top of page

Konsultacje Dietetyczno-Uzdrawiające
(w oparciu o Medycynę Chińskią, zioła i naturalne suplementy)

"Powiedz mi, co jesz, a ja ci powiem, kim jesteś."
A. Brillat-Savarin


Zasady Dietetyki Chińskiej powstały dzięki wielowiekowej praktyce i stanowią nieodłączną część Filozofii i Medycyny Chińskiej, opierając się na naturalnych cyklach ciała ludzkiego i Przyrody.
Dietetyka Chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumienie indywidualnych potrzeb organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie, co gwarantuje dobre samopoczucie i zdrowe, pełne energii funkcjonowanie do późnych lat życia.

Założenia zdrowego, witalizującego sposobu odżywiania są niezwykle proste, opierają się głównie na energetycznym potencjale tego co jemy oraz na wysokiej jakości pożywienia. Dzięki nastawieniu na biowitalność pokarmu i na usunięciu z diety produktów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.

W jakich przypadkach warto zgłosić się po poradę dietetyczno-uzdrawiającą:
- niski poziom energii; spadki nastroju; niskie ciśnienie; słabe libido,
- wyczerpanie organizmu po przebytych chorobach; wzmocnienie w czasie rekonwalescencji,
- potrzeba oczyszczenia organizmu; kuracje odchudzające; oczyszczanie z pasożytów,
- słaba odporność; częste choroby,
- zaburzenia trawienia; niedobory witamin i mikroelementów,
- dolegliwości kobiece,
- niskie lub wysokie ciśnienie, 
- poważne dolegliwości (nowotwory, choroby autoimmunologiczne itp) - jako wsparcie terapii i terapia sama w sobie,
- potrzeba świadomego wyregulowania diety; profilaktyka zdrowotna.

 

************************************


Pierwsze spotkanie trwa ok. 60-90 minut i skupia się na ogólnej ocenie twojego stanu zdrowia i odkryciu przyczyn dolegliwości na poziomie ciała i umysłu. Rozpoznajemy podstawowe potrzeby twojego organizmu i próbujemy wykluczyć z diety wszystko, co ci nie służy. 
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).

Następnym etapem jest opracowanie przeze mnie diety, którą otrzymasz (wraz z niezbędnymi wskazówkami) na spotkaniu kolejnym. Celem tej diety będzie zwiększenie poziomu twojej energii oraz poprawa funkcjonowania ciała, umysłu i warstwy emocjonalnej.


Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ

bottom of page