Koncerty, Kręgi, Ceremonie, Medytacje

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 

Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.

Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

 

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

 

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.


************************************

Koncerty, Kręgi, Ceremonie i Medytacje w MALOCE Staniątki

Anielskie Koncerty Gongów i Mis (transformacja i uzdrawianie)

 

Zapraszam Cię serdecznie na Anielskie, Głębokie i Transformujące Koncert Gongów i Mis dźwiękowych.
Anielskie - bo gra i prowadzi całość Istota Anielska.
Transformujące i Uzdrawiające - bo poza siłą starożytnych instrumentów, działają również Kody Boga, które są przenoszone poprzez mój głos i dokonują przebudowy na poziomie energii i Ducha.


Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Planecie i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

4 lutego 2022 (piątek)

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

KRĄG Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

 

Krąg "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" z Rapeé oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które dzielisz z osobą podającą Ci Rapeé.

Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. 

Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:


GRODZISKO Kopaliny (Miejsce Mocy) - 23 stycznia 2022 (niedziela)
INTENCJA KRĘGU: "POLE SERCA"

start 14:00 (spotykamy się pod Maloką) - koniec ok. 19:00

MALOKA Staniątki - 19 lutego 2022 (sobota)
INTENCJA KRĘGU: "WZMOCNIENIE I PROWADZENIE"

start 18:00 - koniec ok. 23:00


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"


Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.
Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.
Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami. Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.
W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia. Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia. 
(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:


MALOKA Staniątki - 4 lutego 2022 (piątek)
Krąg odbywa się PO koncercie Gongów i Mis

start ok. 21:00 / koniec ok. 22:30

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Ceremonia "Duchowej Przestrzeni"

Ceremonie odbywają się w okresach Równonocy, Przesileń i SZCZEGÓLNYCH OKRESÓW, abyśmy mogli wspierać te ważne energetyczno-duchowe momenty swoją modlitwą, skupieniem na tym co właściwe i zjednoczeniem Ludzkich Serc w czystych intencjach.

W trakcie Ceremonii będziemy pracować wspólnie w Duchowym Kręgu, a także indywidualnie (na swoim osobistym miejscu) w czasie koncertu mis i gongów, bądź w procesie spotkania z Medycyną Rapee (tylko dla chętnych). 

Nasze Wyższe Ja spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu. Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji.

CEREMONIĘ TWORZĄ: DUCHOWY KRĄG INTENCYJNY, KONCERT NA GONGACH I MISACH, OCZYSZCZANIE, MEDYTACJA, MODLITWA, RELAKSACJA oraz MEDYCYNA RAPEÉ (dla chętnych).

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:
19 marca 2022 (sobota) - z okazji Równonocy Wiosennej 20 marca

18 czerwca 2022 (sobota) - z okazji Przesilenia Letniego 21 czerwca

24 września (sobota) - z okazji Równonocy Jesiennej 23 września

17 grudnia 2022 (sobota) - z okazji Przesilenia Zimowego 21 grudnia
 

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Medytacje "Serce i Dusza"


Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i będzie trwać dalej, kiedy ciało już dawno obróci się w pył.
Dlatego niezwykle ważną częścią naszej codziennej egzystencji powinna być aktywność, która "karmi" nasz pierwiastek duchowy, stanowi pokarm Duszy. Może to być modlitwa, medytacja, intonacja mantr, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa z Bogiem, Duszą, a nawet głęboka relaksacja.

Medytacja to lekarstwo na współczesne toksyny: chaos, lęk i pęd.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczny umysł, reguluje jego procesy, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.
Nasze medytacje skupione będą przede wszystkim na oczyszczeniu połączenia z Duszą i aktywowaniu Pola Serca - niezwykłej energii, nieograniczonej i transformującej Mocy, która mieszka w Tobie i manifestuje się wówczas, kiedy wędrujesz przez życie w połączeniu i zgodzie w własną Duszą.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:
16 stycznia 2022 (niedziela)
30 stycznia 2022 (niedziela)
6 lutego 2022 (niedziela)
20 lutego
 2022 (niedziela)

Standardowe terminy:
NIEDZIELA, godz. 21:00 (1-2x w miesiącu)

Aby otrzymać grafik z terminami medytacji w danym miesiącu - wyślij zgłoszenie mailem.

************************************

ZAPISY: 

MALOKA Staniątki
Koordynacja Szkoleń

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888

Indi pracuje tylko dla ludzi NIEzaszczepionych, w ramach ich psychoterapii w czasach aktualnego podziału społecznego (zdrowotnego, psychicznego oraz duchowego). Dlatego też:
OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIACH MALOKI STANIĄTKI
 

koncert
koncert
press to zoom
Jedność i Współpraca
Jedność i Współpraca
press to zoom
Oczyszczanie Energetyczne 5
Oczyszczanie Energetyczne 5
press to zoom