Koncert Gongów i Mis + KRĄG DUCHOWY (po koncercie, dla chętnych)

"Muzyka - to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia, leci czasem w regiony wolności."
Stefan Żeromski


Zapraszam Cię serdecznie na Głęboki Koncert Gongów i Mis dźwiękowych.

Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Planecie i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).


Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Wibracje tych starożytnych, niezwykłych instrumentów działają na wielu poziomach: materialnym (cielesnym), mentalnym (układ nerwowy i umysł) oraz energetycznym (aura) i duchowym. Oczyszczają pole energetyczne słuchacza i poprawiają krążenie krwi i energii. Wzmacniają odporność organizmu i przynoszą głęboki relaks dla umysłu. Budzą intuicję oraz ułatwiają dostęp do wewnętrznej mądrości.

Na poziomie fizycznym, dźwięki gongów i mis pomagają przy takich dolegliwościach, jak:
- napięciowe bóle głowy, migreny
- bolesne miesiączki
- problemy z zatokami
- nawracające infekcje
- wszelkie problemy zdrowotne wywołane stresem
- choroby stawów i kręgosłupa (często wywołane chronicznym napięciem)
- zaburzenia układu nerwowego (depresje, stany lękowe, nadpobudliwość, nerwice).

Energetycznie:
uwalniają blokady, poruszają zastojową energię, energetyzują, odświeżają, podnoszą wibracje.

Na poziomie umysłu i duszy:
dźwięki mis i gongów głęboko relaksują, pogłębiają zrozumienie wszelkich zachodzących w nas procesów i przemian, harmonizują pracę obydwu półkul mózgowych. 
Jeśli popłyniemy za dźwiękiem, nie zagłębiając się w jego analizę (wyciszając umysł) - wejdziemy w stan głębokiej medytacji, otwierając się na niezwykłe wewnętrzne doświadczenia.

Czyste, głęboko penetrujące fale dźwiękowe uzdrawiających gongów i mis, pozwalają uwolnić się od starych wzorców i zregenerować oraz zrównoważyć siebie. Muzyka ta działa na wszystkie warstwy ciała i energii, ponieważ fala dźwiękowa przenika bardzo głęboko (również do poziomu komórkowego). Jeśli omija ona analityczny umysł - pozwala przejść od razu do sedna problemu, wspierając głębokie uzdrawianie. 

Zobacz przykład gry na gongu:
https://www.youtube.com/watch?v=IUcnvQsDX-8


Każdy gong i każda misa, posiadają swoje własne, niepowtarzalne brzmienie (są to w większości instrumenty wielotonowe).  W trakcie koncertu zmieniają się dźwięki jakie wydają te instrumenty (szczególnie gong jest niezwykle bogaty w swoich wybrzmieniach), zależy to bowiem od bardzo wielu czynników (m.in. sposobu i siły uderzenia, kąta i techniki, a także energii grupy i tego, co pochodzi z przestrzeni Wyższych Ja uczestniczących w koncercie osób).
Jest to ważna informacja, ponieważ każdy koncert brzmi inaczej i przynosi różne doświadczenia dla słuchaczy.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Po Koncercie spotykamy się w KRĘGU DUCHOWYM - jest to spotkanie tylko DLA OSÓB CHĘTNYCH, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi.

Moja podstawową pracą jest poszerzanie ludzkiej świadomości i przywracanie połączenia ze Źródłem i Duszą - Boskim Pierwiastkiem wewnątrz naszych Serc.
Aby mogło się to odbyć, koniecznym jest rozpracowanie ograniczających nas mentalnych uwarunkowań i przebudzenie Wyższej Świadomości. Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach Przełomu, gdyż własnie teraz decydują się losy naszej Duchowej Ewolucji.
Przygotuj się na wyraźne efekty tego doświadczenia:
- dla jednych może to być proces oczyszczania i uwalniania (może pożegnasz różne historie, ludzi, myśli ze swojego życia...);
- dla innych - wyekstrahowanie Świadomości z ograniczeń umysłu, czyli WGLĄD;
- a jeszcze inni mogą się spotkać z pasożytem ego, ciągle zagnieżdżonym w ich polu życia, ciągle ograniczającym możliwości wzrostu i przebudzenia kompletnego (oddzielanie ego bywa bolesne);
- będą i tacy, którzy popłyną daleko, z uwolnioną świadomością i spotkają się ze swoimi duchowymi strukturami.

