Ceremonia "Duchowej Przestrzeni"

Ceremonie odbywają się w okresach Równonocy i Przesileń, abyśmy mogli wspierać te ważne energetyczno-duchowe momenty swoją modlitwą, skupieniem na tym co właściwe i zjednoczeniem Ludzkich Serc w czystych intencjach.CEREMONIĘ TWORZĄ: DUCHOWY KRĄG INTENCYJNY, KONCERT NA GONGACH I MISACH, OCZYSZCZANIE, MEDYTACJA, MODLITWA, RELAKSACJA oraz MEDYCYNA RAPEÉ (dla chętnych).


Ceremonia Duchowej Przestrzeni to doświadczenie energetyczno-duchowe, dotykające różnych poziomów naszego istnienia: ciała, energii, umysłu, Serca, Ducha i Duszy. To wspólna modlitwa/medytacja i spotkanie w grupie świadomych istot, wspierane przez głębokie i uzdrawiające dźwięki Gongów i Mis.
 

W trakcie Ceremonii będziemy pracować wspólnie w Duchowym Kręgu, a także indywidualnie (na swoim osobistym miejscu) w czasie koncertu mis i gongów, bądź w procesie spotkania z Medycyną Rapee (tylko dla chętnych). 

Nasze Wyższe Ja spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu. Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji.

Przestrzeń będzie zabezpieczona energetycznie i chroniona modlitwą i Świętym Tytoniem oraz ziołami.
Ceremonia jest połączona z oczyszczaniem energetycznym!
Przygotuj się więc na zapachy dymu ziołowego, olejków eterycznych i żywic.

 

************************************
 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zalecam 1-2 dni lekkiego postu (przed i po), odstawienie wszelkich używek (kawa, herbata, cukier, TV, filmy, zioła palone, mięso, nabiał, leki chemiczne, obgadywanie, złość) i picie większej ilości żywej wody (nie mineralnej!) oraz ziół. 
WAŻNE! Przed spotkaniem (co najmniej 2 dni) unikaj wszelkiej pracy w grupach, terapii, bioterapii, ceremonii, festiwali, warsztatów itp. Niech Twoja energia będzie nienaruszona, pozbawiona mocnych wpływów zewnętrznych i energii, które mogą wpływać na przestrzeń i pozostałych uczestników.

Przyjdź przygotowany/przygotowana. Przed koncertem oczyść ciało i umysł (weź kąpiel z esencjami eterycznymi i solą kamienną oraz sodą, ubierz się ceremonialnie, ale luźno i naturalnie - nie zakladaj syntetycznych ubrań).

 

------------------------------------------
 

Koncertuje i pracę energetyczną wykonuje:

Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.
Więcej o Indi

 

************************************
 

TERMINY:
20 czerwca 2021 (niedziela) - Przesilenie Letnie
24 września
(piątek) - Równonoc Jesienna
19 grudnia 2021
(niedziela) - Przesilenie Zimowe


godz. 17:00 (zakończenia spotkania ok.22:00)


Inwestycja: 200 zł
- dopłata do Rapee (dla chętnych) - 30 zł
- wolontariusze (praca przed, po i w trakcie Ceremonii) - 100 zł

 

Będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie dla wszystkich zdrowy poczęstunek (owoce, bakalie eko, własne wypieki itp).


Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. 577 658 888


ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE.

OSOBY ZASZCZEPIONE NA POPULARNĄ OSTATNIO CHOROBĘ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W CEREMONIACH, KRĘGACH I KONCERTACH.


Do zobaczenia - do usłyszenia!

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now