Ceremonia "Duchowej Przestrzeni"

Ceremonie odbywają się w okresach Równonocy i Przesileń, abyśmy mogli wspierać te ważne energetyczno-duchowe momenty swoją modlitwą, skupieniem na tym co właściwe i zjednoczeniem Ludzkich Serc w czystych intencjach.

CEREMONIĘ TWORZĄ: KRĄG INTENCYJNY, GRA NA GONGACH I MISACH, OCZYSZCZANIE, MEDYTACJA, MODLITWA, RELAKSACJA I MEDYCYNA RAPEÉ (dla chętnych).

Spotkamy się w przestrzeni ŚWIADOMEJ pracy z energią i duchowymi działaniami, mającymi na uwadze dobro wszystkich istot czujących.
Może to być doświadczenie energetyczne, poruszające na różnych poziomach, lub modlitwa wewnętrzna, bądź też po prostu spotkanie energetyczno-duchowe w grupie świadomych istot.
Jeśli pracujesz z energią i Świadomością od jakiegoś czasu i poszukujesz wyzwolenia (choć na chwilę) z ograniczeń umysłu - zapraszam Cię serdecznie.


W trakcie spotkania będziemy pracować grupowo w Kręgu, a także indywidualnie (na swoim osobistym miejscu) w czasie koncertu mis i gongów. 

Gongi i misy grają "same"; uważny "gracz" po prostu słucha ich rytmu oraz przekazu i podąża za falą. Tak też będzie tym razem - nasze Wyższe Ja spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu.

Co czeka Ciebie, co czeka mnie - kto to wie...

Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji. Będę zabezpieczać naszą przestrzeń pracy, a dodatkową ochronę stworzą nasi Opiekunowie Duchowi oraz moi osobiści Przewodnicy Duchowi.

Ceremonia jest połączona z oczyszczaniem energetycznym!
Przygotuj się więc na zapachy dymu ziołowego, olejków eterycznych i żywic.

 

************************************
 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zalecam 1-2 dni lekkiego postu (przed i po), odstawienie wszelkich używek (kawa, herbata, cukier, TV, filmy, zioła palone, mięso, nabiał, leki chemiczne, obgadywanie, złość) i picie większej ilości żywej wody (nie mineralnej!) oraz ziół. Spożywaj też miej soli.
WAŻNE! Przed spotkaniem (co najmniej 2 dni) unikaj wszelkiej pracy w grupach, terapii, ceremonii, festiwali, warsztatów itp. Niech Twoja energia będzie nienaruszona, pozbawiona mocnych wpływów zewnętrznych i energii, która nie jest do końca Twoją własną.

Przyjdź przygotowany/przygotowana. Przed koncertem oczyść ciało i umysł (weź kąpiel z esencjami eterycznymi i solą naturalną oraz sodą, ubierz się ceremonialnie, ale luźno i naturalnie - nie zabieraj syntetycznych ubrań).

 

------------------------------------------
 

Koncertuje i pracę energetyczną wykonuje:

Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

 

************************************
 

TERMINY:
20 marca 2021 (sobota) - Równonoc Wiosenna
20 czerwca 2021
(niedziela) - Przesilenie Letnie
24 września
(piątek) - Równonoc Jesienna
19 grudnia 2021
(niedziela) - Przesilenie Zimowe


godz. 17:00 (zakończenia spotkania ok.21:30)


Inwestycja: 100 zł

Jeśli tylko możesz, przynieś coś dobrego dla wszystkich uczestników, choćby symboliczne "trzy ziarnka" na wspólny mini-stół; możesz też przynieść jakieś prezenty: kamienie, piórka, własnoręcznie wykonane talizmany itp.


Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. 577 658 888


ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE.
Do zobaczenia - do usłyszenia!

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now