Koncert i Krąg prowadzi: Indi Paletko

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

W trzeciej części spotkania (po zakończeniu Kręgu Duchowego), dla osób chętnych może odbyć się spotkanie z Medycyną Rapee - jest to dodatkowa praca energetyczna tylko DLA OSÓB CHĘTNYCH.

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​

Pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. Badania pokazują, że zawartość nikotyny w Rapeé powoduje jego działanie stymulujące i skupiające oraz zwiększa kluczowe hormony w organizmie, takie jak adrenalina i dopamina. Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.

Więcej o Medycynie Rapee przeczytasz tutaj: https://www.maloka.pl/krag-duchowy-z-medycyna-rapee


Medycynę Rapee podaje: Indi Paletko

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

**************

 

Informacje techniczne związane z koncertem: 
Koncerty w MALOCE Staniątki odbywają się na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. Używane są również dzwonki harmoniczne i dzwony rurowe.
Koncert zazwyczaj połączony jest z relaksacją i wizualizacją uzdrawiającą/duchową.

 

Sam koncert trwa około 60-90 minut. W trakcie koncertu leżymy na karimatach. Konieczne jest również przykrycie ciała kocem, ponieważ w trakcie mogą się pojawić zmienne odczucia termiczne. Na koncert zabierz wygodne, luźne i ciepłe ubranie (najlepiej z naturalnego materiału) oraz ciepłe skarpety. W jego trakcie zaleca się zdjąć zegarek, okulary, pasek.
Telefony komórkowe muszą znajdować się poza główną salą, w specjalnej skrzynce na telefony, aby swoim niekorzystnym promieniowaniem nie zaburzać procesu regeneracji komórek, jaki ma miejsce w trakcie koncertu.
Po kąpieli w dźwięku Gongów i Mis (a także przed) warto pić dużo płynów (najlepiej naparów ziołowych, bądź wody źródlanej), aby wspomóc proces oczyszczania jaki uaktywniają te niezwykłe instrumenty. 

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

Informacje dla osób pracujących z Medycyną Rapee: 
Przed spotkaniem nie spożywaj ciężkich i smażonych pokarmów, a przez cały ten dzień unikaj mięsa, tytoniu, alkoholu, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów).
Medycyna Rapeé jest aplikowana bezpośrednio do nosa (podobnie jak tabaka) i dzięki temu działa dosyć intensywnie. Może więc wywołać krótkotrwałe zawroty głowy, uniesienie, doznania duchowe, silny ruch energii, a chwilę później - stan medytacyjny (czasami bardzo głęboki).
Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony - będziesz przy pierwszych doświadczeniach z Rapeé oczyszczać ciało i umysł. Mogą się więc pojawić: silne pocenie, lekki ból głowy, intensywna akcja serca, mdłości, silne oczyszczanie zatok i ciała ze śluzu. Kiedy te objawy ustaną, Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne świeżej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).

Rapeé to Medycyna Roślinna - jest uzdrawiająca i  oczyszczająca. Daj temu przyzwolenie i uszanuj jej pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)

************************************


Najbliższe terminy: 

5 kwietnia 2021 (LANY PONIEDZIAŁEK)


KONCERT: start 18:00 / koniec ok. 19:00-19:30
przerwa techniczna
KRĄG DUCHOWY: start ok. 19:45 / koniec ok. 21:00-21:30
PRACA Z MEDYCYNĄ RAPEE: start ok. 21:45 / koniec ok. 22:00-23:00


Inwestycja: 

KONCERT: 35 zł
KONCERT+KRĄG DUCHOWY: 70 zł
DOPŁATA DO MEDYCYNY RAPEE:
30 zł (tylko dla chętnych)

(osoby, które zostają na spotkanie w Kręgu - będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie dla wszystkich drobny poczęstunek)


ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJE (wyślij wiadomość e-mail. W zgłoszeniu podaj swoje imię)
PRACUJEMY W GRUPACH DOPUSZCZALNYCH PRZEZ OBECNE ROZPORZĄDZENIA.


