KRĄG PIEŚNI SERCA

"Śpiew rozpędza demony, przyciąga Aniołów Stróżów. Jest ochroną dla dziecka, ozdobą młodego, ulgą starego, elementem doskonałości dla początkujących, wzlotem dla czyniących postępy, koroną dla doskonałych. Śpiew jest odpoczynkiem dla duszy i początkiem pokoju. Uspokaja tumult i wzburzenie myśli, uśmierza gniew.
Śpiew przygotowuje ludzi do miłości."

Święty Bazyli Wielki

 

Zapraszamy was na spotkania z Pieśnią, których intencją jest oczyszczenie i aktywowanie połączenia SERCE-GARDŁO. Kiedy oczyścisz serce, przywołasz do niego swoje Światło, uwolnisz od lęku i rozluźnisz się - Pieśń zacznie płynąć przez Ciebie, niosąc uwolnienie, uzdrowienie i Pokój.

Śpiewać będziemy m.in pieśni pierwotnych ludów Ziemi, tworzone z szacunku dla Matki Ziemi, Przodków i Stwórcy.
Towarzyszyć nam będą też pieśni wykonywane w trakcie ceremonii i rytuałów - są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, oczyszczać przestrzeń, przywoływać żywioły, bądź otwierać Serce.
 

Z natury każdy z nas umie śpiewać, jak każdy ptak. Śpiew to wydobycie dźwięku, poprzez połączenie oddechu i wibracji. Jest to naturalny sposób harmonizacji ciała i duszy. 

Nie myśl więc, że nie potrafisz śpiewać, że to nie dla ciebie, odważ się uwolnić ze schematów, blokad, które na Ciebie nałożono, oceny siebie. Jeśli połączysz się z sercem, energia i dźwięk popłyną uwalniając ogromne pokłady radości.

Praca w grupie daje siłę, wsparcie i wielką radość połączenia wielu energii i serc.Krąg prowadzą: Indi Paletko; wspiera Marta Zwolińska

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Informacje techniczne: 
W trakcie spotkania poświęcimy czas zarówno na nasze indywidualne uwolnienia głosu i odblokowanie zastojów energii, jak i na naukę i śpiewanie Pieśni Tradycji oraz pięknych utworów pochodzących z serca.


Jeśli posiadasz swoje własne instrumenty (bębny, grzechotki itp) - zabierz je ze sobą, aby uczestniczyć we wspólnym graniu (nie jest to jednak konieczne).

************************************


TERMINY: 

wkrótce...

Inwestycja: wkrótce...


(będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie dla wszystkich drobny poczęstunek)ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJE
PRACUJEMY W KAMERALNYCH GRUPACH.


Zapisy i informacje:
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com


OSOBY ZASZCZEPIONE NA POPULARNĄ OSTATNIO CHOROBĘ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W CEREMONIACH, KRĘGACH, MEYDTACJACH I KONCERTACH.

Indi
Indi
press to zoom
600_358825532
600_358825532
press to zoom
181
181
press to zoom