KRĄG DUCHOWY W ŚCIEŻCE TRADYCJI

"Prawdziwa Medycyna to kontakt z Duszą - ten kontakt niesie uzdrowienie całej Twojej Istocie, uwalnia pierwotne siły, które drzemią w Twoim Sercu i niesie potężną Moc transformacji. Podążaj więc taką ścieżką, która ma na celu pojednanie z Duszą - tylko taka ścieżka będzie zgodna z Tobą."
Indi

Krąg Duchowy " W ŚCIEŻCE TRADYCJI" oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli.

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które otwiera się na naszym Kręgu.
W trakcie spotkania możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i wynieść dużą wartość z tego doświadczenia.

Ścieżki Starych Tradycji niosą potężne narzędzia do oczyszczenia się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​


❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Energetyczną pracę wykonuje: Indi Paletko

Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

"Stare Ścieżki Tradycji wzywały mnie już od lat. Pracowałam z nimi bezpośrednio od 2011 roku, przechodząc przez różne etapy i doświadczając uzdrawiających, potężnych procesów.
Kiedy moja praca bazowa z na tych ścieżkach dobiegła końca - przyszedł moment, w którym mogę wejść na wyższy poziom mojej osobistej praktyki duchowej, służąc, poprzez Tradycję, Dobru Wszystkich Istot Czujących."
.
Indi


❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

Informacje techniczne:
Przed spotkaniem nie spożywaj ciężkich i smażonych pokarmów, a przez cały ten dzień unikaj mięsa, tytoniu, alkoholu, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów). Nie jedz później niż 2-3 godziny przed spotkaniem.

Warto zachować zdrowe żywienie również kolejnego dnia.

Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony (toksynami, brakiem regularnych kuracji oczyszczających, śluzem i wilgocią, mentalnymi blokadami, negatywną energią itp) - możesz na naszym spotkaniu oczyszczać ciało i umysł. Mogą się więc pojawić: silne pocenie, lekki ból głowy, mdłości, silne oczyszczanie ciała ze śluzu. Kiedy te objawy ustaną, Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne świeżej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).


Ścieżki Tradycji niosą potężne narzędzia uzdrawiające i  oczyszczające. Daj temu przyzwolenie i uszanuj ich pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)

 

Istotne. Krąg Duchowy w Ścieżce Tradycji jest mocnym doświadczeniem, zarówno dla ciała, jak i dla niektórych umysłów.
Niezbędnym jest, aby na to spotkanie przybyć przygotowanym energetycznie: spokojnym, zharmonizowanym, oczyszczonym z negatywnej energii i ciężkich myśli/emocji. Przed Kręgiem nie angażuj się w chaotyczne sytuacje, kłótnie, unikaj spotkań grupowych, daj sobie czas na przygotowanie i wyciszenie.
Dzięki temu zadbasz o przestrzeń do pracy energetyczno-duchowej dla siebie i innych osób.

Dziękujemy :)

************************************


Najbliższe terminy: 


31 października 2020 (sobota) "MODLITWA DLA ŚWIATA"


start 18:00 - koniec ok. 21:30


Inwestycja: 100 zł
(będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie dla wszystkich drobny, zdrowy poczęstunek)

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJE (wyślij wiadomość e-mail. W zgłoszeniu podaj swoje imię).

PRACUJEMY W GRUPACH DOPUSZCZALNYCH PRZEZ OBECNE ROZPORZĄDZENIA.

Zapisy i informacje:
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now