top of page

KRĘGI, KONCERTY, CEREMONIE
Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA"

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 

Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.

Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

 

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

 

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.


************************************

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"

(spotkanie otwarte, ogólnodostępne)


Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.
Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.
Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami. Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.
W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia. Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia. 
(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

wkrótce...
 

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Medycyny Serca "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

(spotkanie w ramach Szkoły Wyzwolenia, grupa zamknięta)

 

Krąg Medycyny Serca oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja/zawołanie uzdrowienia będzie dodatkowo wzmacniana przez energię Źródłowego połączenia, które przepływa przez Indi i Krąg, który razem współtworzymy.

Poprzez okazanie szacunku i uwagi świętym lekarstwom Serca, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Jedną z Medycyn, jakie uzdrawiają nasze Serca, jest Święty Tytoń - jest to starożytne Duchowe Narzędzie, pomocne m.in. w oczyszczeniu się z negatywnej energii. Co istotne - Tytoń w połączeniu z Duchem, może głęboko uleczyć Serce i oczyścić Jaźń, a także uwolnić umysł od negatywnych kodów i programów.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

1-2 lipca 2023: MALOKA Staniątki (Miejsce Mocy)

sobota, godz. 16:00 - niedziela, godz. 15:00


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Warsztatowy "Kobiety dla Ziemi"

(spotkanie otwarte, ogólnodostępne)

 

Czym jest Pieśń Serca? To dźwięk/wibracja Twojej Duszy. To najczystsze Piękno Wszechświata, pierwotna Esencja doskonałości, ulokowana w Tobie i stanowiąca centrum Twojego istnienia...Aby się połączyć z tą częścią siebie, nierzadko potrzebujemy wielu lat pracy własnej, scalania się ze swoją Duszą, odkrywania własnego pochodzenia, oczyszczania z ingerencji i uzdrawiania na wielu poziomach.Ponieważ jest to wielopoziomowy proces, postanowiłam dodać kolejne narzędzie do tej pracy każdego z nas, narzędzie znane i stosowane od tysiącleci w tradycyjnych ścieżkach każdego kontynentu, każdej pierwotnej kultury: Pieśń, Dźwięk, Wibrację.

(zobacz więcej informacji...)
 

TERMINY:

wkrótce...


♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡
 

Krąg Inicjacyjny Medycyny Tytoniu

(spotkanie w ramach Szkoły Wyzwolenia, grupa zamknięta)

 

Jest to Krąg Inicjacyjny przede wszystkim dla moich bezpośrednich uczniów, podążających razem ze mną ścieżką duchową i szamańską, którzy pragną otrzymać mocne narzędzie spirytualne, do ochrony, wzmacniania aury, oczyszczania i samouzdrawiania,

Zapraszam więc na ten warsztat osoby, które uczestniczyły co najmniej w kilku szkoleniach u mnie (związanych z duchowością i energetyką) oraz ceremoniach, które prowadzę - jest to bowiem praca zaawansowana i wymagająca szacunku, zarówno do samej Świętej Medycyny, jak i do Nauczyciela i Przekazu.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

wkrótce...


♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI"

(spotkanie otwarte, ogólnodostępne)

 

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI" to doświadczenie energetyczno-duchowe, dotykające różnych poziomów naszego istnienia: ciała, energii, Świadomości, Ducha i Duszy. To wspólna modlitwa/medytacja i spotkanie w grupie Jasnych Dusz, wspierane przez głębokie i uzdrawiające frekwencje/energoinformacje, słyszalne i nie słyszalne, widzialne i niewidzialne.

W trakcie Ceremonii będziemy pracować zarówno wspólnie, jak i indywidualnie (na swoim osobistym miejscu), łącząc się jedną ideą uzdrawiania i harmonizowania poprzez częstotliwości Duchowych Światów Pierwotnej, Źródłowej Macierzy.

Nasze Wyższe Ja i Dusze spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu. Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji.​

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

30 czerwca 2023: MALOKA Staniątki

piątek, godz. 18:00-22:00


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

UZDRAWIAJĄCE Koncerty Gongów i Mis

(spotkanie otwarte, ogólnodostępne)

 

Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Wibracje tych starożytnych, niezwykłych instrumentów działają na wielu poziomach: materialnym (cielesnym), mentalnym (układ nerwowy i umysł) oraz energetycznym (aura) i duchowym. Oczyszczają pole energetyczne słuchacza i poprawiają krążenie krwi i energii. Wzmacniają odporność organizmu i przynoszą głęboki relaks dla umysłu. Budzą intuicję oraz ułatwiają dostęp do wewnętrznej mądrości.
Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Ziemi i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

wkrótce...

piątek, godz. 19:00-22:00

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

MEDYTACJE STRAŻNIKÓW ŚWIATŁA

(grupa zamknięta)

 

Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość i Esencję. Ale też coraz więcej Istot pragnie wspierać proces oczyszczenia z iluzji, wyzwolenia świadomości kolektywnej oraz aktywacji samej Matki Ziemi.

Właśnie dlatego otwieram kolejny cykl Specjalnych Medytacji Strażników Światła, w którym będziemy wspólnie przyczyniać się do utrzymania czystej, wysokiej wibracji i jasnej energii w naszym Polu oraz całej Ziemskiej krainie. 

Zapraszam Cię na spotkania w zamkniętej grupie medytacyjnej, których intencją jest podniesienie Świadomości Kolektywnej i ochrona oraz aktywacja Źródłowego Światła na Ziemi. 
Medytacje są zawsze zgodne z tym, co jest potrzebne aktualnie dla Ziemi oraz dla każdego z nas.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

wkrótce...: MALOKA ONLINE, "Odczyt i Kreacja Polan"
"Ziemia, Gwiazda, Źródło" - etap III

niedziela, godz. 19:00

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

ZAPISY: 

MALOKA Staniątki
Koordynacja zapisów - Magda
tel.
577 658 888

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

INNE LOKALIZACJE (Polska)

JanCzarek, tel. 798 722 216

e-mail: czarekprawda@gmail.com

 ZASADY UCZESTNICTWA W KRĘGACH I NA CEREMONIACH 

1. Uczestnicy spotkań NIE MOGĄ posiadać przy sobie technologii SMART i BEZPRZEWODOWEJ (telefonów tego typu, zegarków, słuchawek). Zapraszamy na spotkania przede wszystkim istoty, które w ogóle nie stosują tego typu technologii w swoim życiu.

2. NA TERENIE CAŁEJ MALOKI STANIĄTKI OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, GPS, ZEGARKÓW ELEKTRONICZNYCH O SILNYM PROMIENIOWANIU, TECHNOLOGII BEZPRZEWODOWEJ itp. MALOKA ZACHOWUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ PRZESTRZENI, UTRZYMUJĄC ZDROWY EKOSYSTEM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

3. Indi pracuje tylko dla istot NIEzaszczepionych na C19, z wyjątkiem intensywnie rozwijających swoją duchowość i świadomość, zaszczepionych Przyjaciół Maloki. Więc na Kręgi i Ceremonie zapraszamy tylko istoty wolne od tej technologii.

bottom of page