Medytacje "KREACJA Duchowi Podróżnicy - KREACJA"

Prowadzenie i Wzmocnienie Spirytualne w Czasach Przełomu
 

Nie sposób przeoczyć jak diametralnie zmienia się sytuacja na Ziemi, wokół nas i wewnątrz nas. To już nie ten świat, który znaliśmy 2, 3 lata temu... Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość.

Aby przejść we właściwy sposób przez to, co wydarza się globalnie, bardzo ważne jest zadbanie o wszystkie aspekty swojego istnienia, zwłaszcza te subtelne, duchowe. Każdy z nas winien zasilić swoją Duszę pokarmem spirytualnym, w czym pomocne będą nasze wspólne Medytacje "Serce i Dusza".

 

Zapraszam Cię na spotkania w grupie medytacyjnej, których intencją jest podniesienie Świadomości i Ducha istot człeczych.

Medytacje te pomogą przybliżyć się do naszych Wyższych Świadomości, zapewnią wyciszenie i dostrojenie do wzrastających wibracji Matki Ziemi i nas samych.

Spotkania te są niejako "treningiem" - prowadzę was w przestrzeni energii i ciał subtelnych, ucząc was jak sięgać do wyższych poziomów siebie samego, aby przygotować się na wysokowibracyjny, kosmiczny Impuls, który się do nas zbliża.

To, co praktykujesz ze mną, niech stanie się dla Ciebie Darem na nadchodzące czasy - więc nabywaj umiejętności podróżowania po ciałach subtelnych, aby wznosić się coraz wyżej, do duchowego i energetycznego poziomu swojego istnienia.
Stosuj te techniki, wizje, wglądy i doświadczenia na co dzień, aby pomóc swojej Duszy i wzmocnić swoją aurę.

Medytacje są zawsze zgodne z tym, co jest potrzebne aktualnie dla Świata i Wszechświata oraz każdego z nas.

Medytacje prowadzi: Indi Paletko

"Wszystko co robię w życiu służy najwyższemu Dobru Wszystkich Istot Czujących. Taka intencja ZAWSZE mi przyświeca i jest głównym motorem wszelkich moich poczynań."

Indi

**************


Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i będzie trwać dalej, kiedy ciało już dawno obróci się w pył.
Dlatego niezwykle ważną częścią naszej codziennej egzystencji powinna być aktywność, która "karmi" nasz pierwiastek duchowy, stanowi pokarm Duszy. Może to być modlitwa, medytacja, intonacja mantr, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa z Bogiem, Duszą, a nawet głęboka relaksacja.

Medytacja to lekarstwo na współczesne toksyny: chaos, lęk i pęd.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczny umysł, reguluje jego procesy, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.


Nasze medytacje skupione będą przede wszystkim na oczyszczeniu połączenia z Duszą, uzdrawianiu i wzmacnianiu aury i energetyki oraz aktywowaniu Pola Serca - niezwykłej energii, nieograniczonej i transformującej Mocy, która mieszka w Tobie i manifestuje się wówczas, kiedy wędrujesz przez życie w połączeniu i zgodzie w własną Duszą.

Medytacje "Portal Serca i Nowa Świadomość" to Medycyna Wewnętrznego Światła.

************************************

 

TERMINY:


MEDYTACJE ONLINE ZOSTAŁY OBECNIE ZAKOŃCZONE.

Zapraszam wszystkich do odsłuchania Medytacji nagranych przez ostatnie lata, dostępnych tutaj:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaittx8pwn5xui14L7V7s5REOls

https://podcastanielski.podbean.com/

 

Jeśli poczujesz, że Medytacje ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając naszą filmową zrzutkę dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/bfrxjc


Indi 

medytacja
medytacja
press to zoom
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd
press to zoom
meditation-2214532_1280
meditation-2214532_1280
press to zoom