MALOKA Staniątki ONLINE

Zapraszam Cię do spotkań ONLINE, aby żadne ograniczenia zewnętrzne nie miały wpływu na Twój/Nasz wewnętrzny wzrost, poszerzanie świadomości, zdrowie ciała i klarowność umysłu.
Ludzka Świadomość nie ma bowiem ograniczeń...

WYKŁADY I WARSZTATY


"Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej"

wkrótce... - cz.I "PODSTAWY LUDZKIEJ ENERGETYKI"
wkrótce... - cz.II "RECEPTURY UZDRAWIAJĄCE"

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu (i technologii 5G)" MALOKA MALOKA Staniątki + ONLINE, 13 listopada 2020 (piątek) 
MALOKA Staniątki + ONLINE, 26 listopada 2020 (czwartek) 

 

Warsztaty "Terapia Kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu"

MALOKA Staniątki wkrótce...
 

****************

 

ZAPISY I KOORDYNACJA - WYKŁADY I WARSZTATY 

MALOKA Staniątki

Koordynatorka Szkoleń: Anna Lorenc-Duda

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

Szczegóły dotyczące zapisów: ZOBACZ

************************************


TRENINGI ONLINE

 

WTORKI, godz. 19:00-20:00
CHIŃSKA GIMNASTYKA HARMONY "Dla Zdrowia i Długowieczności"

 

Gimnastyka HARMONY to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.
Centralnym systemem tych zajęć jest Chi Kung (Qigong) - jest to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
 

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną.
 

****************


ŚRODY, godz. 19:00-20:00 (wkrótce...)
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KOBIET

 

Jest to stara, tradycyjna forma specjalnej gimnastyki tylko dla kobiet, która wywodzi się z tradycji Słowiańskiej, a w obecnych czasach po raz pierwszy została opracowana na Białorusi, ewoluując potem na różnych obszarach Rosji i Ukrainy.

Zajęcia, które prowadzę, obejmują zarówno klasyczne ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej (na zajęciach łączymy systemy Bieriegini i Tradycję Białoruskią), jak i cały pakiet ćwiczeń pomocniczych, ułatwiających trening, przygotowujących ciało i usprawniających na tyle, że sam trening Słowiański staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.
Gimnastyka HARMONY, która stanowi element naszych zajęć, jest kompilacją wielu ogólnorozwojowych ćwiczeń wschodnich, połączonych ze świadomym oddechem, a także relaksacją.
Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

****************

CZWARTKI, godz. 19:00-20:30 (3x w miesiącu)
Gimnastyka HARMONY i Tai Chi dla początkujących

Zajęcia podzielone na dwie części: pierwsza godzina to Gimnastyka HARMONY, poprawiająca ogólną sprawność całego ciała; druga część (0,5h) to trening Tai Chi dla osób początkujących (nauka pozycji, technik poruszania, forma ręczna itp).
Zajęcia te są dostępna zarówno dla osób, które chcą popracować tylko ze sprawnością ciała (pierwsza godzina), jak i dla tych, którzy chcieliby się uczyć podstaw Tai Chi Snake Style w wersji online (cały trening 1,5h).

****************


ZAPISY NA TRENINGI
MALOKA Staniątki i Szkoła YIN-YANG
e-mail: zapisy.taichi@gmail.com

Szczegóły dotyczące zapisów: ZOBACZ

************************************

 

Spirytualne Spotkania ONLINE

MODLITWA dla Dobra Wszystkich Istot Czujących

Zapraszam Cię na regularne spotkania medytacyjne, których intencją jest podniesienie Świadomości i Ducha istot ludzkich. Medytacje nasze pomogą przybliżyć się do naszych Wyższych Świadomości, zapewnią wyciszenie i łagodne dostrojenie do wzrastających wokół wibracji Matki Ziemi i nas samych. Ofiarujemy je dla Dobra Wszystkich Istot Czujących, aby wibracje wygenerowane w trakcie naszej praktyki pomagały w przebudzeniu, wyzwoleniu z iluzji oraz wzniesieniu Ducha i przywróceniu Boskiej Świadomości na Planecie.Medytacje będą zawierać elementy praktyk buddyjskich i PRZEDbuddyjskich oraz przestrzeń na zanurzenie się w głębi siebie. Będą tworzone na bieżąco, zgodnie tym, co jest potrzebne aktualnie dla Świata i Wszechświata.

****************

ZAPISY

MALOKA Staniątki
e-mail: maloka.online11@gmail.com

 

Szczegóły dotyczące zapisów: ZOBACZ

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now