Koncerty, Ceremonie

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

 

Koncerty Gongów i Mis - MALOKA Staniątki

 

Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Wibracje tych starożytnych, niezwykłych instrumentów działają na wielu poziomach: materialnym (cielesnym), mentalnym (układ nerwowy i umysł) oraz energetycznym (aura) i duchowym. Oczyszczają pole energetyczne słuchacza i poprawiają krążenie krwi i energii. Wzmacniają odporność organizmu i przynoszą głęboki relaks dla umysłu. Budzą intuicję oraz ułatwiają dostęp do wewnętrznej mądrości.

 

Koncerty odbywają się na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. Używane są również dzwonki harmoniczne i dzwony rurowe.
Koncert bardzo często jest połączony z relaksacją i wizualizacją uzdrawiającą/duchową.

Aktualne Koncerty Gongów i Mis w MALOCE:

 

Transformujący Koncert Gongów i Mis

16 maja 2020 (sobota)

ZAPISY: maloka.kontakt@gmail.com

tel. +48 796 871 888 (pn-pt, 10:30-16:30)

 

************************************

Ceremonie, rytuały, spotkania specjalne

 

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 
Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.
Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.
To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.

 

Aktualne Ceremonie w MALOCE:

Tradycyjna Majańska Ceremonia KAKAO
MALOKA Staniątki, jesień 2020

 

Specjalny Koncert Duchowy - Ceremonia

MALOKA Staniątki, 20 czerwca 2020

MALOKA Staniątki, 19 grudnia 2020

ZAPISY: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888 (pn-pt, 9:00-17:00)

 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now