Medytacje i Relaksacje ONLINE

Prowadzenie w czasach Przełomu
 

Nie sposób przeoczyć jak diametralnie zmienia się sytuacja na Ziemi, w Europie, w Polsce, wokół nas i wewnątrz nas. To już nie ten świat, który znaliśmy zeszłego lata... Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby  podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość.

Aby przejść we właściwy sposób przez to, co wydarza się globalnie, bardzo ważne jest zadbanie o wszystkie aspekty swojego istnienia, zwłaszcza te subtelne, duchowe. Każdy z nas winien zasilić swoją Duszę pokarmem spirytualnym, w czym pomocne będą wspólne Modlitwy Dla Dobra Wszystkich Istot Czujących.

 

Zapraszamy Cię na spotkania online, których intencją jest podniesienie Świadomości i Ducha istot ludzkich. 
Modlitwy nasze pomogą przybliżyć się do naszych Wyższych Świadomości, zapewnią wyciszenie i łagodne dostrojenie do wzrastających wokół wibracji Matki Ziemi i nas samych. 
Ofiarujemy je dla Dobra Wszystkich Istot Czujących, aby wibracje wygenerowane w trakcie naszej praktyki pomagały w przebudzeniu, wyzwoleniu z iluzji oraz wzniesieniu Ducha i przywróceniu Boskiej Świadomości na Planecie.
Modlitwy będą zgodne z tym, co jest potrzebne aktualnie dla Świata i Wszechświata.

Modlitwy prowadzi: Indi Paletko

"Wszystko co robię w życiu służy najwyższemu Dobru Wszystkich Istot Czujących. Taka intencja ZAWSZE mi przyświeca i jest głównym motorem wszelkich moich poczynań."

Indi

ZAPISY
MALOKA Staniątki
e-mail: maloka.online11@gmail.com

 

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- w odpowiedzi otrzymasz link do medytacji online.

MODLITWY SĄ BEZPŁATNE
Jeśli poczujesz, że ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając "leczniczą zrzutkę" Indi dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/yyy5va

************************************
 

INFORMACJE TECHNICZNE
- Aby medytować lub relaksować się z nami potrzebujesz tylko sprawnego komputera lub telefonu z Internetem. Kamera internetowa nie jest potrzebna. Wystarczy, że masz możliwość odtwarzania obrazu/dźwięku.
- Sesje rozpoczynają się punktualnie - link online będzie dostępny kilka minut wcześniej, abyś mogła/mógł dołączyć przed sesją.
- W czasie spotkania wasze mikrofony będą wyciszone. Czas na pytania i rozmowę będzie PRZED i PO spotkaniu.
- Ubierz się wygodnie i CIEPŁO, stosuj tylko naturalne materiały. Przed sesją dobrze wywietrz pomieszczenie.
- MIEJSCE:
wtorki (medytacja) - zadbaj o wygodną pozycję siedzącą (może być pufa do medytacji, lub krzesło); zakryj plecy i ramiona (szalem, kocem itp).
piątki (relaksacja) - koc/mata jako podłoże do leżenia, drugi koc do przykrycia na czas relaksacji; jeśli potrzebujesz, możesz użyć malutkiej poduszki pod głowę..

DO USŁYSZENIA/ZOBACZENIA :)
Indi Iza Paletko

 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now