Zapisy i informacje:
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

Jeśli pragniesz spotkania z transformującym dźwiękiem mis i gongów dla swoich przyjaciół, rodziny, grupy znajomych - istnieje możliwość wykonania takiego koncertu specjalnie dla was, w ustalonym wspólnie terminie. Minimalna ilość uczestników na koncercie "dedykowanym" danej grupie - 9 osób (lub 6 osób + osoby, które dołączą do koncertu spoza waszej grupy).
 

 

Koncerty Gongów i Mis nie są przeznaczone dla osób, które: 
- posiadają rozrusznik serca 
- mają jakiekolwiek metalowe implanty w okolicy głowy lub kręgosłupa 
- chorują na epilepsję 
- dla kobiet w ciąży, zwłaszcza zagrożonej oraz wczesnej (do 3 miesiąca) 
- nie są one zalecane również dla dzieci poniżej 16 lat (należy przeprowadzić specjalny koncert dla dzieci)

Kobiety w ciąży i dzieci - mogą przybyć na koncert po wcześniejszym ustaleniu i na własne (lub rodzicielskie) życzenie.

 

************************************

Gongi – historia i właściwości

Według teorii historyków, gongi zaczęły być wytwarzane ponad 5 tys. lat temu na terenie Mezopotamii. Początkowo łączono ze sobą 2 metale – cynę i miedź. Potem zaczęto używać również... meteorytów, które wniosły nowy metal - nikiel. Dzięki niemu dźwięk gongu stał się głębszy, bardziej potężny. 
Współcześni twórcy gongów doprowadzili ich produkcję do perfekcji, wierząc, że doskonale wibrujący gong reprezentuje wyższą inteligencję i twórczą energię.

Starożytni mistycy stosowali głębokie brzmienie gongu do przekazywania ludziom, uzdrawiającej na wszystkich poziomach, energii życiowej. Dzięki gongom odmładzano i uzdrawiano ciało, usuwano lęk przed śmiercią i pogłębiano intuicję, wewnętrzne doznania. 
Obecna nauka oraz współczesne metody leczenia coraz częściej doceniają i podziwiają moc dźwięku, wykorzystując go w różnych formach terapii.

Gongi są jedynym znanym instrumentem, który wytwarza tak silnie rezonujące dźwięki. Ich wibracja jest odbierana przez całe ciało, sięga głęboko, aż do poziomu komórek. 
Dźwięk gongu to przetaczające się, powoli wybrzmiewające długie fale, nakładające się na siebie i przechodzące płynnie jedna w drugą. Dzięki temu, koncerty gongów wydają się jednym wielkim polem dźwiękowym, są przepełnione niezwykłym rezonansem, pełną harmonią, istniejąc jakby poza czasem i przestrzenią tego świata.
 

 

Misy dźwiękowe - metalowe

Pierwotnie – wywodzą się z obszaru Tybetu, gdzie były ściśle związane z rytuałami religii Bon oraz z medytacją buddyjską. Tradycja buddyjska łączy modlitwę oraz wewnętrzny rozwój z dźwiękiem, dlatego też w czasie wszelkich praktyk wewnętrznych grano na misach.

Misy wykuwane są zazwyczaj ręcznie, ze stopu kilku metali (5 - 12 rodzajów), m .in. złota, srebra, miedzi. Często stop zawiera w sobie kawałki starych mis, dzięki czemu nowa zyskuje “duszę”. Dokładny proces produkcji, niezwykle pracochłonny, pozostaje jednak nadal tajemnicą.

Dźwięk mis jest niezwykle uniwersalny, harmonizuje on cały organizm. Reguluje energię we wszystkich czakrach (centach energetycznych), usuwa blokady energetyczne w ciele. Podnosi poziom witalności, korzystnie działa na wszelkie połączenia nerwowe, rozluźnia mięśnie i całe ciało. 

Wierzenia tybetańskie mówią o 26 miejscach w ciele człowieka szczególnie wrażliwych na dźwięk. 
Jedne z nich odbierają energię uspokajającą, inne zaś energię pobudzającą.

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now