Koncerty, Ceremonie

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 

Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.

Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

 

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

 

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.


************************************

Aktualne Koncerty, Kręgi i Ceremonie w MALOCE Staniątki

Koncerty Gongów i Mis + KRĄG DUCHOWY

 

Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Wibracje tych starożytnych, niezwykłych instrumentów działają na wielu poziomach: materialnym (cielesnym), mentalnym (układ nerwowy i umysł) oraz energetycznym (aura) i duchowym. Oczyszczają pole energetyczne słuchacza i poprawiają krążenie krwi i energii. Wzmacniają odporność organizmu i przynoszą głęboki relaks dla umysłu. Budzą intuicję oraz ułatwiają dostęp do wewnętrznej mądrości.
Po Koncercie spotykamy się w KRĘGU DUCHOWYM - jest to spotkanie tylko DLA OSÓB CHĘTNYCH, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

19 lutego 2021 (piątek)

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 

KRĄG DUCHOWY Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRACYCJI"

 

Krąg Duchowy z Rapeé oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które dzielisz z osobą podającą Ci Rapeé.

Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. 

Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

22 stycznia 2021 (piątek)

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Ceremonia "Duchowej Przestrzeni"

Ceremonie odbywają się w okresach Równonocy i Przesileń, abyśmy mogli wspierać te ważne energetyczno-duchowe momenty swoją modlitwą, skupieniem na tym co właściwe i zjednoczeniem Ludzkich Serc w czystych intencjach.

Spotkamy się w przestrzeni ŚWIADOMEJ pracy z energią i duchowymi działaniami, mającymi na uwadze dobro wszystkich istot czujących.

Może to być doświadczenie energetyczne, poruszające na różnych poziomach, lub modlitwa wewnętrzna, bądź też po prostu spotkanie energetyczno-duchowe w grupie świadomych istot.
W trakcie spotkania będziemy pracować grupowo w Kręgu, a także indywidualnie (na swoim osobistym miejscu) w czasie koncertu mis i gongów. 

CEREMONIĘ TWORZĄ: KRĄG INTENCYJNY, GRA NA GONGACH I MISACH, OCZYSZCZANIE, MEDYTACJA, MODLITWA, RELAKSACJA i MEDYCYNA RAPEÉ (dla chętnych).

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:
MALOKA Staniątki, 20 marca 2021 (sobota) - Równonoc Wiosenna
MALOKA Staniątki, 20 czerwca 2021 
(niedziela) - Przesilenie Letnie
MALOKA Staniątki, 24 września 
(piątek) - Równonoc Jesienna
MALOKA Staniątki, 19 grudnia 2021 
(niedziela) - Przesilenie Zimowe

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Tradycyjna Majańska Ceremonia KAKAO
 

Kakao było używane podczas obrzędów ceremonialnych oraz w codziennym życiu. Ziarno kakaowca funkcjonowało również jako jednostka monetarna. Majowie wiedzieli, że Kakao może nas nauczyć jak wejść głębiej w nasze serca i umysły oraz w serce Matki Ziemi. Pomaga na nowo odkryć prawdziwą magię uzdrawiającej siły. Magię, którą mamy w sobie!
Jedną z tradycyjnych intencji tej wyjątkowej ceremonii jest odrodzenie żeńskiej energii i przywrócenie harmonii pomiędzy kobietami i mężczyznami na Ziemi. Kakao otwiera również Serce, harmonizuje i poprawia samopoczucie.
Przyłączcie się do nas w ten Święty Majański Czas, w którym obudzimy ducha Ziemi i podzielimy się starożytnymi receptami Majańskiej Prababci Ixmucane.
Ze względu na małą dostępność rośliny z Gwatemali ceremonie Kakao & Iximche odbywają się rzadko i są na prawdę wyjątkowe.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

MALOKA Staniątki, wkrótce...

************************************

ZAPISY: 

MALOKA Staniątki
Koordynatorka Szkoleń: Anna Lorenc-Duda

 

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

PRACUJEMY W GRUPACH DOPUSZCZALNYCH PRZEZ OBECNE ROZPORZĄDZENIA.

 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Maloka Staniątki - wnętrze 4