE Uzdrawiające

 

W piątek wieczorem, tuż przed spoczynkiem nocnym, masz możliwość doświadczyć głębokiej relaksacji.

Jej celem będzie zarówno redukcja stresu, uwolnienie od chronicznych napięć, uzdrawianie organizmu, jak i oczyszczenie energetyczne oraz spotkanie z subtelną częścią Twojej istoty.

Relaksacja to świadome "podróżowanie" poprzez ciało, umysł oraz aurę i rozpoznanie napięć, blokad, zanieczyszczeń oraz stopniowe ich uwalnianie. W stanie relaksu ciało i umysł odpoczywają.
Kiedy ciało doświadczy odprężenia i harmonii - wewnętrzna podróż zaczyna sięgać głębiej, do poziomu umysłu, energii, a nawet Ducha.
Tam też może zacząć się dla Ciebie to właściwe Uzdrawianie, które pochodzi z duchowej przestrzeni.

ZAPISY NA RELAKSACJE

MALOKA Staniątki
e-mail: maloka.online11@gmail.com

 

W celu dołączenia do zajęć online:
- zarezerwuj z góry relaksację (https://zrzutka.pl/yyy5va)
- następnie prześlij zgłoszenie wraz z potwierdzeniem wpłaty poprzez e-mail
- w odpowiedzi otrzymasz link do relaksacji online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

Darowizna: 10 zł za 1 relaksację
Proszę uprzejmie o wpłaty na moją "leczniczą zrzutkę": https://zrzutka.pl/yyy5va

************************************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Aby medytować lub relaksować się z nami potrzebujesz tylko sprawnego komputera lub telefonu z Internetem. Kamera internetowa nie jest potrzebna. Wystarczy, że masz możliwość odtwarzania obrazu/dźwięku.
- Sesje rozpoczynają się punktualnie - link online będzie dostępny kilka minut wcześniej, abyś mogła/mógł dołączyć przed sesją.
- W czasie spotkania wasze mikrofony będą wyciszone. Czas na pytania i rozmowę będzie PRZED i PO spotkaniu.
- Ubierz się wygodnie i CIEPŁO, stosuj tylko naturalne materiały. Przed sesją dobrze wywietrz pomieszczenie.
- MIEJSCE:
wtorki (medytacja) - zadbaj o wygodną pozycję siedzącą (może być pufa do medytacji, lub krzesło); zakryj plecy i ramiona (szalem, kocem itp).
piątki (relaksacja) - koc/mata jako podłoże do leżenia, drugi koc do przykrycia na czas relaksacji; jeśli potrzebujesz, możesz użyć malutkiej poduszki pod głowę..

DO USŁYSZENIA/ZOBACZENIA :)
Indi Iza Paletko

 
 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now